Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 498071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #735 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:17:00 pm »
Jak wy mówicie, że się nie da wydać takiej drugiej Kolekcji z DC, a Hachette wydaje swoją na jakiś niepowtarzalnych dla nikogo warunkach, to wszystko jest cacy. A jak ja mówię, że się da na podstawie takich samych informacji co i wy, to zaczynacie mnie zakrzykiwać. Ech - też mi dyskutanci.

Hachette pokazało, że można wydawać dobrze i tanio. I Egmont musiał ich nawet przeganiać swoim Marvel NOW. Teraz to samo trzeba zrobić w DC i będzie już super.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:33:24 pm »
Zbyt rzadko tu bywam, by wyłapywać wszystkie osoby, które z jakimkolwiek sensem nieustannie się mijają. Ale jako że wierzę w to co piszesz, kolega Gr8responsibility z automatu dołącza do 8azyla w ignorowanych. Mniej raka na przyszłość.

Jest taka opcja? Bardzo proszę o wskazanie gdzie i jak, bo tego typa nie da się czytać.

endriu84

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:44:38 pm »
Również poproszę.
Oczekuję dodania opcji "Ignoruj" dla poszczególnych użytkowników.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:54:00 pm »
Dziwię się jak wy poradziliście sobie z założeniem konta

endriu84

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #739 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:57:54 pm »
Czy każdy troll na tym forum posiada "8" w nazwie?
(retorycznie).

mgnesium

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #740 dnia: Grudzień 27, 2015, 07:58:04 pm »
"Profil"  ---> "Lista znajomych / ignorowanych"

bardzo przydatna funkcja.

Offline amsterdream

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #741 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:05:53 pm »
Profil ---> ustawienia konta ---> modyfikuj profil ---> Lista znajomych/ignorowanych

Tak w ogóle to co ta dyskusja o Hachette i cenach ma wspólnego z DC Deluxe? Wolałbym poczytać opinie o najnowszych tomach. Chyba jeszcze tylko ramirez82 w miarę regularnie takie dostarcza, niestety giną one wśród jałowych dyskusji.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:08:13 pm »
Miałem niby kupować Narodziny Demona razem z "Wiecznym Złem". Ale czytam tu opinie że komiks taki se jest. To się przerzucam na Wyzwolonego. A następny dobry tytuł z Deluxe to JLA będzie 27 stycznia.

Offline radef

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #743 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:15:41 pm »
A następny dobry tytuł z Deluxe to JLA będzie 27 stycznia.
JLA nie będzie wydana w standardzie deluxe, będzie to normalny HC bez obwoluty i w formacie B5. Przez to pewnie nie kosztuje 90, a 80 złotych (jakieś 50-55 złotych po zniżkach).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #744 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:18:54 pm »
Mnie Narodziny Demona przestały interesować po tym co usłyszałem tutaj :


Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #745 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:35:53 pm »
JLA nie będzie wydana w standardzie deluxe, będzie to normalny HC bez obwoluty i w formacie B5. Przez to pewnie nie kosztuje 90, a 80 złotych (jakieś 50-55 złotych po zniżkach).

I bardzo dobrze, bo te obwoluty to porażka. Choć trochę słabo, że zmniejszą format. Cóż - za miesiąc zobaczymy jak to będzie wyglądać na żywo. Ważne, że będzie coś fajnego z Old DC.

@DOWN
To samo - Kryzys nudny był. Tak płakali i płakali po tej  nikomu nieznanej żonie. Nic się nie działo, a prawdziwy sprawca miał absurdalny motyw.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2015, 08:54:48 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Kratoss

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #746 dnia: Grudzień 27, 2015, 08:52:25 pm »
Mnie Narodziny Demona przestały interesować po tym co usłyszałem tutaj :

https://www.youtube.com/watch?v=OflbMEBujTk

A dla mnie po przeczytaniu jak na razie 5 pozycji z DC Deluxe(Kryzys tozsamości,Ziemia jeden,Lobo,Czerwony Syn i Narodziny Demona)  Narodziny Demona obok Lobo czytało mi sie najlepiej.

Z tej piatki to najbardziej mnie wynudził Kryzys tozsamości ledwo go zdołałem przeczytać.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 28, 2015, 07:41:09 am »
KILKA OSTATNICH STRON WĄTKU DO WYRZUCENIA - PO PROSTU NIE DA SIĘ TEGO CZYTAĆ  :doubt:

Offline Nawimar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 28, 2015, 08:03:09 am »
"Nowa granica" to piękno superbohaterstwa w najczystszej postaci. Erudycyjne i brawurowo zilustrowane. Zupełnie niepotrzebnie wpompowano w ten utwór elementy poprawności politycznej (na swój sposób zabawna nixonofobia etc.); bez nich byłoby jeszcze lepiej. Mimo wszystko to świetny komiks. Na tyle, że aż żal iż ten autor nie zrealizował w zbliżonej formulę opowieści osadzonej w realiach Złotej Ery. Pozostaje zatem czekać do lutego i zapowiedzianą na ten miesiąc "Catwoman".

Offline Itachi

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 28, 2015, 08:03:27 am »
"Nowa granica" to piękno superbohaterstwa w najczystszej postaci.

Ja przy "Nowej granicy" trochę się wynudziłem, komiks czeka jednak na drugą szansę (bo czytałem go w lekkim pośpiechu).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2015, 09:08:11 am wysłana przez fragsel »

 

anything