Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1011348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1470 dnia: Luty 03, 2017, 03:32:02 pm »
Jedna pozycja z listy Signe odfajkowana. A gdyby tak starą okładkę z nowym kwadracikiem?

Zdecydowali się na Czarcią mordę, byćmoże opublikują też egmontowego Bouncera :idea:


Offline bluebeery

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1471 dnia: Luty 03, 2017, 08:11:09 pm »
Cieszę się że pojawią się wkrótce kolejne komiksy F.Boucq i choćby nawet najohydniejsze okładki nie zniechęcą mnie do zakupu ;)

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1472 dnia: Luty 03, 2017, 08:21:21 pm »

@absolutnie - Czytałeś "Tulipanka", czy tylko przeglądałeś? Jestem ciekaw opinii.


Mam trochę długie zęby na komiksy z akcją (częściowo) umieszczoną w komunistycznej Rosji i tu też mi się włączyło poczucie dystansu. Ale to dobra opowieść jest, bardzo dobrze opowiedziana, z lepszym wykorzystaniem motywów rosyjskich (radzieckich) niż w "Czarciej mordzie".
Mięsiste, brutalne, okrutne, ze skłonnością do demonizowania tych z ZSRR, ale się czyta płynnie i z zainteresowaniem.
I rewelacyjnie narysowane.
W sumie polecam.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Gre

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1473 dnia: Luty 04, 2017, 09:13:26 am »
Witam,
Chcialem zapytac o zbiorcze wydanie Metabaronow...czy ktos juz ma czytal jak wydanie jakies dodatkm?
Mam pierwsze wydanie w miekkiej ale i tak mam zamiar kupic.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1474 dnia: Luty 06, 2017, 10:10:51 pm »
@UP Intergal jest powiększony i wydany naprawdę ładnie. Dodatków brak ale naprawdę warto.

Przy okazji na Gildii sie jeszcze ostały 2 sztuki Przed Incalem, jakby ktoś przespał, bo na allegro juz niektórych ponosi wyobraźnia.

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1475 dnia: Luty 07, 2017, 11:58:27 am »
Witam,
Chcialem zapytac o zbiorcze wydanie Metabaronow...czy ktos juz ma czytal jak wydanie jakies dodatkm?
Mam pierwsze wydanie w miekkiej ale i tak mam zamiar kupic.

Jak ''Matabaronów'' dotkniesz, to wtedy zrozumiesz, jaki błąd byś popełnił, gdybyś takiego pięknego wydania nie kupił.  :biggrin:
(trochę to pokrętne, ale komiks ten, to prawdziwe wydawnicze arcydzieło).

Offline Mawer

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1476 dnia: Luty 07, 2017, 12:04:07 pm »
Witam,
Chcialem zapytac o zbiorcze wydanie Metabaronow...czy ktos juz ma czytal jak wydanie jakies dodatkm?
Mam pierwsze wydanie w miekkiej ale i tak mam zamiar kupic.


Można też dodać, że tak samo jak Incal, Kasta Metabaronów będzie mieć swój Slipcase

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1477 dnia: Luty 07, 2017, 05:59:46 pm »
Można też dodać, że tak samo jak Incal, Kasta Metabaronów będzie mieć swój Slipcase

Jeśli slipcase będzie jeszcze ładniej wykonany, niż okładka komiksu, to wróżę wielkie powodzenie.

PS. Można mieć żal do otaczającej nas rzeczywistości, że żadne zdjęcia ilustrujące integral ''Metabaronów'' na stronach internetowych księgarń, nie są w żadnym stanie oddać jego piękna.  :biggrin:

Offline clandestino

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1478 dnia: Luty 07, 2017, 07:38:26 pm »
Potwierdzam, ten integral jest pięknie wydany. Kiedy kolejny?

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1479 dnia: Luty 07, 2017, 07:48:56 pm »
Mia być w marcu, ale wygląda na to, że w... maju?

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1480 dnia: Luty 07, 2017, 07:53:46 pm »
Rzeczywiście wspominali pod koniec grudnia, że pierwszy kwartał 2017.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1481 dnia: Luty 07, 2017, 08:15:45 pm »
Slipcase będzie pewnie taki sam jak ten do Incala, tylko cieńszy. Trzeba więc będzie liczyć ze 150 zł za komiks + pudło. Zakładam, że podobny dodatek będzie nas czekał przy Technoapłanach.

Ktoś miał może cynk co z Bronią Metabarona? Będzie w integralu?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1482 dnia: Luty 07, 2017, 08:31:50 pm »
Wątpię. W Humanoidowym integralu sa tomy 1-8 + Crest of the Castaka i The Incal's Dream.
Ale się nie pogniewam jakby było. ;)

Offline clandestino

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1483 dnia: Luty 07, 2017, 09:17:48 pm »
Dzięki za info. Pozostaje niecierpliwie czekać!

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1484 dnia: Luty 08, 2017, 02:47:35 pm »
Kasta ma rzeczywiście świetnie zrobioną okładkę, zdjęcia tego nie oddają.
Ale oprócz okładki - wydanie jest standardowa - nic mu do zarzucenia nie mam, fajnie wydany, ale nie ma w nim też nadwyczajnego... Ot, standardowo (czyli bardzo dobrze) wydany komiks.

 

anything