trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 537440 razy)

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1095 dnia: Czerwiec 21, 2016, 01:34:14 pm »
jest już na gildii
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/305759-dekalog-wyd-zbiorcze-tom-1
trochę w takim razie nie rozumiem gdzie tutaj przewaga klubowiczów... Różnica cenowa z przesyłką praktycznie żadna
Pewnie chodzi jednak o to, że limitowane komiksy Screama będą tylko u nich na stronie, w Gildii (z racji tego, że to...Gildia) i kilku zaprzyjaźnionych sklepach komiksiarskich. W dyskontach i innych księgarniach się nie pojawią.

Offline mack3

« Odpowiedź #1096 dnia: Czerwiec 21, 2016, 03:27:55 pm »
Taka uwaga trochę off-topowa, zauważyłem, że komiksy Scream pojawiają się w większej ilości księgrani, również tych oferujących duże rabaty, podczas gdy na początku unikali oni takich księgarni. To może trochę tłumaczyć, że trochę zaszaleli z cenami okładkowymi ostatnio - choć nawet biorąc to pod uwagę, cena Segmantów - wcześniej pewniaka - sprawiła, że komiks wskoczył u mnie w kategorię "poczekam na opinie".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2016, 12:52:14 am wysłana przez mack3 »

Offline nazareth

« Odpowiedź #1097 dnia: Czerwiec 21, 2016, 06:51:44 pm »
Taka uwaga trochę off-topowa, zauważyłem, że komiksy Scream pojawiają się w większej ilości księgrani, również tych oferujących duże rabaty, podczas gdy na początku unikali oni takich księgarni. To może trochę tłumaczyć, że trochę zaszaleli z cenami okładkowymi ostatnio - choć nawet biorąc to pod uwagę, cena Segmantów - wcześniej pewniaka - sprawiła, że komiks wskoczył w kategorię "poczekam na opinie".
Pojawiły się też w empiku, a nie było ich jeszcze niedawno.

Offline adam and arluk

« Odpowiedź #1098 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:19:16 pm »
Czy tylko ja miałem ogromny problem ze zmieszczeniem trzech tomów Incal-a w obwolucie????
Nie udało się ułożyć ich chronologicznie, bo najwyższy (niestety) tom "Przed Incalem" za chiny nie mieścił się przy ściance obwoluty. Na środku już tak, ale "denko" obwoluty nieco się wygięło.

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Total likes: 0
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #1099 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:32:49 pm »
Czy tylko ja miałem ogromny problem ze zmieszczeniem trzech tomów Incal-a w obwolucie????

Nie tylko Ty. Incale mają różną wysokość. Zresztą w przypadku Sanktuarium poszczególne tomy także nie są jednakowej wysokości.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline roble

« Odpowiedź #1100 dnia: Czerwiec 28, 2016, 07:28:59 am »
Incale też bywają równej wysokosci, zależy widocznie jak się trafiło.. :)

Offline misiokles

« Odpowiedź #1101 dnia: Czerwiec 28, 2016, 07:34:09 am »
U mnie - na upartego - różnica wynosi 1-2 mm. Cała trylogia siedzi w slipcase grzecznie jak pisklaki u kokoszki.

mgnesium

• Gość
« Odpowiedź #1102 dnia: Lipiec 05, 2016, 09:47:17 pm »
bum. "zróbcie dodruk".

Offline Koro

« Odpowiedź #1103 dnia: Lipiec 17, 2016, 08:27:25 pm »
Czy są jakieś wieści kiedy mają wyjść integrale Kasty Metabronów i Technokapłanów?

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Total likes: 0
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #1104 dnia: Lipiec 17, 2016, 08:45:24 pm »
Czy są jakieś wieści kiedy mają wyjść integrale Kasty Metabronów i Technokapłanów?

Podano jedynie informacje, że do końca 2016 roku.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline starcek

« Odpowiedź #1105 dnia: Lipiec 17, 2016, 09:43:39 pm »
bum. "zróbcie dodruk".
Na Targach w Warszawie twierdzili, że nakład powoli się kończy. No to ciekawe kiedy zniknie ze wszystkich sklepów.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Klint

« Odpowiedź #1106 dnia: Lipiec 18, 2016, 08:08:29 am »
Bardzo mnie cieszy zapowiedź "Dampierre" Swolfsa a jeszcze bardziej ucieszyłaby mnie jednak "Legenda".

Offline kosmoski

« Odpowiedź #1107 dnia: Lipiec 18, 2016, 08:58:25 am »
No to musisz kupić sobie Fantasy Komiks - 1, 3, 4, 6, 11 i 21 numer ;)
I będziesz miał 6 tomów Legendy, tylko niestety w małym formacie...

Offline Epekeina

« Odpowiedź #1108 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:11:58 am »

Może będzie jak w zeszłym roku z chociażby Incalem: wyrobią się na MFkiG w październiku?

Offline Klint

« Odpowiedź #1109 dnia: Lipiec 18, 2016, 11:23:17 am »
No to musisz kupić sobie Fantasy Komiks - 1, 3, 4, 6, 11 i 21 numer :wink:
I będziesz miał 6 tomów Legendy, tylko niestety w małym formacie...

Dokładnie a z tego co widziałem to we Francji fajny integral wyszedł i taki bym sobie u nas życzył/marzył :)

anything