Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3180 dnia: Listopad 27, 2018, 08:01:05 am »
Ale przez widmo kolekcji mogą być głębiej w pupie (gdzie czerń jest czarna a nie szara)  :smile:

Skończą im się te Manary to ja nie wiem co oni będą wydawać.
No dokładnie.
Kompletnie nie idzie im sprzedaż innych serii. Nie umieją czegoś fajnego zaprezentować czytelnikowi. Oczywiście to moje zdanie, jako ich niegdyś klienta częstego, a dziś okazjonalnego.
Taurus jak dla mnie w tym czasie wydał kilka fajnych pozycji/serii z frankofonów - Okko, Katanga, Shi, Barakuda, Fechmistrz, Undertaker. I wydaje mi się, że sprzedaż niektórych z nich jest przynajmniej zadowalająca.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3181 dnia: Listopad 27, 2018, 08:04:35 am »
Bo Taurus wydaje normalnie a nie cuduje  :smile:

Kurc startował trochę po Scream i jakoś dobrze sobie cały czas radzi.

 

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3182 dnia: Listopad 27, 2018, 08:39:03 am »
@JanT ja bym tak nie prorokował odnośnie tych kolekcji. Ile to razy słyszałem o kolekcji Dredda, AD200, czy nawet od ciebie o kolekcji Deadpoola. Nie ma i nie było. Czy będą? Myślę że można tylko mówić o nich kiedy wystartują jako próbne. A tak zachowujesz się jak pewien celebryta kiedy jakaś tylko się pojawi.

Wg mnie błędem było, że nie poszli w Omnibusy wszystkich tych serii (Aliens, Predator, Terminator, AVP - bo kolejne rocznicowe wydanie zapowiedzieli już na wpół oficjalnie w komentarzach). Tak dostaniemy tylko te pierwsze historię, a tam jest więcej fajnych perełek. Choć po rozmowie z nimi w Łodzi mają ruszyć też podobno normalne wydania z tych serii jak Aliens - Zbawienie / Ofiarowanie. Tylko w przypadku Terminatora kolejne 2 historię są związane z wydaną historią, więc trochę to by dziwnie wyglądało na półce.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3183 dnia: Listopad 27, 2018, 08:45:57 am »
Alien/Predator ma na pewno większe szanse niż Dredd a Deadpool to świeżynka i Hachette byłoby głupie gdby z tym nie ruszyło :smile: Bardziej też chodzi mi o to że ludzie mogą się wstrzymywać ze Scream przez to że kolekcja może ruszyć.

Niech lepiej wydadzą Jonathana w integralach jak już musi być duże, twarde i błyszczące :smile:

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3184 dnia: Listopad 27, 2018, 08:51:03 am »
Wy tu gadu gadu, a na fb zapowiedzieli komiks dla mlodszych czytelnikow o dinozaurach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2018, 08:56:53 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3185 dnia: Listopad 27, 2018, 08:55:24 am »
Alien/Predator ma na pewno większe szanse niż Dredd a Deadpool to świeżynka  :smile: Bardziej też chodzi mi o to że ludzie mogą się wstrzymywać ze Scream przez to że kolekcja może ruszyć.
Moment Alien/Predator to też nowa kolekcja. To jestem uwierzyć już prędzej że ruszy Deadpool. Naprawdę takimi wypowiedziami brzmisz jak Bazyl w tematach Studia Lain czy Ongrysa "nie kupować bo będzie kolekcja". Masz jakieś potwierdzenie na to? Zwracam uwagę, że masa kolekcja w ogóle u nas się nie pojawiła w testach.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3186 dnia: Listopad 27, 2018, 08:57:21 am »
"nie kupować bo będzie kolekcja". Masz jakieś potwierdzenie na to?
A gdzie ja tak napisałem? Znowu robisz syf niepotrzebny.

To teraz czas na Dinozaury  :biggrin: 

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3187 dnia: Listopad 27, 2018, 09:10:45 am »
A gdzie ja tak napisałem? Znowu robisz syf niepotrzebny.
To czemu cały czas piszesz bzdury pokroju Bazyla.
Skoro już zapowiedzieli Dinozaury i nieoficjalnie AVP, to mogę powiedzieć, że przymierzają się do większej ilości komiksów z Dark Hores, w pierwszej kolejności podobno mają iść komiksy właśnie ze świata Alienów, zarówno te klasyczne jak i wydawane obecnie, przynajmniej taką informację otrzymałem w Łodzi 17 listopada.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3188 dnia: Listopad 27, 2018, 09:15:07 am »
Skąd ten jest na wydawnictwo? Bo drukarnia nie dojechała z czarnym na kilku stronach?


Mnie się co prawda kilka rzeczy nie podoba, ale nie przesadzajmy.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3189 dnia: Listopad 27, 2018, 09:17:46 am »
To czemu cały czas piszesz bzdury pokroju Bazyla.
Zacytuj choć jedną a nie rób syfu panie AntyKolekcja  :smile:

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3190 dnia: Listopad 27, 2018, 09:37:37 am »
Panowie, obaj bazylujecie tymi streamami. :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3191 dnia: Listopad 27, 2018, 10:06:22 am »
Eee, wiem że pewnie urwałem się z choinki i nawet pamiętam że była tu chyba jakaś dyskusja na ten temat, ale ja z reguły takie rzeczy pomijam i musiałem nie doczytać. W każdym razie odebrałem właśnie paczkę z Incalem i jest on kurka...no mniejszy. Nijak się nie ma formatem do reszty tych screamowych incali, metabaronów i innych. Nie jestem jakimś szczególnym fanatykiem jednolitych wydań, powiem nawet więcej w/g mnie jakaś taka różnorodność wygląda w pokoju ciekawiej i żywiej, ale to fajniej jak by było jakby Incal był większy raczej niż reszta. To jednak ponad 150 złotych za komiks, a tu takie coś, to jest to wydanie premium? Wydając tyle pieniędzy, wolałbym już dołożyć kolejne 10 czy 20 złotych i dostać komiks w naprawdę powiększonym formacie. Świat Edeny praktycznie identycznej grubości i wielkości, kosztował 1/3 mniej. Strasznie niefajnie ze strony wydawcy.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3192 dnia: Listopad 27, 2018, 10:10:15 am »
Skąd ten jest na wydawnictwo? Bo drukarnia nie dojechała z czarnym na kilku stronach?


Mnie się co prawda kilka rzeczy nie podoba, ale nie przesadzajmy.
Ciekawy jestem konkretów, może coś da się zmienić - o problemie redakcyjnym i pracy na tekście pamiętam i słusznie trzeba też na to naciskać, ale to już bardziej złożony problem. Szkoda, że trend wyciszenia i zamiecenia pod dywan się uskutecznia, a później się dziwić, że wydawnictwa nic sobie z tego nie robią, że gdy im słusznie zwracacie uwagę - albo nazwą was hejterami, albo przemilczą i wyklucza bez żadnych dyskusji, bo zwyczajnie mogą.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2018, 10:59:16 am wysłana przez isteklistek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3193 dnia: Listopad 27, 2018, 10:13:15 am »
@SkandalistaLarryFlynt pytałem wydawcę czemu ten format mniejszy (tak było wiadomo od początku że będzie mniejszy) i to jest kolekcja Moebius do której zalicza się Świat Edeny i Incal (nie będzie pozostałych Incali w takim formacie bo tam już Moebius nie rysował).

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3194 dnia: Listopad 27, 2018, 10:16:11 am »
Skąd ten jest na wydawnictwo? Bo drukarnia nie dojechała z czarnym na kilku stronach?
Mnie się co prawda kilka rzeczy nie podoba, ale nie przesadzajmy.


Więc słowem podsumowania, by nie powtarzać:
Komiks poza kilkoma ciemniejszymi stronami jest CAŁY szary.
Wydawnictwo zlało problem i wywala komentarze z profilu.


Czy naprawdę przesadzamy marudząc?

 

anything