Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2340 dnia: Kwiecień 11, 2018, 04:35:09 pm »
Tak, ostatnio na festiwalu w Krakowie potwierdzili wydanie Incala z dodatkami w jednym tomie.


Super wiadomość. Dzięki za odpowiedź. Potwierdź proszę czy dobrze rozumuje.



Wg. tego co znalazłem to na Incal składają się:
- Przed Incalem
- Incal
- Final Incal


I ma być integral z tych wszystkich trzech tomów w jeden? Dobrze to rozumiem? A mówili kiedy ?




Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2341 dnia: Kwiecień 11, 2018, 04:48:03 pm »
Nie, tylko Incal, czyli 1 tom, ale z dodatkami.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2342 dnia: Kwiecień 11, 2018, 06:11:41 pm »
Warto też zaznaczyć, że ten album miał być wydany wg pierwszych planów już w grudniu 2017, a ostatnio Scream jakby zwolnił (w tym roku czekam mocno na Świat Edeny, Białego Lamę, Incala, Żonę Magika, drugie części Metabarona i Technokapłanów, "prawie zapowiedzianych" Rozbitków Czasu (o Mrocznych Miastach nie wspominam, bo tu było tylko mrugnięcie okiem), a przez 1/3 roku nawet jeden z tych komiksów, na które czekam nie wyjdzie... zobaczymy jak będzie dalej)

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2343 dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:04:54 pm »
Trzeba też przypomnieć gdzie w wywiadzie Scream zarzucił informację o czymś specjalnym raz na trzy miesiące. Wychodzi więc marzec, czerwiec i wrzesień na jakieś hiper wersje kolekcjonerskie.

Offline Epekeina

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2344 dnia: Kwiecień 12, 2018, 05:20:44 am »
Jest dostępna od roku.
Dostepny jest drugi tom Kasty, drugi tom Metabarona, czyli niestety dosc lichej kontynuacji Kasty, wciaz czeka na swoja premiere.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2345 dnia: Kwiecień 12, 2018, 11:40:04 am »
W sumie też tak to widzę - ogólnie Scream zwolnił. Może dopieszczają nowe komiksy. A może brakuje im czasu, czy kasy.
A na Ziniolu faktycznie pisali o wydaniu czegoś specjalnego w 3, 6 i 9 miesiącu 2018 roku. Na razie cisza.

W tym roku, a mamy już kwiecień, wyszło zaledwie 6 ich tytułów (dwa wyjdą w zasadzie). W zeszłym roku wydawali 3-4 na miesiąc. Zaraz ich Studio Lain albo Elemental dogonią :)

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2346 dnia: Kwiecień 13, 2018, 09:58:24 am »

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2347 dnia: Kwiecień 13, 2018, 11:04:45 am »
Właśnie przyjrzałem się Terminatorowi, z powodow finansowych zrezygnuje z zakupu tej kolekcjonerskiej wersji. Po angielsku za 80 zł planuje zakup Terminator Omnibus, w miękkie oprawie, mniejszym wymiarze ale gdzie zawarte są te historie plus drugie tyle innych. Ale ciekaw jestem jak prezentuje się to wydanie i jaka jakość w stosunku do tego samego wydania amerykańskiego, które aktualnie można nabyć za 100 zł czyli już nieco drożej. Ogólnie fajnie ze coś takiego się pojawia, niezła pozycja na prezent-gadżet dla fana takich klimatów jak Terminator.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2348 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:01:56 pm »
Widać, że nie uczą się na błędach (i nie zaglądają na forum gildii). Rysunek znowu jest źle wypośrodkowany :lol: . Ale i tak się nie mogę doczekać kiedy komiks wpadnie w moje ręce.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2018, 12:18:32 pm wysłana przez amsterdream »

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2349 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:38:24 pm »
Właśnie przyjrzałem się Terminatorowi, z powodow finansowych zrezygnuje z zakupu tej kolekcjonerskiej wersji. Po angielsku za 80 zł planuje zakup Terminator Omnibus, w miękkie oprawie, mniejszym wymiarze ale gdzie zawarte są te historie plus drugie tyle innych. Ale ciekaw jestem jak prezentuje się to wydanie i jaka jakość w stosunku do tego samego wydania amerykańskiego, które aktualnie można nabyć za 100 zł czyli już nieco drożej. Ogólnie fajnie ze coś takiego się pojawia, niezła pozycja na prezent-gadżet dla fana takich klimatów jak Terminator.

Ja posiadam ten omnibus Terminatora i ma on mały format także to od Screamu bedzie większe  2 lub nawet 3 razy :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2350 dnia: Kwiecień 13, 2018, 01:23:12 pm »
Wymiary omnibusa to 15 na 23 a wydanie kolekcjonerskie 20 na 31 wiec roznica spora. Ale mam Aliens vs Predator w omnibusie i jakość jest niezła i wielkość wystarczająca. Muszę przyznać ze Aliens 30th Anniversary mi odpowiadało ale nie każdy komiks potrzebny mi w takim wydaniu. Np. Przed incalem źle mi się czytało ze względu na wagę i rozmiar. Szybko się ten Terminator chyba nie sprzeda wiec kto wie czy nie trafi na półkę bo pozycje z Terminatorem to dla mnie świetna rozrywka.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2351 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:10:32 pm »
Tym razem krawędzie kartek zrobione na błysk:


Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2352 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:39:27 pm »
Alien drukowali w BZG, a Terminatora gdzie?

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2353 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:25:14 am »
Alien drukowali w BZG, a Terminatora gdzie?
Aliens to chyba Edica, nie BZG.

Offline brzon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2354 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:53:45 am »
Aliens to chyba Edica, nie BZG.
BZG

 

anything