Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 614478 razy)

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2265 dnia: Marzec 05, 2018, 01:10:07 pm »
Miałem tego nie brać, ale widzę po planszach, że nie wytrzymam i dodam do koszyka razem z Łabędzim.

Offline gobender

« Odpowiedź #2266 dnia: Marzec 05, 2018, 02:07:02 pm »
O, dzięki, TePe.

@robbirob
A ja odwrotnie, własnie po planszach odpuszczam, bo ten rysunek w Chimpanzee Complex by duszny, sztuczny i męczacy.

Offline robbirob

« Odpowiedź #2267 dnia: Marzec 05, 2018, 02:17:54 pm »
@up
no właśnie mi podeszły. Choć wcale nie chciałem już kolejnego Dorrisona.
Ale i tak muszę to na kwiecień przełożyć, bo oba zamówienia marcowe przekroczyły mój budżet.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #2268 dnia: Marzec 05, 2018, 02:21:56 pm »
Ktoś coś napisze o tym Syndromie Abla?

Offline rzem

« Odpowiedź #2269 dnia: Marzec 05, 2018, 02:31:22 pm »
Ja z chęcią też bym coś usłyszał, bo plansze mnie nie przekonują. Samo nazwisko scenarzysty już mnie nie jara tak bardzo. U mnie to jest jeden z pierwszych kandydatów do wypadnięcia z zakupów.

Offline robbirob

« Odpowiedź #2270 dnia: Marzec 15, 2018, 01:34:48 pm »
Dorzuciłem jednak Syndrom Abla do najnowszego zamówienia. I właśnie go otworzyłem.
Prezentuje się świetnie, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Graficznie - na żywo robi większe wrażenie niż w necie (format w tym wypadku ogromnie na plus).
Więcej po weekendzie jak przeczytam.

Offline Klint

« Odpowiedź #2271 dnia: Marzec 15, 2018, 02:16:29 pm »
Są jakieś wieści co w kwietniu ?

Offline Lipa

« Odpowiedź #2272 dnia: Marzec 15, 2018, 07:46:01 pm »
Elektroniczny Morderca wychodzi w kwietniu

Offline amsterdream

« Odpowiedź #2273 dnia: Marzec 15, 2018, 09:26:59 pm »
Tymczasem Dark Horse w "The Original Comics Series" zapowiedziało klasyczne Aliens versus Predator. Oby to było wydanie z oryginalnymi kolorami.

Feldkurat

• Gość
« Odpowiedź #2274 dnia: Marzec 16, 2018, 01:08:48 pm »
Tymczasem Dark Horse w "The Original Comics Series" zapowiedziało klasyczne Aliens versus Predator. Oby to było wydanie z oryginalnymi kolorami.

o, jakby to u nas wyszło w HC...

Offline mappy

« Odpowiedź #2275 dnia: Marzec 18, 2018, 06:46:12 pm »
Odkryłem ostatnio na swoich półkach i w kartonach, że mam wszystko co wydał Scream. Musiałem zrobić roszady co na sprzedaż, a co zostaje. Roszady spowodowane za dużą dobrocią jaka ma wyjść, dochodzącym brakiem miejsca oraz też ważne, długością serii i słabym dynamizmem wydawania przez wydawnictwo.
Wpadłem na pomysł podliczenia wydanych i brakujących tomów w seriach od Scream. Nie brałem pod uwagę tylko świata Aliens/Predator.
Jeśli seria nie została przeze mnie uwzględniona to jesteśmy na bieżąco lub prawdopodobnie brak jest informacji o zapowiedziach nowych tomów.
Pierwsza kolumna to tomy wydane u nas, druga to ogólna liczba wydanych oryginalnie. Uwzględnijcie, że Scream polubił wydawanie podwójne oraz zdarzały się integrale liczące cztery tomy.
Jak ktoś ma coś do nadpisania lub dodania śmiało :biggrin:

Niedźwiedzi Kieł 3/5
Dżinn 4/13
Dekalog 4/10
Metabaron 2/5
Technokapłani 4/8
Dampierre 2/10
Golden Dogs 3/4
Krew tchórzy 2/4
Nestor Burma 1/12

Offline -gościu-

« Odpowiedź #2276 dnia: Marzec 18, 2018, 06:57:49 pm »
Jak ktoś ma coś do nadpisania...

Mam do napisania, że też to sobie uświadomiłem i w moich oczach Scream Comics straciło na wiarygodności. Widać, że się przeliczyli i z ich szerokiej i zróżnicowanej oferty, tylko część tytułów spotyka się z zadawalającym zainteresowaniem czytelników. Zdecydowanie wrzucili na rynek zbyt dużo serii i pewnie tych dłuższych nie doczekamy finału.

Offline absolutnie

« Odpowiedź #2277 dnia: Marzec 18, 2018, 07:20:56 pm »
Mam do napisania, że też to sobie uświadomiłem i w moich oczach Scream Comics straciło na wiarygodności. Widać, że się przeliczyli i z ich szerokiej i zróżnicowanej oferty, tylko część tytułów spotyka się z zadawalającym zainteresowaniem czytelników. Zdecydowanie wrzucili na rynek zbyt dużo serii i pewnie tych dłuższych nie doczekamy finału.

Równie dobrze mógłbyś napisać, że wszystkiemu winne są inne wydawnictwa, bo wydają za dużo komiksów  i w rezultacie potencjalni nabywcy komiksów od Screamu kupują co innego od kogo innego.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline -gościu-

« Odpowiedź #2278 dnia: Marzec 18, 2018, 07:33:19 pm »
No nie do końca tak to widzę. Sytuacja z ogromną ilością komiksów na rynku dotyczy wszystkich wydawców, a jednak inni nie weszli na łapu capu w kolejne serie, i cały czas wchodzą w kolejne, o poprzednich zapominając.

Patrząc po innych wydawnictwach wydających frankofony, Taurus Media, Kurc, Elemental, Ongrys, czy OMG! Słowobraz - konsekwentna robota, nie zarzucisz im, że wchodzą w kolejne serie, zaniedbujac poprzednie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 07:48:20 pm wysłana przez -gościu- »

Offline gobender

« Odpowiedź #2279 dnia: Marzec 18, 2018, 08:10:26 pm »
No możnaby ponarzekać trochę na Druunę (a pojawił się Najemnik) ale dramatu nie ma. Zresztą jak dla mnie ze Screamem na razie też nie, bądź co bądz jednak trochę serii pokończyli.