trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 536211 razy)

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3165 dnia: Listopad 23, 2018, 02:30:37 pm »
Nieźle zobaczymy, czy kupią tym ludzi.

Offline Klint

« Odpowiedź #3166 dnia: Listopad 23, 2018, 02:37:06 pm »
Jeszcze nie wiadomo jak z ich grudniową ofensywą.

Offline robbirob

« Odpowiedź #3167 dnia: Listopad 23, 2018, 02:38:50 pm »
Jeszcze nie wiadomo jak z ich grudniową ofensywą.
Ofensywa - dwa komiksy Manary.
Może z resztą nie zdążyli?

Offline robbirob

« Odpowiedź #3168 dnia: Listopad 23, 2018, 03:51:43 pm »
Sorry że post pod postem, ale:
https://www.fantastyczneswiaty.pl/incal-wydanie-zbiorcze-rozszerzone-o-tajemnice-incala-w-etui-p-32560.html

Wcześniej był droższy z tego co ktoś tu podawał. Nie wiem czy to z okazji piątku. Ale że tego nigdzie już nie ma to może ktoś skorzysta.

Offline gobender

« Odpowiedź #3169 dnia: Listopad 23, 2018, 04:18:50 pm »
Dodawanie tego w tydzień czy dwa po samym tytule bez slipkejsu? Nieporozumienie. A jak z pozostałymi? Tez bedzie slipkejs? Scream zaczyna mnie irytować.

Offline Death

« Odpowiedź #3170 dnia: Listopad 23, 2018, 04:47:07 pm »
Dla mnie bardziej zabawne jest to, że dodają ekskluzywny box do źle wydrukowanego komiksu (Orientalnych przygód).  :wink:

Offline isteklistek

« Odpowiedź #3171 dnia: Listopad 23, 2018, 04:59:12 pm »
Na to też są #  :cool:

Offline pawlis

« Odpowiedź #3172 dnia: Listopad 23, 2018, 06:38:43 pm »
Ofensywa - dwa komiksy Manary.
Może z resztą nie zdążyli?

Na face'ie w zapowiedzi o Manarze na Mikołaja, w komentarzach odpowiadali, że planują coś jeszcze przed świętami. I z tego co wynika, może to być Biały Lama (w końcu) lub/i Technokapłani (w końcu).

Offline midar

« Odpowiedź #3173 dnia: Listopad 23, 2018, 06:59:10 pm »

Na face'ie w zapowiedzi o Manarze na Mikołaja, w komentarzach odpowiadali, że planują coś jeszcze przed świętami. I z tego co wynika, może to być Biały Lama (w końcu) lub/i Technokapłani (w końcu).
W Łodzi mówili, że Technokapłanów mają gotowych do druku, i że najprawdopodobniej będą pod koniec roku. Mówili też, że w pierwszej kolejności wydają to na co kończy się licencja, albo terminy wydania określa licencja.

Offline isteklistek

« Odpowiedź #3174 dnia: Listopad 26, 2018, 11:13:38 am »
Dzieje się  :badgrin: Usunęli mój post i chyba mnie zbanowali na swoim fanpage za to:
"Już poniedziałek początek tygodnia. Do tej pory nie udało się wam wystosować prostego komunikatu związanego z wydanym komiksem. Dobrze opanowaliście nabieranie wody w usta… może zaproponuje małą aktywność, która pozwoli „wypocić” trochę wody, to może pomóc i znacznie poprawia wydolność. Rundka z # na rozruszanie.  #PoraMgieł #ManaraWczeniWBieliNiepierzPościeli #SzareSnyCzarnoWidzę
"To jeszcze kilka ciepłych słów związanych z planowanym wydanie slipcasem na całą kolekcję GB Manary. #GniazdoNaZgniłeJajo"

Offline -gościu-

« Odpowiedź #3175 dnia: Listopad 26, 2018, 11:17:42 am »
Czyli tak jak można było się spodziewać, temat zamieciony pod dywan...

Offline robbirob

« Odpowiedź #3176 dnia: Listopad 26, 2018, 11:18:07 am »
Dzieje się  :badgrin: Usunęli mój post i chyba mnie zbanowali na swoim fanpage za to:
"Już poniedziałek początek tygodnia. Do tej pory nie udało się wam wystosować prostego komunikatu związanego z wydanym komiksem. Dobrze opanowaliście nabieranie wody w usta… może zaproponuje małą aktywność, która pozwoli „wypocić” trochę wody, to może pomóc i znacznie poprawia wydolność. Rundka z # na rozruszanie.  #PoraMgieł #ManaraWczeniWBieliNiepierzPościeli #SzareSnyCzarnoWidzę
"To jeszcze kilka ciepłych słów związanych z planowanym wydanie slipcasem na całą kolekcję GB Manary. #GniazdoNaZgniłeJajo"

hehe :) pojechałeś, ale sami są sobie winni.

Offline isteklistek

« Odpowiedź #3177 dnia: Listopad 26, 2018, 11:23:42 am »
To znaczy, że działa. Wszystko, co pisałem odnośnie błędu pisałem na ich grupie (jeden post informacyjny na KKK). Jeżeli mnie zbanowali i nie chcą prowadzić ze mną dyskusji, to ja nie widzę problemu, aby przenieść ją gdzie indziej na profil sklepu gildii, która umieszcza ich pozycję. Można to było załatwić we własnym gronie - fanpage, ale skoro oni wybrali tak, a nie inaczej.

PS Sprawdziłem, usunęli wszystkie moje posty, chyba, że z banem automatycznie one się usuwają

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3178 dnia: Listopad 26, 2018, 11:49:36 am »
Zrobili cię na szaro  :smile:

Strasznie niefajne takie zachowanie.

Tutaj i tak więcej osób zagląda niż na ich profil na FB  :smile:

Offline gobender

« Odpowiedź #3179 dnia: Listopad 26, 2018, 11:57:48 am »
Ajajaj.. żenada. A zapowiadali się tak "światowo"... A wyszło jak zwykle  :doubt:

anything