Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 503879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwiec 12, 2015, 12:51:50 pm »
Oba tytuly sa bardzo dobre i oba warto miec!
Jezeli jednak mozesz pozwolic sobie na tylko jeden, to sugerowalbym Batman: Mroczne Odbicie - bardzo mroczny, brutalny thriller z nietoperzem(no, prawie;-)) w roli glownej, ktorego strona graficzna rozklada na lopatki.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwiec 12, 2015, 01:08:18 pm »
Mogę sobie pozwolić na oba, jednak postanowiłem nieco zbastować i skupić się na innych wydatkach. No cóz, jestem jednak przekonany. Nie wezmę - będę później żałował. Dzięki!

Offline Holsten

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwiec 12, 2015, 01:46:49 pm »
A rysunki może przekonają Cię do siebie w trakcie lektury? Też na pierwszy rzut oka nie robiły na mnie wrażenia, ale sprawdziły się w trakcie czytania.
Ja tak miałem np z Parkerem. Po wzięciu komiksu do ręki rysunki zniechęciły mnie do niego. W trakcie lektury stwierdziłem, że pasują do historii. Świetnej zresztą.

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwiec 12, 2015, 02:56:42 pm »
Ja tak miałem np z Parkerem.

Oj, to akurat z Parkerem tak nie miałem, bo styl Cooke'a od początku do mnie przemawiał. No, może nie tak od początku, bo jak w 2003 czytałem jego "Batman: Ego" to wtedy mi aż tak nie podchodził, ale jak już później wygrzebałem jakieś plansze "Parkera", to był strzał w dziesiątkę. I żeby nie było offtopu, baaardzo wyczekuję zapowiadanej na wrzesień "Nowej granicy" Cooke'a!

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwiec 12, 2015, 03:36:43 pm »
No dobra, "Kryzys..." już u mnie jest (ostatecznie przekonała mnie dobra oferta cenowa). Rzeczywiście, nie jest to rodzaj kreski, którą kocham najbardziej (zbyt ładny, wypolerowany styl), ale opowieść, jak widzę, rekompensuje wszystko. Teraz czekam na "Mroczne odbicie" i "Azyl Arkham" (tak, tak, tak!). A w tym Lobo będzie coś ponad to, co dostaliśmy w wydaniach Tm-Semic?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 03:45:36 pm wysłana przez SirBlackheart »

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 12, 2015, 03:56:11 pm »
SirBlackheart, szybki jesteś  :smile: (od pytania do zakupu)



Mam obok biura całkiem dobrze wyposażony punkt Bonito.pl ;)


A tego Lobo pewnie też wezmę. Choćby przez wzgląd na samo wydanie.

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 12, 2015, 05:22:41 pm »
Który z tych komiksów DC Deluxe  uważacie za najlepszy ?
the time is near

Offline blackwaterpark

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 12, 2015, 06:24:13 pm »
Który z tych komiksów DC Deluxe  uważacie za najlepszy ?

Pytanie w stylu: ''kogo kochasz bardziej - tatę czy mamę?''  :biggrin:
Brać jak leci, póki komiksy są na rynku, bo jak braknie, to będzie lament  :wink: (piszę z autopsji)

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 12, 2015, 10:36:30 pm »
Oj, z tym lamentem dużo racji. Ile ja się naczekałem na reedycję Powrotu Mrocznego Rycerza i Watchmen! Na Przyjdź Królestwo wciąż czekam...

Offline mack3

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 12, 2015, 10:40:34 pm »
Blackheart, nie dość, że zdążyłeś kupić

No dobra, "Kryzys..." już u mnie jest
ale i przeczytać
ale opowieść, jak widzę, rekompensuje wszystko.
? ;)

Offline SirBlackheart

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 12, 2015, 10:55:03 pm »
W drodze pociągiem do domu (zajmuje mi to 25 minut) zjadłem ćwierć historii, to dało mi pewien obraz, drogi Holmesie :wink:

Offline krakers

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 14, 2015, 02:55:22 pm »
Jestem świeżo po lekturze "Czerwonego syna" i mam bardzo mieszane uczucia.Jak korekta mogła przepuścić tyle baboli merytorycznych .... :doubt:  Tak na szybko wypiszę kilka : Superman spotyka Lanę Lazarenko w kolejce po jedzenie i dowiaduje się że przyjechała z dziećmi z Sankt Petersburga.... w owym czasie (czasy przedstawione w komiksie) miasto miało inną nazwę ,i o ile Lana nie przybyła z przyszłości to przyjechała z Leningradu. Data pogrzebu Stalina przedstawiona w komiksie też jest nieprawdziwa.Stalin zmarł 5 marca 1953 roku ,pogrzeb odbył się 9 marca 1953 r. W komiksie widnieje data pogrzebu "trzeci wtorek listopada tysiąc dziewięćset piedziesiatego trzeciego roku ... Brak konsekwencji w " lokalizacji" napisów itp czasami mamy napisy pisane cyrylicą np: napis Stalin na pomniku innym razem po angielsku -np: napisy w jaskini Batmana.Aż się zaśmiałem po przeczytaniu we wstępie jak Tom Desanto zachwyca się nad dbałośćią o szczegóły.... Ogólnie komiks fajny ale niesmak względem faktów pozostaje.

Offline HaVoK

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 14, 2015, 04:03:22 pm »
Coś Egmont słabo dba o korektę swoich komiksów. W "Pasażerach wiatru" znajduje się wiele literówek, a w niektórych zdaniach brakuje słów.:/ Supka jeszcze nie mam, ale narobiłeś mi niesmaku.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 14, 2015, 04:13:34 pm »
A w Avengers - Wojna bez końca to już w ogóle masakra.

Egmont idzie na ilość nie na jakość.

Offline radef

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 14, 2015, 04:34:27 pm »
[będzie trochę off-top, ale cóż]
Ja ostatnio w "Gigantach" znajduje masę błędów, w tomie "Uwolnić kaszalota" było kilka błędów na pierwszych kilku stronach. A z tego co pamiętam to aż 3 osoby są w stopce jako "korekta".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything