trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1005 dnia: Maj 26, 2016, 11:16:54 am »
a da się kupić sam slipcase? czy tylko w zestawie z przed incalem?

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1006 dnia: Maj 26, 2016, 11:31:48 am »
a da się kupić sam slipcase? czy tylko w zestawie z przed incalem?
Również chciałbym o to spytać.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1007 dnia: Maj 26, 2016, 02:00:35 pm »
No właśnie, kupiłem Przed Incalem + slipcase za 145 zł, a sam komiks można kupić w nieprzeczytane za niecałe 100 zł. To tak jakbym dał 50 zł za takie pudełko.

Oczywiście takie liczenie nie jest odpowiednie, bo pudełko ma ograniczoną dystrybucję.

W sumie to co mnie boli, to koszty wysyłki z CaptainHook. Przy tych cenach co mają dostawa powinna być gratis.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1008 dnia: Maj 26, 2016, 02:08:25 pm »
nie chcę Cię dobijać, ale czy nie było info jakiś czas temu, ze dla członków klubu slipcase jest gratis jesli kupią jakąś majową premierę?

ja nie korzystałem, bo po kiego grzyba mi slipcase (do parku czy na plac zabaw go przecież nie zabiorę :wink: ) ale dałbym sobie Internet odciąć że coś takiego gdzieś czytałem (może na twarzoksiążce Krzyku?)


Stop, Nie
To była promocja dla tych co kupili Przed Incalem do 16 kwietnia w przedsprzedaży...


Nieważne...
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2016, 02:13:51 pm wysłana przez fragsel »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1009 dnia: Maj 26, 2016, 02:20:56 pm »
Wygląda kozacko, błyszczy się jak psu.. Na targach przy zakupie "Przed Incalem" i innego dowolnego komiksu z ich oferty etui w gratisie.


A Ja nie dostałem,to może tylko klubowiczom dawali gratis?


Mnie kusił jeden z szefów takim zakupem właśnie tuż po odbiorze karty klubowej.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline WerewolfOfAngband

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1010 dnia: Maj 26, 2016, 03:40:37 pm »
Spełniłem ww. warunki i nie tylko nie otrzymałem slipcase gratis, ale nawet oferty od żadnego z szefów na taką transakcję. A kartę klubowicza odebrałem zanim przystąpiłem do zakupów.

Może mieliście lepsze chody?

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1011 dnia: Maj 26, 2016, 04:43:59 pm »
na fkw slipcase za 30 pln
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline WerewolfOfAngband

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1012 dnia: Maj 26, 2016, 04:56:35 pm »
Tak, 30 zł.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1013 dnia: Maj 26, 2016, 06:19:39 pm »
Cytuj
No właśnie, kupiłem Przed Incalem + slipcase za 145 zł, a sam komiks można kupić w nieprzeczytane za niecałe 100 zł. To tak jakbym dał 50 zł za takie pudełko.

Oczywiście takie liczenie nie jest odpowiednie, bo pudełko ma ograniczoną dystrybucję.

W sumie to co mnie boli, to koszty wysyłki z CaptainHook. Przy tych cenach co mają dostawa powinna być gratis.
Boli mnie to niesamowicie z racji sporej ilości wydanych komiksów w maju. Gdzie zaoszczędziłem sporo właśnie u Scream straciłem. Rozumiem przebitki 2, 3zł ale 10zł na takich krucjatach i 50zł na Przed Incalem? Połasiłem się na ten slipcase ale widać, że nie opłaci się kupować nawet z myślą o tych kublarach.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1014 dnia: Maj 26, 2016, 07:14:34 pm »
Ja mam do odbioru jeszcze kartę klubową. Problem w tym, że nie chcę brać niczego na siłę, a to co mnie interesuje już mam. Szczególnie, że nie mam pojęcia jakie będą benefity posiadania takiej karty.

Wiem, że narzekam, ale patrząc na ceny CaptainHook, to mają najniższe (procentowo od okładkowej) ceny spośród sklepów wydawców. Tyle, że to i tak dużo w porównaniu do dyskontów.

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1015 dnia: Maj 26, 2016, 07:39:28 pm »
dzięki za info. slipcase w takim razie odpada - nie będę płacił 42 zł za tekturowe pudło z nadrukiem, jakkolwiek pięknie by się nie prezentowało.

Offline radef

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 26, 2016, 07:42:17 pm »
A co (poza Incalem) najbardziej polecacie z oferty Screamu? Ponieważ jak już zauważyliście, od kilku dni są dość duże rabaty na komiksy tego wydawnictwa. Najbardziej zastanawiałem się na Leo Roa.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2016, 07:46:34 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 26, 2016, 08:04:07 pm »
Najbardziej zastanawiałem się na Leo Roa.

Powiem tyle. Czytałem to kilka tygodni temu i nie pamiętam o czym było ;)
Nawet Gimenez jakoś mnie nie powalił.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 26, 2016, 08:07:28 pm »
Szczególnie, że nie mam pojęcia jakie będą benefity posiadania takiej karty.

Na razie wygląda na to, że takim benefitem będzie dostęp (a może pierwszeństwo) do "Dekalogu", komiksu w wersji limitowanej...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 26, 2016, 08:42:44 pm »
A co (poza Incalem) najbardziej polecacie z oferty Screamu? Ponieważ jak już zauważyliście, od kilku dni są dość duże rabaty na komiksy tego wydawnictwa. Najbardziej zastanawiałem się na Leo Roa.


Najbardziej spodobał mi się Dżihad, mistyczno-futurystyczna opowieść z ciekawą kreską Igora Baranko. Świetnie graficznie wygląda Diosamante. Takie mistyczne (jak to u Jodo) fantasy o poszukiwaniu duchowej głębi, poświęcenia i granic oddania. W sumie to jeden album i fragment kolejnego. Całkiem nieźle się przedstawia klasutrofobiczny thriller Sanktuarium. Osobiście zawiedziony jestem zakończeniem. Jeśli lubisz historyczne opowieści z elementem nadprzyrodzonym w hollywoodzkim stylu to bierz Krucjaty. Leo Roa to humorystyczna fantastyka ze szczyptą erotyki. Zaciekawiła mnie Krew tchórzy. Opowieść detektywistyczna ze specyficznie prowadzoną dwutorową narracją. Czekam na tom 2. Choć podczas lektury posłałem sporo niecenzuralnych słów kiedy męczyłem się z rozszyfrowaniem specyficznej czcionki. Warto przeczytać Castakę, jeśli jesteś fanem Jodo i czytałeś wcześniej Metabaronów (po także można, bowiem SC ma zamiar wydać sagę w 2 tomach).
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

 

anything