Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 537375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3195 dnia: Listopad 26, 2018, 08:45:14 pm »
Na to wygląda, niestety.

@ mappy  Naturalnie. Tyle, że takich ważnych apsektów jest więcej, niż jeden, więc w ten sposób możemy polecieć na manowce szybko.

Offline Bartek Gawron

« Odpowiedź #3196 dnia: Listopad 26, 2018, 08:55:04 pm »
Jak rozumiem, Gobender, Ty tego Manare ze skopaną czernia, co go wystawiales na jednej ze swoich wrzutek, zwróciłeś, czy tak?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2018, 08:58:27 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline isteklistek

« Odpowiedź #3197 dnia: Listopad 26, 2018, 08:59:07 pm »
W skrócie: ja swojego nie zwróciłem, bo:
  • Posiadam tom 1, 2.
  • Zwrócenie tomu 3 nie ma sensu, bo zostaje z 1,2.
  • Kupiłem 1,2, aby mieć całość, bez 3 też nie kupię 4.
  • Nikt mi nie przyjmie reklamacji na 1,2, bo nie mają błędów.

Offline gobender

« Odpowiedź #3198 dnia: Listopad 26, 2018, 10:08:37 pm »
Nie.

Offline robbirob

« Odpowiedź #3199 dnia: Listopad 27, 2018, 07:15:40 am »
A ta na tym rynku jest dużą. A produkt ich nie jest tak popularny jak inne (produkt=typ komiksów który wybrali).
Dobre podsumowanie. Stąd ich "ucieczka" w amerykany okołoaliensowe oraz wydania ekskluzywne i inne.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3200 dnia: Listopad 27, 2018, 07:41:24 am »
Z tymi Aliensami to też mogą być w pupie jak w powietrzu wisi kolekcja od Hachette.

Offline robbirob

« Odpowiedź #3201 dnia: Listopad 27, 2018, 07:45:19 am »
Z tymi Aliensami to też mogą być w pupie jak w powietrzu wisi kolekcja od Hachette.
Nie potrzebna jest kolekcja żeby to stwierdzić. Ile się sprzedawał czarny Aliens a ile na rynku jest niebieski albo Terminator? Już nie ma takiego parcia na te tytuły i te wydania.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3202 dnia: Listopad 27, 2018, 07:53:13 am »
Ale przez widmo kolekcji mogą być głębiej w pupie (gdzie czerń jest czarna a nie szara)  :smile:

Skończą im się te Manary to ja nie wiem co oni będą wydawać.

Offline robbirob

« Odpowiedź #3203 dnia: Listopad 27, 2018, 08:01:05 am »
Ale przez widmo kolekcji mogą być głębiej w pupie (gdzie czerń jest czarna a nie szara)  :smile:

Skończą im się te Manary to ja nie wiem co oni będą wydawać.
No dokładnie.
Kompletnie nie idzie im sprzedaż innych serii. Nie umieją czegoś fajnego zaprezentować czytelnikowi. Oczywiście to moje zdanie, jako ich niegdyś klienta częstego, a dziś okazjonalnego.
Taurus jak dla mnie w tym czasie wydał kilka fajnych pozycji/serii z frankofonów - Okko, Katanga, Shi, Barakuda, Fechmistrz, Undertaker. I wydaje mi się, że sprzedaż niektórych z nich jest przynajmniej zadowalająca.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3204 dnia: Listopad 27, 2018, 08:04:35 am »
Bo Taurus wydaje normalnie a nie cuduje  :smile:

Kurc startował trochę po Scream i jakoś dobrze sobie cały czas radzi.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3205 dnia: Listopad 27, 2018, 08:39:03 am »
@JanT ja bym tak nie prorokował odnośnie tych kolekcji. Ile to razy słyszałem o kolekcji Dredda, AD200, czy nawet od ciebie o kolekcji Deadpoola. Nie ma i nie było. Czy będą? Myślę że można tylko mówić o nich kiedy wystartują jako próbne. A tak zachowujesz się jak pewien celebryta kiedy jakaś tylko się pojawi.

Wg mnie błędem było, że nie poszli w Omnibusy wszystkich tych serii (Aliens, Predator, Terminator, AVP - bo kolejne rocznicowe wydanie zapowiedzieli już na wpół oficjalnie w komentarzach). Tak dostaniemy tylko te pierwsze historię, a tam jest więcej fajnych perełek. Choć po rozmowie z nimi w Łodzi mają ruszyć też podobno normalne wydania z tych serii jak Aliens - Zbawienie / Ofiarowanie. Tylko w przypadku Terminatora kolejne 2 historię są związane z wydaną historią, więc trochę to by dziwnie wyglądało na półce.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3206 dnia: Listopad 27, 2018, 08:45:57 am »
Alien/Predator ma na pewno większe szanse niż Dredd a Deadpool to świeżynka i Hachette byłoby głupie gdby z tym nie ruszyło :smile: Bardziej też chodzi mi o to że ludzie mogą się wstrzymywać ze Scream przez to że kolekcja może ruszyć.

Niech lepiej wydadzą Jonathana w integralach jak już musi być duże, twarde i błyszczące :smile:

Offline vision2001

« Odpowiedź #3207 dnia: Listopad 27, 2018, 08:51:03 am »
Wy tu gadu gadu, a na fb zapowiedzieli komiks dla mlodszych czytelnikow o dinozaurach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2018, 08:56:53 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3208 dnia: Listopad 27, 2018, 08:55:24 am »
Alien/Predator ma na pewno większe szanse niż Dredd a Deadpool to świeżynka  :smile: Bardziej też chodzi mi o to że ludzie mogą się wstrzymywać ze Scream przez to że kolekcja może ruszyć.
Moment Alien/Predator to też nowa kolekcja. To jestem uwierzyć już prędzej że ruszy Deadpool. Naprawdę takimi wypowiedziami brzmisz jak Bazyl w tematach Studia Lain czy Ongrysa "nie kupować bo będzie kolekcja". Masz jakieś potwierdzenie na to? Zwracam uwagę, że masa kolekcja w ogóle u nas się nie pojawiła w testach.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #3209 dnia: Listopad 27, 2018, 08:57:21 am »
"nie kupować bo będzie kolekcja". Masz jakieś potwierdzenie na to?
A gdzie ja tak napisałem? Znowu robisz syf niepotrzebny.

To teraz czas na Dinozaury  :biggrin: