Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 498118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horror

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1035 dnia: Marzec 26, 2016, 06:54:34 am »

Że nieśmiało zapytam: a kim jest Adrian Chmielarz, żę powinniśmy mu wierzyć na słowo?

to ten koles co pisze gry i ma jakies studio developerskie.

Offline Jutrzen

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 26, 2016, 11:09:47 pm »
Zrobił m.in. Tajemnicę Statuetki, Teenagenta, Ksiecia i Tchórza, Katharsis, Reflux, Gorky 17, Painkillera i Battle out of Hell, Gears of War na PC, Bulletstorma oraz Vanishing of Ethan Carter.

Offline starcek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 27, 2016, 09:28:02 pm »
Catwoman to najlepsze supehero jakie czytałem tym roku (i w ogóle od długiego czasu).
Podzielam powyższą opinię - choć jestem dopiero po pierwszej opowieści. Obowiązkowy tytuł dla zwolenników Cooke'a, że o smakoszach klasycznych gangsterkich kryminałów już nie wspomnę. I ta zabawa z popkulturą. Finałowa scena niczym w pewnym filmie Camerona.  :cool: W ogóle, całe kadrowanie niczym rodem z filmu, w zasadzie gotowy materiał ze storyboardami wprost do ekranizacji. Tyle stron przygotowań, wprowadzenia, retrospekcji, a potem buch!!! Kilka stron szybkiej akcji i mamy finał. Ależ się działo.
Dalej też jest ciekawie, prawda?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2016, 07:41:25 am wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Itachi

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 27, 2016, 10:54:37 pm »
Dalej też jest ciekawie, prawda?

Jest, jest. Ten album nie ma słabych punktów.

Offline Gazza

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 29, 2016, 01:18:34 pm »
Ja wciąż nie mogę otrząsnąć się po lekturze "Nowej granicy" i liczę, że Catwoman będzie na podobnym, wysokim poziomie...
Tak jak do niedawna D.Cooke był mi wręcz obojętny - po New Frontier stałem się jego fanem! Piękna sprawa.. :)

Offline starcek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 29, 2016, 08:59:49 pm »
A ja właśnie czytam "Nową Granicę". I widzę, że o wiele bardziej śmiałem japę przy Catwoman. Chyba za słabo znam świat trykotów żeby wyłapać ogrom roboty wykonanej przez autora, ale nie pomniejsza to faktu, że z tych DC Deluxe, które już przeczytałem - to dla mnie nr 2. Ale ja już wcześniej zostałem wyznawcą Cooke'a.  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline absolutnie

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 30, 2016, 12:09:08 am »
A ja właśnie czytam "Nową Granicę". I widzę, że o wiele bardziej śmiałem japę przy Catwoman. Chyba za słabo znam świat trykotów żeby wyłapać ogrom roboty wykonanej przez autora, ale nie pomniejsza to faktu, że z tych DC Deluxe, które już przeczytałem - to dla mnie nr 2. Ale ja już wcześniej zostałem wyznawcą Cooke'a.  :lol:


Przypisy czytaj. Przypisy!
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline starcek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 30, 2016, 09:39:24 am »
To będzie dopiero przed drugim czytaniem. Zawsze tak robię jeśli są przypisy na końcu.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 30, 2016, 10:10:15 am »
Nie lepiej przeczytać rozdział a potem przypisy do niego?

Offline starcek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 30, 2016, 01:51:38 pm »
Wtedy przeczytam tylko raz. A tak mam dwa czytania  jedno "naturalne", a drugie pogłębione. I to jak bardzo różnią się obie lektury jest ciekawym doświadczeniem.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Motyl

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1045 dnia: Kwiecień 07, 2016, 05:12:26 pm »
Po Flashpoint kolejnym tomem kolekcji będzie 2 tom Batman - Ziemia Jeden.

Offline buczanova

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1046 dnia: Kwiecień 07, 2016, 05:20:01 pm »
Po Flashpoint kolejnym tomem kolekcji będzie 2 tom Batman - Ziemia Jeden.


No to serie oficjalnie zawitały do DC Deluxe. :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1047 dnia: Kwiecień 07, 2016, 05:34:32 pm »
I fajnie  :smile: żeby tylko o tym Top 10 nie zapomnieli.

No to serie oficjalnie zawitały do DC Deluxe. :biggrin:
To nie jest do końca seria. Ewentualnie seria One-Shotów  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2016, 05:38:24 pm wysłana przez JanT »

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1048 dnia: Kwiecień 07, 2016, 06:12:57 pm »
No nie. Dajcie spokój. Batman Ziemia Jeden był słaaaby. Nie wiem czy dwójka zmieni moje zdanie w tym zakresie. Za to podobał mi się Superman z Ziemi Jeden. No - ale to pisał Straczyński, to widać że ma to ręce i nogi i przyjemny tok narracji. Teraz jestem na trzeciej części.

W sumie niech se Egmont wydaje. Ja zaoszczędzę kasę na Deluxach w drugiej połowie roku.

Offline SawiK

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1049 dnia: Kwiecień 07, 2016, 06:30:23 pm »
Batman Ziemia Jeden tom drugi ;] dla mnie spoko. Pierwszy tom mi sie podobał i nie był drogi. Cześć druga tez się przeczyta, po cichu liczę ze puszcza Supcia z Ziemi jeden i dołożą w przyszłości WW. I w końcu Batman wraca do Deluxów ;]

 

anything