trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2015  (Przeczytany 17793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qwant

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2015, 07:19:56 pm »
NIEeeEEE...myslałem ze tylko na mfkig takie rzeczy...niestety

Prawdziwi superbohaterowie na Komiksowej Warszawie! Obdarzeni zdolnością bilokacji!

Część osób, które przyszły rano twierdzą, że stoją we wszystkich kolejkach jednocześnie. Dzisiaj chciałem dostać autograf od Jouvray'ów (Lincoln) i przede mną były osoby, które przyszły rano. Wszystko było by w porządku gdyby nie to, że te osoby potem ustawiły się na początku kolejki do Kasprzaka i zgarnęły rysunki. Potem jako pierwsze dostały rysunki Trondheima i znowu były na początku kolejki do D.Johnsona.
Jak próbowałem im wytłumaczyć, że rano mogli sobie zająć miejsce tylko w jednej kolejce, to usłyszałem "spier....j" (bo oni potrafią stać w dwój kolejkach na raz - bilokacja)

Żeby zakończyć optymistycznie dodam, że twórcy Lincolna i Trondheim z Findakly długo i wytrwale rysują nawet poza wyznaczonymi godzinami, więc może wystarczy dla wszystkich chętnych?

Offline isteklistek

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 15, 2015, 07:31:14 pm »
Czyli na komiksowych spotkaniach nic nowego, wciąż ta sama atrakcja. Szkoda, że jak zwykle nikt nie przewidział i nie zareagował na wiadome wydarzenia.

Offline MarcinMonety1984

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2015, 08:02:11 pm »
jednak nic nie dodam bo nie chce mi się kłócić z osobami które przychodzą o 11 i mają problem że nie są pierwsze

ZA DRZWI !
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 08:08:38 pm wysłana przez MarcinMonety1984 »

Offline donTomaszek

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 15, 2015, 08:03:34 pm »
Czyli na komiksowych spotkaniach nic nowego, wciąż ta sama atrakcja.
Nic sie nie zmieni, jesli nie zmieni sie mentalnosc ludzi. Tu zadne nakazy, zakazy, komitety, kolejki itp nic nie dadza. Problemem jest wszechobecny egoizm, kolesiostwo i cwaniactwo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gre

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 15, 2015, 08:25:56 pm »
ale zaraz jest regulamin :


mozna stac tylko w jednej kolejce naraz
skoro przychodze i staje w kolejce i jestem 10 czy 20 to juz moja wina ze przyszedłem pozniej ale nie moze byc tak ze jestem 10 w kolejce a po 30 min jestem np 15 bo staneło przede mna kilku innych ....

Offline Funny

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 15, 2015, 08:46:18 pm »
Powiem to jasno i rzeczowo.
Regulamin był podany przed targami.
Dziś, tj 15.05.2015 regulamin zostal zmieniony :doubt:
Nieładnie organizatorzy, oj nieładnie....
Można by przecież rozwiązać to latwo i przyjemnie ustalając numerki wydawane od określonej godziny na zewnątrz np max do 3 rysowników. Wtedy kolejka mogłaby się ustawić o dowolnej godzinie i latwo można by ocenić kto jest prawdziwym wielbicielem komiksu pośród grona niezadowolonych .
Ale przecież wiązałoby się to z dodatkowym wysiłkiem organizatorów....


Niezależnie od tego, zawsze jednak znajdzie się palant co przyjdzie po 12-13 i będzie się burzył, że nie dostanie rysunku.




Offline starcek

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 15, 2015, 09:18:00 pm »
W regulaminie wciąż zapis o tym, że nie można zajmować kolejki... No, ale wiadomo - kolega koledze nie pomoże?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Qwant

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 15, 2015, 09:18:43 pm »
Powiem to jasno i rzeczowo.
Regulamin był podany przed targami.
Dziś, tj 15.05.2015 regulamin zostal zmieniony :doubt:
Było w nim napisane, że "Obowiązuje zakaz „trzymania” miejsca osobom czekającym w innych kolejkach."
Czyli jasno napisane było, że nie można mieć zajętego miejsca w jakiejś kolejce, jeśli się czeka w innej. Dla niektórych jednak nie było to wystarczająco oczywiste. Po tym co działo się w strefie autografów wczoraj i dziś, organizatorzy byli zmuszeni podkreślić co mieli na myśli.
Na niejasnym regulaminie mogą korzystać tylko cwaniacy. Chyba wszyscy zgadzamy się z tym, żeby regulamin był jasny i niepodatny na dziwne interpretacje?

palant
bez komentarza

Offline Blacksad

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 15, 2015, 09:24:47 pm »
Żadnego wpisu w poniższym temacie od października ubiegłego roku. A teraz znowu płacze "bo ten pan tu nie stał". Albo misiaczki jesteście dorośli i potraficie wziąć sprawy w swoje ręce, albo potwierdzacie stereotypową i złą opinię "komiksy dla dzieci" i jak pani nie przypilnuje to jest wzajemne nacieranie buzi mydłem.
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36891.15.html
Chrzań się, Smirnov

Offline weiter

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 15, 2015, 09:30:46 pm »
Żadnego wpisu w poniższym temacie od października ubiegłego roku. A teraz znowu płacze "bo ten pan tu nie stał".
Blacksad, a ten post to dla Ciebie żaden wpis?
Regulamin masz na stronie: http://www.komiksowawarszawa.pl/autografy/

Offline Blacksad

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 15, 2015, 09:38:39 pm »
Blacksad, a ten post to dla Ciebie żaden wpis?
Od kilku lat organizatorzy swoje robią, a forko narzeka, Naprawdę autografy to dla organizatorów znikomy procent spraw, które muszą ogarnąć. Spotkania, wywiady, przeloty, zakwaterowanie etc, etc. Nie widzę przeszkód, żeby rozczarowani "łowcy" ogarnęli się i ustalili reguły tego jakże dla nich ważnego wycinka obu festiwali - warszawskiego i łódzkiego. I zasugerowali to w formie petycji, która na pewno nie będzie odrzucona.
Chrzań się, Smirnov

Offline BOUNCER

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 16, 2015, 04:39:52 am »
Hahahahaha. Znów kilku baranókw jak dzieci biegało do organizatora bo nie dostali autografów. Mogę się założyć o dobrą butelkę whisky ze najbardziej płakali i wrzeszczeli Ci co przyszli po 10-11 . Na stronie festiwalu na fb widziałem zdjęcie że chłopaki stali od 5 rano. Ale tak jak ktoś napisał wcześniej. Dobrze jest przyjść na 11 i mieć żądania. I wydaje mi się ze taka forma jak numerki wydawane od określonej godzinie na zewnątrz ukróciłoby te spekulacje. Co ja gadam. Na pewno znajdzie się narzekający.....

Offline krakers

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 16, 2015, 07:57:39 am »
Bouncer nie rozumiesz o co biega ,bramki otwierają o 10:00 a cwaniaczkowo już siedzi w strefie autografów dużo przed otwarciem stadionu dla zwiedzających.Może niech organizatorzy KW i MFKiG napiszą w regulaminie ze autografy sa dla Huberta,Marcina,Pawła,Kwis...a i kilku innych a reszta niech sie w dupe pocałuje i tyle.

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 16, 2015, 08:08:35 am »
No tak, postępuj uczciwie, zgodnie z regulaminem, to znaczy że sobie nie radzisz, bo jeśli chcesz coś osiągnąć w tym pięknym kraju (nawet rysunek w komiksie), musisz być cwaniak, musisz rozpychać się, musisz wykorzystywać wszelkie znajomości, możliwości, by być przed innymi. Uwielbiam tę mentalność.

Offline marceli

Odp: Komiksowa Warszawa 2015
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2015, 09:29:15 am »
To jest Polska właśnie.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

 

anything