Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 1018594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3285 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:30:37 am »
Ale Scream i tak nie wyda Spawn.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3286 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:34:06 am »
Wyda Tomb Raidera:
Tylko po co?
:smile: Chodziło mi tylko o przykład a że temat "Scream" to ten (raczej) słaby TR się nadawał.

Tak patrzę na naszą ankietę z DH http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,40520.0.html to Screamowi nie za dużo zostało. Mogliby wydać Umbrella Academy jak ich ktoś nie ubiegł/ubiegnie  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2019, 10:38:34 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3287 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:39:58 am »
Mogliby wydać Umbrella Academy jak ich ktoś nie ubiegł/ubiegnie  :smile:
A już ktoś tego nie zapowiedział  :wink: :wink: :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3288 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:48:31 am »
A już ktoś tego nie zapowiedział  :wink: :wink: :wink:
To chyba jakieś Fantasmagorie  :smile: Liczę że ktoś to wyda a nie tylko zapowie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3289 dnia: Styczeń 04, 2019, 10:50:27 am »
A ja jestem przekonany, że to ktoś niedługo zapowie po premierze serialu.  :biggrin: (znowu  :biggrin: )

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3290 dnia: Styczeń 04, 2019, 06:30:44 pm »
Przeszedłem niedawno dwie części Tomb Raidera na Ps4 i mam trójkę, którą mam zamiar niebawem ograć, bo 1 i 2 były bardzo dobre, więc można powiedzieć, że jestem potencjalnym klientem, ale za Chiny nie kupię tego słabego komiksu. Niech lepiej rzucą na rynek Nestora Burmę oraz Złoto i krew. Jeśli ktoś jeszcze nie ma tego znakomitego komiksu Tardiego, to niech kupi, bo z powodu niskiej sprzedaży Scream zaraz zamieni się w Jodo und rozwodnienie popularnych marek w komiksie. Albumy o alienach na razie wychodzą fajne, ale nie każde uniwersum ma takie dobre komiksowe adaptacje.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3291 dnia: Styczeń 08, 2019, 03:38:09 pm »
Pograliśmy w gry, poświętowaliśmy, a przede wszystkim poczytaliśmy zaległe komiksy i inne lektury pora więc na prezentację nowości 2019 roku od Scream.
 Zaczynamy od nowości przełomu stycznia i lutego. Wkrótce przedstawimy plan na pierwszą część roku. Tradycyjnie po jednym tytule w każdym poście.
 
 Olbrzymia prośba do Was jako fanów. Nie pytajcie nas proszę przy okazji prezentacji jednego tytułu i kilka innych - bowiem wszystko w swoim czasie. Będą też odkładane kontynuacje. Słowo harcerza. Skauta. Pioniera.
 
 A skoro o pionierach mowa: "Edelweiss"  opowiada o podniebnych przygodach pionierów walk powietrznych w czasie I Wojny Światowej.
 Edelweiss czyli kolejna epopeja lotnicza autorstwa Yanna i Hugaulta (autorów m.in Angel Wings czy Księcia Nocy).
 Wydanie zbiorcze zawiera trzy tomu stanowiące całość fabularną oraz dodatki (plakat o tematyce lotniczej oraz obwoluta).

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz

Offline VooDoo79

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3292 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:10:52 pm »
Czy coś wiadomo na temat kontynuacji Dekalogu ? Wygląda to tak jak by kontynuacja "umarła w butach"  :doubt:

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3293 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:13:32 pm »
Bardzo cieszy mnie ta zapowiedź. Kupię głównie ze względu na znakomitą warstwę graficzną. Poprzednie albumy duetu Yann i Hugalt fabularnie były średnie. Pytanie czy "Bomb Road" prezentuje podobny styl ? W sensie: samoloty, golizna i realia historyczne ?

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3294 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:37:13 pm »
Czy coś wiadomo na temat kontynuacji Dekalogu ? Wygląda to tak jak by kontynuacja "umarła w butach"  :doubt:
Przerwali tak samo jak Dżinn i Dampierre. Na pocieszenie dostaniesz słabiutkiego Tomb Raidera  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3295 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:49:05 pm »
Oni już tyle rzeczy zaczęli i nie dokończyli, że ja generalnie pasuje dopóki nie wyjdzie całość jakiejś serii, sorry, ale to wydawnictwo leci w kulki.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3296 dnia: Styczeń 08, 2019, 06:57:56 pm »
O tyle dobrze że ta zapowiedź to w zasadzie oneshot. Bez obawy że kolejny urwany cykl będzie.

Offline VooDoo79

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3297 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:03:10 pm »
Przerwali tak samo jak Dżinn i Dampierre. Na pocieszenie dostaniesz słabiutkiego Tomb Raidera  :smile:

Szkoda, Dekalog trafił do mojego Top-3 niedokończonych (wielce prawdopodobnie nigdy) komiksów obok Pewnego razu we Francji i Rachel Rising  :doubt:

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3298 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:44:25 pm »
Szkoda, Dekalog trafił do mojego Top-3 niedokończonych (wielce prawdopodobnie nigdy) komiksów obok Pewnego razu we Francji i Rachel Rising  :doubt:


Na pocieszenie powiem tylko że Rachel Rising w całości to złabizna. Więc przewrotnie można stwierdzić, że Fanta zaoszczędziła Wam pięniądze ;)

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3299 dnia: Styczeń 08, 2019, 09:28:50 pm »
Będą też odkładane kontynuacje. Słowo harcerza. Skauta. Pioniera.
 



z tej informacji dla mnie najważniejsza wiadomość.
Dekalog i Nestor Burma na te tytuły najbardziej czekam

[/size]
[/size]
Szkoda, Dekalog trafił do mojego Top-3 niedokończonych (wielce prawdopodobnie nigdy) komiksów obok Pewnego razu we Francji i Rachel Rising  :doubt:


U mnie lista wygląda podobnie:) Mam jakieś przeczucie że Pewnego razu , ktoś w końcu pociągnie. Rachel Rising już raczej nie...


 

anything