trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 537010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

• Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1140 dnia: Sierpień 02, 2016, 03:17:01 pm »
I nie zapomnijcie pisząc to użyć funkcji "spoiler" no ja bym nie chciał wiedzieć ;)

Offline Holsten

« Odpowiedź #1141 dnia: Sierpień 02, 2016, 10:13:16 pm »
mówisz o tomie nr 1 czy o całości? nie wiem, czy wiesz, ale każdy album rysował inny autor

Mam na myśli pierwszy tom. Więcej chyba u nas nie wyszło. Posiadam wiedzę na temat różnych autorów. Poza tematem - ten gość w masce nad Twoim nickiem to kto?

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Total likes: 0
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #1142 dnia: Sierpień 02, 2016, 10:46:21 pm »
Holsten.
Odnośnie gościa w masce. Tak rysuje Charles Burns.
Polecam zakupić Black Hole. Tu portreciki:https://www.google.pl/search?q=charles+burns+portrait&espv=2&biw=1366&bih=681&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHp6XT2KPOAhVMAxoKHXmqBPsQ_AUIBigB
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 10:59:12 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Holsten

« Odpowiedź #1143 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:22:12 pm »
Dziękuje. Na mojej półce oczywiście leży obok setek innych nieprzeczytanych lektur Black Hole.

Offline SawiK

« Odpowiedź #1144 dnia: Sierpień 03, 2016, 08:12:47 pm »
Pytanko: Czy są juz jakieś dalsze zapowiedzi na kontynuacje PrometeuszF&S które SC ma wydać?

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1145 dnia: Sierpień 03, 2016, 09:34:14 pm »
Z FB zapytani o drugi tom: "Możliwe,  że uda się jeszcze przed końcem roku."  :smile:

Offline SawiK

« Odpowiedź #1146 dnia: Sierpień 03, 2016, 10:00:54 pm »
Och nie spiesza sie , w sumie przy tym co się obecnie dzieje na naszym rynku to nawet dobrze, bedzie wiecej zabawy  :wink:

Offline Bobo

« Odpowiedź #1147 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:58:11 am »
Na stronie Scream pojawiły się najbliższe zapowiedzi:
- Królewska krew tom 2 - Zbrodnia i kara
- Niedźwiedzi kieł tom 2 - Hanna

http://scream.com.pl/?cat=4

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1148 dnia: Sierpień 04, 2016, 10:07:56 am »
Kto tłumaczył pierwszy tom Królewskiej Krwi?

@DOWN
Dzięki. Wierzę ci na słowo  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2016, 10:22:29 am wysłana przez JanT »

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #1149 dnia: Sierpień 04, 2016, 10:15:43 am »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Mawer

« Odpowiedź #1150 dnia: Sierpień 04, 2016, 02:48:42 pm »
Jak sądzicie Scream również wyda Kastę Metabaronów i Technokapłanów w futerale?? Jeśli już gdzieś padła odpowiedź na moje pytanie to z góry przepraszam  :roll:
Slipcase z Incalami mocarnie się prezentuje na półce, oby więcej było komiksów w takiej formie.

Offline brzon

« Odpowiedź #1151 dnia: Sierpień 04, 2016, 04:00:07 pm »
Jak sądzicie Scream również wyda Kastę Metabaronów i Technokapłanów w futerale?? Jeśli już gdzieś padła odpowiedź na moje pytanie to z góry przepraszam  :roll:
Slipcase z Incalami mocarnie się prezentuje na półce, oby więcej było komiksów w takiej formie.
Na stoisku podczas komiksowej warszawy wydawca powiedział mi, że tak - będzie slipcase.

Offline gobender

« Odpowiedź #1152 dnia: Sierpień 09, 2016, 08:04:50 am »
Kupiłem trochę w ciemno ten Dekalog, i niestety stało się dokładnie to czego się trochę obawiałem, czyli dostałem komiks z kategorii, którą zazwyczaj omijam szerokim łukiem. W II trochę ratuje sprawę rysunek ale scenariusze obu są po prostu słabiutkie. Przewidywalne do bólu, dziecinnie moralizatorskie i przegadane. Plus dla Scream za dość efektowne wydanie.

I tu pytanie: jak się maja pozostałe tomy do pierwszych 2?

KukiOktopus

• Gość
« Odpowiedź #1153 dnia: Sierpień 12, 2016, 11:54:07 pm »
Jak przeczytacie Krew tchórzy 2, to dajcie znać czy śledztwo już zakończone, czy może jednak zamknie się dopiero w trzecim tomie. :smile:
Wydaje sie, ze sledztwo nie jest jeszcze zakonczone, a przynajmniej na pewno nie jest zakonczone formalnie, niemniej jednak oba glowne watki zostaja spojone w efektownym i nieoczekiwanym (choc z deka naciaganym, ale imo do przyjecia) zakonczeniu, w ktorym czytelnik dowiaduje sie calej okrutnej prawdy o bestialskim Rzeźniku.

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #1154 dnia: Sierpień 13, 2016, 10:43:51 am »
Wynika z tego, że kontynuacja będzie w kolejnym dyptyku.
Zaraza w Londynie, spisek przeciwko królowi Karolowi II, seryjne morderstwa pań lekkich obyczajów.
Seria pozytywnie mnie zaskoczyła. Świetne rysunki, ciekawy okres historyczny, interesująca fabuła, którą można uznać za dobrą.
Na tylnej okładce tomu 3 (wersja francuska) jest miniaturka zapowiedzi tomu 4.