Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 359381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 27, 2010, 09:59:19 am »
skompletowanie i przeczytanie całości zajęło mi nieco ponad rok. z godnym podziwu samozaparciem twardo postanowiłem, że przeczytam wszystko, od deski do deski, każdy odcinek, każdy pasek. zrobiłem to, choć, rzecz jasna, nie za jednym posiedzeniem. czytałem to jednym tomie, a potem przerwa, żeby nie zmęczyć materiału. oczywiście, jako że seria przechodziła różne zawirowania, głównie spowodowane służbą wojskową Eisnera, momentami jest nierówna, ale powiem szczerze, że tylko raz zdarzyło mi się, że nie wytrzymałem i po prostu przerwałem lekturę, bo miałem dość. poza tym incydentem, była to bardzo przyjemna, zabawna i fajna lektura.
poszczególne tomy kupowałem w "pakietach" po 2-3 tomy, z automatu dorzucając je do kolejnych zamówień z amazona. niestety, w przypadku kilku tomów - już nawet nie pamiętam których, ale myślę, że gdzieś w okolicach 14, 15 tomu - musiałem zwrócić się o pomoc do eBaya, bo nigdzie indziej nie udało mi się ich namierzyć. prawie wszystkie tomy kupiłem w juesej, z wyjątkiem dwóch, które zakupiłem w Kanadzie, jednego w jukeju i jednego w Niemczech. :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2010, 11:17:32 am »
Czyli "zbiorek” prawie z całego świata :-). Spoko :-). Mimo wszystko podziwiam Cię ! Nie wiem czy ja dałbym radę to wszystko przerobić ? No chyba, że właśnie w dłuższym okresie czasu.
Z drugiej strony tak się zastanawiam czy jakiekolwiek wydawnictwo w Polsce ma na tyle "mocy", żeby wydawać takie komplety ? Myślę, ze raczej nie i długo jeszcze nie...

Offline freshmaker

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 27, 2010, 12:56:15 pm »
popatrz na cykl wydawniczy fistaszków i masz odpowiedź
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2010, 05:17:22 pm »
Ja sie zastanawiam, czy taki duzy zbior znajdzie nabywcow w tak w sumie malym kraju jak nasz. Moze lepiej to wystawic na ebayu - tam sie zleca chetni z calej Europy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline yurek1

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2010, 05:44:38 pm »
dokładnie tak zamierzam zrobić po zakończeniu aukcji na allegro.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2010, 03:50:38 pm »
Przemek Twój opis na tej aukcji normalnie mnie rozwalił !

http://www.allegro.pl/item962812238_marvels_ross_najtaniej_nowy.html

Teraz będę się dwa razy zastanawiał zanim kupię komiks bez folii !

Offline Przemek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2010, 06:52:04 pm »
w toalecie wiadomo wilgoć....itp  :D
Kocham komiksy! Szczególnie zafoliwane, pachnące farbą drukrarską :D Pozostałe też....

Offline yurek1

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2010, 07:05:34 pm »
Przemek Twój opis na tej aukcji normalnie mnie rozwalił !

http://www.allegro.pl/item962812238_marvels_ross_najtaniej_nowy.html

Teraz będę się dwa razy zastanawiał zanim kupię komiks bez folii !

toaleta jak toaleta, mnie bardziej zniszczyło to:
"Tylko proszę! nie obserwujcie bo mi tylko nadzieje złudna robicie że ktoś kupi :), ostatnio 2 osoby się "patrzyły" i jak widać komiks wciąż jest u mnie :)"
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2010, 07:13:12 pm »
Fajny jest ten Przemek :-).


Nie no normalnie ideał sięgnął bruku ! Blacksad miał w domu Cromwell Stone !!!!! A co "gorsze" sam się przyznaje że czytał ! W dzisiejszym świecie już nikomu nie wolno wierzyć :lol:.

http://www.allegro.pl/item962927446_cromwell_stone_andreas_egmont.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 07:48:43 pm wysłana przez Rork »

Offline Blacksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 17, 2010, 10:23:58 am »
A wierzyłbyś mi bardziej, gdybym krytykował Andreasa bez czytania?
Powiem Ci więcej - mam też Rorka. Komplet. Jeszcze. Taki ze mnie sentymentalny gość...  8)
Chrzań się, Smirnov

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 18, 2010, 12:30:43 pm »
He he. Spoko :-). Tak tylko napisałem żeby sprawdzić co powiesz ? Zawsze wiedziałem, że ta złośliwość wobec Andreasa to tylko efekt niespełnienia Twoich oczekiwań z dzieciństwa. Powiem Ci tylko, że to są tematy przejściowe. Z biegiem lat człowiek zaczyna zupełnie inaczej traktować pewne kwestie. Np. taki Rork, który okazał się rozczarowaniem - z biegiem lat będzie Ci się kojarzył z dzieciństwem - czyli będzie miał znaczenie czysto sentymentalne. To coś jak komiksy ze świata młodych - w sumie to nigdy nie było nic specjalnego ale jednak łezka się w oku kręci gdy się przegląda te plansze i wspomina emocje związane z wyczekiwaniem na kolejny odcinek, kombinowaniem kasy i nerwówką gdy coś Ci umknęło. Tym zachwycaliśmy się jako szczeniaki i to już w nas zostało. Nie strugajmy teraz wielkich panów, których stać na komiksy za 220 zł – tak naprawdę w środku każdy z nas jest nadal takim sentymentalnym chłopaczkiem, który marzy o nowym komiksie i cieszy się jak dziecko z tych, które już posiada w swojej kolekcji :-).

A żeby nie posądzono mnie o offtop popatrzcie sobie na to:

http://www.allegro.pl/item962609222_bez_urazy_jose_carlos_fernandes.html

A i nasz ulubieniec też to ma - ha ha ha :lol:
http://www.allegro.pl/item959048261_bez_urazy_absolutny_unikat.html

I rzeczywiscie unikat bo z czerwoną okładką :lol:
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2010, 12:42:09 pm wysłana przez Rork »

Offline Blacksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 18, 2010, 02:43:52 pm »
He he. Spoko :-). Tak tylko napisałem żeby sprawdzić co powiesz ? Zawsze wiedziałem, że ta złośliwość wobec Andreasa to tylko efekt niespełnienia Twoich oczekiwań z dzieciństwa. Powiem Ci tylko, że to są tematy przejściowe. Z biegiem lat człowiek zaczyna zupełnie inaczej traktować pewne kwestie. Np. taki Rork, który okazał się rozczarowaniem - z biegiem lat będzie Ci się kojarzył z dzieciństwem - czyli będzie miał znaczenie czysto sentymentalne. To coś jak komiksy ze świata młodych - w sumie to nigdy nie było nic specjalnego ale jednak łezka się w oku kręci gdy się przegląda te plansze i wspomina emocje związane z wyczekiwaniem na kolejny odcinek, kombinowaniem kasy i nerwówką gdy coś Ci umknęło. Tym zachwycaliśmy się jako szczeniaki i to już w nas zostało.
Sorry, ale komiksy traktuję jak każdą inną dziedzinę sztuki - czyli stosunkowo poważnie. Sentymentalnie to popatrzę na przystanek, gdzie odprowadzałem dziewczynę "po wyjściu na lody" (jedne albo drugie). A jak coś nie zachwyca, to nie ma taryfy ulgowej, że onegdaj nie było nic innego tylko szynka jak za Gierka. Jak się sentymentalny wobec Sienkiewicza zrobię, to znak, że pora do Krainy Wiecznego Empiku odchodzić 8)
tak naprawdę w środku każdy z nas jest nadal takim sentymentalnym chłopaczkiem, który marzy o nowym komiksie i cieszy się jak dziecko z tych, które już posiada w swojej kolekcji :-).
A to już zupełnie inna sprawa - pewnie, że się cieszę  :D

Chrzań się, Smirnov

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 18, 2010, 02:56:21 pm »
Powiem Ci więcej - mam też Rorka. Komplet. Jeszcze. Taki ze mnie sentymentalny gość...  8)

Sorry, ale komiksy traktuję jak każdą inną dziedzinę sztuki - czyli stosunkowo poważnie. Sentymentalnie to popatrzę na przystanek... A jak coś nie zachwyca, to nie ma taryfy ulgowej, że onegdaj nie było nic innego tylko szynka jak za Gierka...

Coś tu jednak nie gra... Czyli w końcu jesteś sentymentalny czy nie ? A jeżeli nie to oznacza, że Rork którego wciąż "jeszcze" masz jest dla Ciebie sztuką i mało tego - jesteś nim zachwycony :-D

Offline Blacksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 18, 2010, 03:28:29 pm »
Ano nie jestem jednak... Całość rozczarowuje. Było "Ba-buch" na początek i rozbuchane oczekiwania. I równia pochyła. I trzymam tego komiksa dla możliwości podręcznego zobrazowania, jak to fajnie można spartolić nieźle zapowiadający się w sumie koncept.

I teraz poproszę odpowiedzialnego moderatora o wydzielenie kilku ostatnich postów do "rorkowego" tematu chyba. Albo Andreasowego.
Chrzań się, Smirnov

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 19, 2010, 11:25:12 am »
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=455447

OD ZŁOTÓWKI - POLECAM !!!

No nie czaję, jak można pisać "od złotówki" skoro ustawia się minimalkę ?
Zdrowy rozsądek mówi że skoro od złotówki to jak mi się poszczęści może mi się za rzeczoną złotówkę kupić komiks... a tu jednak nie...
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything