trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 541731 razy)

JanT

• Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2790 dnia: Sierpień 27, 2018, 06:02:39 pm »
Bo Edena nie ma filmów i nie było w TM-Semic  :biggrin:

PS.Nie ma opcji by Transformersy nie ruszyły.

Offline -gościu-

« Odpowiedź #2791 dnia: Sierpień 27, 2018, 06:32:52 pm »
Trochę offtop...

Nie wyciągasz zbyt daleko idących wniosków? Czy zdziwienie, że plastikowy slipcase wyceniono na taką kwotę, to sępienie każdej złotówki na komiks? Sam komiks jak na 400 str. cegłę, ma przecież całkiem przyzwoitą cenę. No i czy faktycznie ci sami czytelnicy, którzy zabijają się o test Transformers, pożałowaliby na Świat Edeny?

Offline misiokles

« Odpowiedź #2792 dnia: Sierpień 27, 2018, 06:38:24 pm »
Może i wysuwam daleko idące wnioski - chciałem tylko przelać swoje myśli na forum :)

Offline Itachi

« Odpowiedź #2793 dnia: Sierpień 27, 2018, 07:05:35 pm »
Gdyby to kolekcjonerskie wydanie było obszerniejsze w dodatki to cena byłaby do przyjęcia, ale tam nie będzie żadnych bajerów dla koneserów, smakoszy czy po prostu bogatszych osób, które stać na taki wydatek. Kawałek plastiku i ktoś chce nam mówić, że to coś unikatowego jest...

Offline kas1

« Odpowiedź #2794 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:28:01 am »
Swojego czasu sama obwoluta do pierwszego wydania "Blankets" od Timofa (wydanie z obwolutą było limitowane) potrafiła się sprzedać za ok 100zł. Świat potrafi zaskakiwać ;)

Offline Bartek Gawron

« Odpowiedź #2795 dnia: Sierpień 28, 2018, 03:01:37 pm »
Może wysuwam daleko idące wnioski, ale Świat Edeny w dwóch wersjach można już kupować na Gildii.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Itachi

« Odpowiedź #2796 dnia: Sierpień 28, 2018, 04:54:14 pm »
Jest taniej: https://www.gildia.pl/komiksy/372352-swiat-edeny-wyd-ii-kolekcjonerskie

195,90 zł, teraz pozostaje poczekać za jaką kwotę będzie dostępny na captainhook.pl ?

Offline gobender

« Odpowiedź #2797 dnia: Sierpień 28, 2018, 04:58:58 pm »
I naprawę taka niby wygórowana cena? Zobaczymy oczywiście jak w środku, ale zakładam, że będzie ładniej niż Egmontowym wydaniu, które mówiąc delikatnie nie było fajne.

Offline midar

« Odpowiedź #2798 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:09:12 pm »
Ja zamówiłem „kolekcjonerskie”. Ciekaw jestem, czy ktoś się jeszcze przyzna? Nie zdziwi mnie też tekst typu: „Nikt się nie przyzna, bo nikt oprócz ciebie ego nie kupi”  :lol:

Offline Itachi

« Odpowiedź #2799 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:12:46 pm »
Jeśli nakład wynosi jakieś 100-120 sztuk to pewnie kupcy się znajdą. Ja jednak wolałbym aby Wydawca jakoś "sprzedał" swój album przedstawiając jego wyjątkowość.

Offline ilemoznaszukacnicka

« Odpowiedź #2800 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:18:47 pm »
Może i wysuwam daleko idące wnioski - chciałem tylko przelać swoje myśli na forum :smile:

Ciekawe na jak szerokiej obserwacji je wysnuwasz. Trochę siedzicie tu w bąblu informacyjnym. Ze swojej strony nie widzę przeciwstawności, zamówiłem prenumeratę transformerów gdyż byłem ich fanbojem, a i współcześnie szukam ciekawszych releasów z tego uniwersum. Tak więc film w 4k z okazji 30to lecia, zebrane i odświeżone komiksy, czy seria zabawek masterpiece, to możliwość pocieszenia się tym jako dorosły.

Edena wpadnie do koszyka za miesiąc. Poczekałbym gdybym znał datę premiery, a tak zakupy (w tym też zaległe Screamy) spasowałem z nowym Hellboyem i Moebiusem od Egmontu.

Kupię podstawową wersję gdyż tak samo postąpiłem z innymi niedawnymi limitkami.

Offline gobender

« Odpowiedź #2801 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:20:03 pm »
Ja zamówiłem „kolekcjonerskie”. Ciekaw jestem, czy ktoś się jeszcze przyzna? Nie zdziwi mnie też tekst typu: „Nikt się nie przyzna, bo nikt oprócz ciebie ego nie kupi”  :lol:

Ta też, piąteczka!  :badgrin:   

Offline kas1

« Odpowiedź #2802 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:24:27 pm »
A co tam... Przyznam się i ja ;)

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #2803 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:36:59 pm »
I naprawę taka niby wygórowana cena?
Jasne, ze nie.
Przeciez Polska to kraj mlekiem i modem plynacy gdzie nikomu na nic nie brakuje, a produkt pop kultury jakim jest komiks, najchetniej widziany jest oprawiony zlotem i skora jednorozca.

Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Itachi

« Odpowiedź #2804 dnia: Sierpień 28, 2018, 05:37:52 pm »
I posypany brokatem koniecznie!