Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1275 dnia: Październik 09, 2016, 01:51:25 pm »
W sklepie Gildii Giliweriana z adnotacją: 'nakład jest wyczerpany".


Poczekamy to poznamy plany. Do końca roku jeszcze sporo czasu. Lubię niespodzianki. Miło jak SC zaskoczy ciekawą pozycją, w stylu "Kolory Dzikiego Zachodu" lub "Złoty Osioł". Do końca roku mają jeszcze wydać: Technokapłanów, kolejny integral Metabaronów?, Jak zbić fortune w czerwcu'40, Niedźwiedzi Kieł 2.

"Kolory Dzikiego Zachodu" z chęcią zakupie. Co do Manary to bardziej bym wolał wznowienie/integral "Borgi" (Taurus w tej sprawie milczy). Jak wydali "Red Skina" to można by zastanowić się nad "Muse" Dodsona u nas wydane tylko 1 cześć (z dwóch) jak "sny Coralaine". Ale wiem że nie jest to koncert życzeń.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1276 dnia: Październik 09, 2016, 01:54:45 pm »
Najbardziej interesuje mnie czy i co SC zapowiedział na MFGiK :) Rozumien że na plany na 2017 może być za wcześnie ale ....

chyba nie było jakiegoś panelu wydawców, na którym mogliby coś zapowiedzieć...

A jak przechodziłem koło stoiska i słyszałem, że ktoś pyta co planują dalej nowego, to powiedzieli, że teraz skupiają się na dokończeniu (lub wyrównaniu z publikacją oryginalną) rozpoczętych serii. Z nowości wymienili tylko Jak zbić fortunę w czerwcu'40...

Ale może ktoś podsłuchiwał w innym, bardziej wylewnym momencie, to może wie więcej...

Offline mani78

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1277 dnia: Październik 09, 2016, 02:46:36 pm »
Skoro wydali Guliwerianę i Złotego Osła, to zapewne można spodziewać się też "Gli Occhi di Pandora".


Powiedzieli, że wystarczy Manary. Zatem niczego więcej nie planują...

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1278 dnia: Październik 09, 2016, 03:03:47 pm »
Za dużo Manary? Nie możliwe. Teraz to tylko Scream może wydać Borgie. Powiększony integral - cała polska na to czeka:)

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1279 dnia: Październik 09, 2016, 03:26:11 pm »
Manara może dobrze się sprzedaje , ale obawiam się , że licencje na jego komiksy nie należą do najtańszych.
"Borgia" w integralu - bierę od razu :)
Ogólnie trzymam kciuki, za wydawnictwo , fajnie się rozwijają i mają ciekawą ofertę.
Nie zawsze mogę ich wspomóc zakupem (a chciałbym), niestety komiksy to dość drogie hobby i trzeba się niestety ograniczać :/

Offline Funny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1280 dnia: Październik 09, 2016, 03:41:26 pm »
Nie wydadzą Borgii, licencję posiada Taurus.
Taurus na razie też nie ma zamiaru wznawiać tego tytułu. Z informacji od nich dowiedziałem się, że na początku roku będzie nowy Manara ...
A co do Screamu to konsekwentnie wydają i kończą serie. Czekam z niecierpliwością na kolejne tytuły z ich stajni.


Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1281 dnia: Październik 09, 2016, 04:15:34 pm »
Nie wydadzą Borgii, licencję posiada Taurus.

Każda licencja kiedyś się kończy.

Offline mani78

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1282 dnia: Październik 09, 2016, 04:20:02 pm »
Za dużo Manary? Nie możliwe. Teraz to tylko Scream może wydać Borgie. Powiększony integral - cała polska na to czeka:)


Tak od nich usłyszałem na targach, więc powtarzam. Co wcale nie znaczy, że się z tym zgadzam. Integral Borgii byłby miłą niespodzianką, ale chyba szybciej od Taurusa.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1283 dnia: Październik 09, 2016, 04:28:30 pm »
Borgia część 4 jest z grudnia 2010. Nie wiemy jaki okres obejmowała licencja.
SC wydaje sporo Jodo. Być może zdecydują się na Le pape terrible.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1284 dnia: Październik 09, 2016, 04:48:04 pm »
Na to akurat nie czekam. Czekam za to na Saga d'Alandor.

Offline wilk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1285 dnia: Październik 09, 2016, 05:46:08 pm »
Na to akurat nie czekam. Czekam za to na Saga d'Alandor.
Popieram. Chociaż z taką samą ochotą przeczytałbym także Envie de chien. Cadelo jak Caza to jeden z wielkich nieobecnych u nas.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1286 dnia: Październik 09, 2016, 06:38:28 pm »
Oba powyżej mistrz. Want.

A jak wygląda sprawa z wyłącznością tych licencji Manary? Zarówno Osła jak i Gulliverę wydaje równocześnie po angielsku Humanoids i Dark Horse (softcovery Library terz wychocdzą).

Offline bluebeery

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1287 dnia: Październik 09, 2016, 08:13:25 pm »
Popieram. Chociaż z taką samą ochotą przeczytałbym także Envie de chien. Cadelo jak Caza to jeden z wielkich nieobecnych u nas.
Popieram popierającego ;)

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1288 dnia: Październik 09, 2016, 09:37:57 pm »
I ja popieram.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1289 dnia: Październik 18, 2016, 10:26:52 pm »
Dampierre - bardzo pozytywne zaskoczenie. Prawdziwie przygodowy komiks z intrygą, miłością, zdradą, pojedynkami itp. Swolfs jakby w lepszej formie niż w Durango, szkoda że nie rysował pozostałych tomów serii. Oby pozostałe części nie obniżyły poziomu. Szczerze polecam.