Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3210 dnia: Listopad 27, 2018, 02:15:30 pm »
Właśnie chyba nie bo to jest papier taki (może jakiś tańszy?)
W mojej ocenie to jednak kwestia druku (sam jestem ciekawy z czego to wynika). Raz - że mi to przeszkadza (ale rozumiem, że innym nie musi) i NIE jest to papier kredowy, Dwa - to chyba jakaś nasza technika druku. W wydaniach USA tego nie dostrzegłem (czym innym jest chropowaty papier gorszej jakości, ale wtedy mamy takie całe wydanie i to jest zrozumiałe - przykład Batman Vampire).

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3211 dnia: Listopad 27, 2018, 02:25:37 pm »
To są zawsze wszystkie "drugie strony" więc wygląda to na papier. Wygląda to tak jakby pierwszy druk robił coś z papierem że potem drugi tak wygląda.

Można tu przenieść rozmowę http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37550.180.html

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3212 dnia: Listopad 29, 2018, 07:25:40 am »
Tymczasem Biały Lama na Gildii

Offline CG-GNZ

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3213 dnia: Listopad 29, 2018, 08:24:11 am »
Tymczasem Biały Lama na Gildii


Brak slipcase :(, miałem nadzieję, że będzie.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3214 dnia: Listopad 29, 2018, 08:56:52 am »
Nie mów hop, może jak już zamówisz ten, to za tydzień się okaże, że jest też wersja ze slipkejsem ;)

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3215 dnia: Listopad 29, 2018, 10:10:43 am »
Wszystko z nimi jest możliwe, zaraz się okaże, że do każdej serii, która liczy przynajmniej 2 tomy będzie dodawany slipsace, bo to zawsze jakiś zarobek, a chętnych nie brakuje. Niezłe grudniowe tempo 3 komiksy + nieszczęsny slipcase.

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3216 dnia: Listopad 29, 2018, 12:46:32 pm »
Wszystko z nimi jest możliwe, zaraz się okaże, że do każdej serii, która liczy przynajmniej 2 tomy będzie dodawany slipsace, bo to zawsze jakiś zarobek, a chętnych nie brakuje. Niezłe grudniowe tempo 3 komiksy + nieszczęsny slipcase.
Dlaczego nieszczęsny?

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3217 dnia: Listopad 29, 2018, 12:54:05 pm »
 Czytając ostatnie wypowiedź z fanpage, mam wrażenie, że filozofia prowadzenia wydawnictwa nie jest w pełni zgodna z oczekiwaniami czytelników. Gdybym ja był na miejscu czytelników, takie słowa uznałbym za atak na moją osobę. Na szczęście ja jestem tylko kupującym, który ma kupować, kolekcjonować, klękać … i dziękować.

Może nie czytałeś ich odpowiedzi na zarzuty, ale zrobili to z pozycji silniejszego sadząc, że rozwiązali sprawę, cała treść drwi z logiki i czytelnika. A ten slipcase to wisienka torcie ich bezczelnego zachowania.

 

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3218 dnia: Listopad 29, 2018, 12:58:18 pm »
Ale, wytłumacz mi , co jest z tym slipcasem nie tak. Może coś przeoczyłem, ale nie wiem o co chodzi. Za drogi?

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3219 dnia: Listopad 29, 2018, 01:04:05 pm »
Nie wiem, czy jest za drogi, bo nie mam pojęcia jaki jest koszt wykonania. Nie mam problemu z tym, że chcą na tym zarobić, mam problem z tym, że slipase mający podkreślający walory estetyczne wydania jest raczej szyderą. Gdyby wszystkie elementy były dopracowane, to owszem bardzo fajny bajer ten dodatek w stronę fanów i sam bym go kupił.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3220 dnia: Listopad 29, 2018, 02:27:14 pm »
Aliens: Bunt w twardej. I w sumie nie wiem po co. Ale już nie będę wybrzydzał.

Offline PawelC

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3221 dnia: Grudzień 03, 2018, 06:16:04 pm »
Przy okazji slipcase'ów - wiadomo coś na temat slipcase dla Białego Lamy? Na gildii brak zapowiedzi, wydawnictwo wspominało gdzieś, że z niego zrezygnowali?

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3222 dnia: Grudzień 03, 2018, 06:25:28 pm »
Czy była informacja odnośnie dalszych części Niedźwiedzi kieł? U nas wydano 3 tomy. Widziałem ze jest tego wiecej i zastanawiam się czy Scream planuje to wydać

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3223 dnia: Grudzień 03, 2018, 06:27:08 pm »
Chyba nie było tej infomacji, ale tak na mojego oko to tego typu komiksy Screamowi schodziły.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3224 dnia: Grudzień 03, 2018, 08:29:26 pm »
Czy była informacja odnośnie dalszych części Niedźwiedzi kieł? U nas wydano 3 tomy. Widziałem ze jest tego wiecej i zastanawiam się czy Scream planuje to wydać


Pierwsze trzy tomy są wciąż w sprzedaży. Wśród opinii czytelników w Sklepie Gildii na plan pierwszy wysuwa się określenie: "Marność" i ocena: dwie gwiazdki.
Skoro uważasz, że jest to seria coś warta,to może napiszesz tam swoją opinię i ją pochwalisz.
Bo na razie wygląda na to, że nikomu się nie podobała.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.