trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3105 dnia: Listopad 14, 2018, 08:06:47 am »
Scream ogłosił na FB, ze ma ostatnie sztuki Incala w etui i chwilę potem ich nie było na ich sklepie.
Z tego co widziałem wczoraj, to nigdzie chyba nie ma. Więc poszło im to szybko.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3106 dnia: Listopad 14, 2018, 09:00:53 am »
Ja go widzę w tym sklepie nadal...  :doubt:




@V  Ok, kumam
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2018, 09:40:44 am wysłana przez gobender »

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3107 dnia: Listopad 14, 2018, 09:01:39 am »
Ja go widzę w tym sklepie nadal...  :doubt:
Ale po dołożeniu do koszyka jest przekroczony stan magazynowy, nie da się zamówić.

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3108 dnia: Listopad 14, 2018, 09:04:24 am »
Może zabukowali sobie te kilka egzemplarzy na najbliższe targi, jako cudem ocalałe unikaty?  :roll:

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3109 dnia: Listopad 14, 2018, 09:47:05 am »
Ja wczoraj odebrałem swój egzemplarz. Ładnie wydane, brzegi stron barwione na czarno, dorzucony plakat. W porównaniu z Edeną wypada gorzej: karton bez napisów (mało istotne), plastikowy slipcase całkowicie przeźroczysty (w Edenie napisy z okładki były przeniesione na plastik).

Offline marvis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3110 dnia: Listopad 14, 2018, 02:51:21 pm »
Incal w wersji limitowanej dostępny jest jeszcze na fantastyczneswiaty.pl .

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3111 dnia: Listopad 14, 2018, 04:51:46 pm »
@up
Faktycznie jest. Wczoraj nie było jak sprawdzałem.

To chyba ostatnie miejsce gdzie można kupić te wydanie.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3112 dnia: Listopad 14, 2018, 06:51:30 pm »
Okładka mnie jakoś nie powala, ale grzbiet ma znacznie lepszy niż nielimitowanie wydanie. W nielimitowanym, jakby pożyczyli tego niewidomego grafika z Egmontu...  Czarne brzegi po jednym otwarciu zrobiły się trwale szare, brak napisu na etui rozczarowujący (może niewidomy grafik nie podołał wyzwaniu ;) . Edena wygrywa tę konkurencję.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3113 dnia: Listopad 14, 2018, 10:16:28 pm »
Edena to cacuszko. Napisy na kartonie, napisy na plastikowym opakowaniu. Wszystko cacy. A ten Incal to już to o co ich posądzano zanim pojawiła się edena, że płacisz kilkadziesiąt złotych za kawałek plastiku i kartonu. Faktycznie tak to wygląda. Inna okładka, ale jednak zwykły plastik i zwykły karton. Z kolekcjonerskiego punktu widzenia jest słabiej. To są te detale. Poziom cacuszkowatości spadł o 2 ligi. No szkoda.

Offline bevulf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3114 dnia: Listopad 14, 2018, 11:02:59 pm »
Edena to cacuszko. Napisy na kartonie, napisy na plastikowym opakowaniu. Wszystko cacy. A ten Incal to już to o co ich posądzano zanim pojawiła się edena, że płacisz kilkadziesiąt złotych za kawałek plastiku i kartonu. Faktycznie tak to wygląda. Inna okładka, ale jednak zwykły plastik i zwykły karton. Z kolekcjonerskiego punktu widzenia jest słabiej. To są te detale. Poziom cacuszkowatości spadł o 2 ligi. No szkoda.


Dokładnie jakbym słyszał siebie po otworzeniu paczki z ltd Incalem :(


Niestety ten Incal to porażka Scream. Po Edenie nie pomyślałbym, że mogą w ten sposób wydać ten klasyk. Nie chciałem tego pisać/mówić, ale niestety to czysty skok na kasę klienta. Dałem się nabrać. Zgadzam sie z Gobender'em - grzbiet super, ale to za mało. Zdecydowanie za mało. Dodatkowy plakat w żadnym wypadku nie ratuje tego wydania.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3115 dnia: Listopad 15, 2018, 07:30:54 am »
Przykro to czytać o Incalu. Szkoda, że tak do tego podeszli.
A najgorszy z tego jest fakt, że do nich chyba nic nie trafia już. Widzą, że się sprzedaje (bo cholera trzeba przyznać, że się sprzedaje nawet jak ma taką cenę), a jak się sprzedaje, to znaczy że jest ok i wszystko gra. A cała reszt to tylko "narzekania" i niczego nie należy poprawiać.

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3116 dnia: Listopad 15, 2018, 07:32:58 am »
wydanie nielimitowane wg mnie ok. czcionka na grzbiecie tez ok. na półce wydanie dobrze sie prezentuje przy nowej edenie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3117 dnia: Listopad 15, 2018, 07:59:22 am »
A cała reszt to tylko "narzekania" i niczego nie należy poprawiać.
A nie mają racji? Mimo narzekań to i tak się sprzedaje ;)

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3118 dnia: Listopad 15, 2018, 08:02:59 am »
A nie mają racji? Mimo narzekań to i tak się sprzedaje :wink:
Ależ jasne że mają, oczywiście z ich punktu widzenia. Prawda jest taka, że na forum narzekania jest tyle, że trudno odróżnić te prawdziwe/poważniejsze/istotne od tych co zawsze :) Twardoskóry wydawca więc olewa je wszystkie :)

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3119 dnia: Listopad 15, 2018, 08:54:38 am »
Tak im sie wszystko super sprzedaje, ze olali wiekszosc serii i maja problemy finansowe.