trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 15, 2015, 05:20:01 am »
czy komiksy scream comics beda dostepne w dyskontach?
pzdr i dzieki za odp
No wlasnie ktos sie pytal o to i odpowiedzieli enigmatycznie, a na dopytki w ogole nie odpowiedzieli.
Na niebiesko jedyna odpowiedz.

  • Napiszcie jak bedzie z dystrybucja Waszych tytulow. Tylko sklepy specjalistyczne czy wszelkie dyskonty, ksiegarnie, empiki tez?
  • Koncentrujemy się na księgarniach i specjalistach od komiksów. Pozdrawiam.
  • To znaczy ze nie bedzie mozna kupic waszych komiksow w takich miejscach jak ksiegarnia literacka czy bonito/aros ?
  • Czyli skoro księgarnie to Wasze komiksy trafią do hurtowni, skąd polecą dalej do księgarni jak wspomniana wyżej literacka?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 15, 2015, 10:21:03 am »
Ja dostałem odpowiedź, że nie moga zdradzić strategii sprzedażowej firmy (?).
Moim zdaniem dziwna odpowiedź na pytanie klienta chcącego się dowiedzieć czy ich komiksy będa dostępne w konkretnych sklepach...

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 15, 2015, 11:38:54 am »
Ja dostałem odpowiedź, że nie moga zdradzić strategii sprzedażowej firmy (?).
Moim zdaniem dziwna odpowiedź na pytanie klienta chcącego się dowiedzieć czy ich komiksy będa dostępne w konkretnych sklepach...
Acha, to ja sobie chyba poczekam az te ich tajemniczo dystrybuowane komiksy zaczna walac sie za pare zlotych w prawdziwych dyskontach po upadku firmy... Tak jestem zlosliwy.
Co za bara...y
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 15, 2015, 12:09:03 pm »
Od razu barany. Pewnie sami nie wiedzą. Jak jest się "nowym" w wydawaniu komiksów, to uczy się na błędach - nie startuje z pozycji wszystkowiedzącego marketingowca.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 15, 2015, 12:26:53 pm »
Pewnie sami nie wiedzą.
O, to, to. Gdyby tak odpowiedzieli (np. "rozmowy trwają, na razie nie jestesmy w stanie powiedzieć") byłoby jak najbardziej zrozumiałe... ale oni tak nie napisali...

Offline Kokosz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 15, 2015, 01:28:43 pm »
O, to, to. Gdyby tak odpowiedzieli (np. "rozmowy trwają, na razie nie jestesmy w stanie powiedzieć") byłoby jak najbardziej zrozumiałe... ale oni tak nie napisali...

Dajcie spokój...

Marudzicie, bo nowy wydawca powiedział nie to, co powinien powiedzieć? A skąd ma wiedzieć, co powinien odpowiadac? Na drugi raz nie odpowie wcale i tyle.

Kaman...

Tak ogólnie to widzę, że im mniej wydawcy mówią, tym mniej ludzie mają powodów do czepiania się...

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 15, 2015, 01:34:29 pm »
Ale jak sie czlowiek pyta jak bedzie z dystrybucja, a wydawca milczy albo odpowiada enigmatycznie to szlag moze trafic.
Jak sie pytalem BUM Projekt jaka bedzie dystrybucja ich tytulow i uszlyszalem, ze beda sie starac o jak najwieksza to wiem czego sie spodziewac.

Wole dorzucic sobie ich tytuly w ksiegarni w ktorej njczesciej robie zakupy za jedna przesylka, a nie kombinowac i zamawiac u kogos innego. A jak bym sie dowiedzial, ze ich komiksy beda w "mojej" ksiegarni to bym sobie spokojnie poczekal i dorzucil ich komiksy przy okazji ktorys tam zakupow.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Kokosz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 15, 2015, 02:39:26 pm »
Wole dorzucic sobie ich tytuly w ksiegarni w ktorej njczesciej robie zakupy za jedna przesylka, a nie kombinowac i zamawiac u kogos innego.

Jasna sprawa. Ale to start wydawcy, więc pierwsze albumy kup tam, gdzie są. Zanim ukaze się druga tura, to sprawa pewnie się wyjaśni. 

Offline adro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 15, 2015, 02:40:17 pm »
to prawda, przydalby sie jasny komunikat.
NIkt tu nie napada na nowego wydawce, ale jakies konkretne odpowiedzi bylyby mile widziane.
pzdr
ps jesli nie mozna inaczej pewnie kupne incala w gildii  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 15, 2015, 11:33:15 pm »
Czy są jakieś dobre rabaty od nowego wydawnictwa na Komiksowej Warszawie? Bo tytuły mają ciekawe.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 16, 2015, 01:49:08 am »
Czy są jakieś dobre rabaty od nowego wydawnictwa na Komiksowej Warszawie? Bo tytuły mają ciekawe.
Na ich facebooku znalazłem informacje, że Final Incal za 110 zł...

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 16, 2015, 06:59:43 pm »
Sanktuarium było do kupienia na KW? Bo niby "Premiera na 6. WTK - 14-17 maja 2015 r.", ale jakoś w ofertach sklepów jeszcze nie ma.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 16, 2015, 08:26:50 pm »
Sanktuarium było do kupienia na KW? Bo niby "Premiera na 6. WTK - 14-17 maja 2015 r.", ale jakoś w ofertach sklepów jeszcze nie ma.
Pytałem się o Sanktuarium u nich na stoisku i odpowiedzieli że będzie od poniedziałku.

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 16, 2015, 09:16:25 pm »
Sanktuarium było do kupienia na KW? Bo niby "Premiera na 6. WTK - 14-17 maja 2015 r.", ale jakoś w ofertach sklepów jeszcze nie ma.

Powoli krajowe drukarnie nie będą wyrabiały z taką ilością ''obrazków z dymkami''.
Drukarz - najbardziej obiecujący zawód w nadchodzącej dekadzie?  :lol: Nadchodzą ciekawe czasy...

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 17, 2015, 01:02:27 pm »
Incal na Targach tańszy, Dzihad droźszy niź w Gildii, no dziwnie trochę. Choć przy zakupach więcej niz jednego tytułu można było trochę negocjować.  Ale i tak najlepiej, zgodnie z rozmową z nimi,  schodzi Incal własnie. Kupowac póki jest!  :cool: 
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?