trawa

Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 498082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 09, 2015, 02:15:26 pm »
Heh czyli wychodzi na to, że lepiej brać OHC Planetary niż czekać na polskie wydanie. Natomiast Kingdom Come i Hush lepiej poczekać, może w 2016 dostaniemy. Jedynym słowem są perspektywy na przyszłość z Deluxami :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 09, 2015, 02:40:52 pm »
Heh czyli wychodzi na to, że lepiej brać OHC Planetary niż czekać na polskie wydanie. Natomiast Kingdom Come i Hush lepiej poczekać, może w 2016 dostaniemy. Jedynym słowem są perspektywy na przyszłość z Deluxami :)
Planetary warto brać zawsze, wszędzie i w każdym wydaniu. Niestety szanse na wydanie tego w PL nie wydają mi się zbyt wielkie. O ile ludzie domagają się kontynuacji Saga of Swamp Thing czy Y the Last Man, o tyle o Planetary raczej się nie wspomina. Błąd to straszny. ;-)

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 09, 2015, 02:51:51 pm »
O ile ludzie domagają się kontynuacji Saga of Swamp Thing czy Y the Last Man, o tyle o Planetary raczej się nie wspomina. Błąd to straszny. ;-)

To fakt, pasuje to do mnie. Czytałem te dwa tomy wydane przez Manzoku i średnio mi podeszło. Nie wkręciłem się, może za mało czytałem. Na pewno gdyby ktoś to u nas wydał, to dałbym drugą szansę.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 09, 2015, 02:59:05 pm »
To fakt, pasuje to do mnie. Czytałem te dwa tomy wydane przez Manzoku i średnio mi podeszło. Nie wkręciłem się, może za mało czytałem. Na pewno gdyby ktoś to u nas wydał, to dałbym drugą szansę.

i nie zawiódłbyś się. seria jeśli chodzi o poziom jest progresywna, więc im dalej tym lepiej. niestety tylko do finału, który imo marnuje nagromadzony potencjał :(

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 09, 2015, 03:06:24 pm »
To fakt, pasuje to do mnie. Czytałem te dwa tomy wydane przez Manzoku i średnio mi podeszło. Nie wkręciłem się, może za mało czytałem. Na pewno gdyby ktoś to u nas wydał, to dałbym drugą szansę.
Bo to ma taki ciekawy sposób budowania fabuły. Jeszcze przez kilka kolejnych zeszytów są to niby luźne historie, a potem zaczyna się coraz bardziej łączyć w coraz większy i większy koncept... :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 10, 2015, 07:00:08 pm »
Tutaj jest (chyba?) kompletna lista tytułów wydanych w ramach serii DC Deluxe:
http://marvelmasterworksfansite.yuku.com/topic/25090/DC-Deluxe-Edition-Index#.VU-aEBa2IQQ

Z tej listy na przyszły rok życzyłbym sobie na przykład:
- Batman: Gothic (na resztę Morrisonów też bym się nie obraził)
- Batman Noir: Eduardo Risso
- Camelot 3000 (marne szanse)
- Superman: Whatever Happened to the Man of Tomorrow?
- Superman: For All Seasons
- Judas Coin (!)

Myślę, że część się ziści - szczególnie te Supermany aż się proszą o wydanie.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 10, 2015, 07:07:50 pm »
Batman: Gothic i Superman: Whatever Happened to the Man of Tomorrow? też życzyłbym sobie na przyszły rok. Poza tym, mogliby ruszyć JLA i Batman & Robin Morrisona. No i Solo!

Offline isteklistek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 10, 2015, 07:47:18 pm »
Zdecydowanie mniej Batmana i Supermana bym sobie życzył. W następnym roku chciałbym, aby wydali w serii po jednym zamkniętym tomie dla jednego bohatera, albo nawet mogą być tomy drużyny. Materiału jest sporo, więc przydałoby się otworzyć.

PS. płakałbym ze szczęścia za Batwoman: Elegy, bo widzę, że jest na liście.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 07:54:21 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Shinue

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 10, 2015, 07:52:11 pm »
nie wiedzę na liście Logo i Black Mirror, a zatem możemy spodziewać się czegoś spoza tej listy.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 10, 2015, 08:01:25 pm »
Zdecydowanie mniej Batmana i Supermana bym sobie życzył.

Wiesz, że to mało prawdopodobne? Batman najlepiej się sprzedaje, więc pewnie za rok też będzie taki podział, że połowa DC Deluxe to Batmany.

nie wiedzę na liście Logo i Black Mirror, a zatem możemy spodziewać się czegoś spoza tej listy.

Fakt. Ziemi Jeden chyba też nie było, więc są możliwe tytuły niewydane przez DC w Deluxe Edition.

Offline isteklistek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 10, 2015, 09:02:09 pm »
Wiesz, że to mało prawdopodobne? Batman najlepiej się sprzedaje, więc pewnie za rok też będzie taki podział, że połowa DC Deluxe to Batmany.


Ktoś po rozum do głowy pójdzie.....spodziewam się tego prędzej po czytelnikach - nie mam na myśli tych nakręcających się na słowo "Batman" i biorących wszystko jak leci. Sytuacja jest taka, że Batman z DC52 po mimo rewelacyjnego porządku / początku zaczyna ssać, a D.C. też nie trzyma się najlepiej ( Ja kupuję te serie bardziej ze względu na pojawiających się łotrów), Szpon i All Star Western nie czytałem, więc nie wiem. W każdym razie liczba wydanych tomów jest spora i nie ma zachwytów, a ja twierdzę, że można albo upaść jeszcze niżej wydając dalej to samo, albo przystopować i zaryzykować wydanie czegoś nowego (nowego brzmi dziwnie, bo sporo czytelników całkiem dobrze się orientuje w tym, co jest wydawane w USA i mają sporo już przeczytane).

PS Wielu obawiało się o Wonder Woman, a mi się wydaje, że seria jest rewelacyjna i wyprzedaje się całkiem nieźle. Pewnie wielu jej nie kupuje też, bo ciężko przełamać się na heroinę, ale jeżeli ktoś tak miał i zrobił, to pewnie nie żałuje.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 09:06:52 pm wysłana przez isteklistek »

Offline nayroth

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 10, 2015, 09:20:36 pm »
Ponieważ batek musi być w co drugim DC deluxe jako siła napędowo-sprzedażowa, widziałbym nawet takie mniej oczywiste tytuły jak Batman/Judge Dredd Collection (z m.in. wybornymi Sądem nad Gotham i Uśmiechem Śmierci). No i oczywiście Superman For Tomorrow jak najszybciej.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 10, 2015, 09:51:19 pm »
Nayroth, kolejne dwa tytuły, które chętnie bym kupił!

Offline veritius

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 11, 2015, 09:06:27 am »
Najpewniej będzie jak mówicie, połowa tytułów z Batmanem, ale jak dobrze sprzeda się Liga i jej eventy to może  pojawi się jeszcze jakiś Kryzys   :cool: .

Offline amsterdream

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 11, 2015, 02:20:07 pm »
Przyłączam się do zachwytów nad Kryzysem tożsamości. Już dawno tak dobrego superhero nie czytałem. Meltzer zamiast na bzdurnych pojedynkach skupia się głównie na psychice postaci, ich otoczeniu oraz moralności.

Dziwią mnie narzekania na jakość wydania DC Deluxe. Według mnie bije na głowę większość komiksów u nas wydawanych. Powiększony format sprawia, że komiks dużo lepiej się czyta a rysunki Moralesa zyskują na wyrazistości. Obwoluta jest bardzo dobrej jakości (dość gruba i lakierowana więc nie będzie się niszczyć i rysować) a płócienna okładka bardzo na plus. Jestem pewien, że jakiekolwiek nadruki spowodowałyby wzrost ceny więc jestem na nie.

 

anything