Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 552672 razy)

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 21, 2015, 07:53:03 pm »
Cena jest adekwatna do wydania. Nie ma co narzekać.

Offline mack3

« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 21, 2015, 08:00:57 pm »
Pamiętajmy, że format jest powiększony. Bardzo duży plus za to.
Tak, Moebius w oryginalnych kolorach i powiększone rysunki. Przyznam, że nie mogę się doczekać by zobaczyć te rysunki, choć już czytałem Incala w poprzedniej wersji (i nawet mi się podobał ;) ).
Cena - w granicach, w jakich się spodziewałem. Nie jest to jakoś specjalnie tanio, ale też tragedii nie ma - jeszcze da się przełknąć.

Offline pokia

« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 21, 2015, 08:14:36 pm »
Dla mnie Scream i Studio Lain, to dwa wydawnictwa, które należy teraz wspierać, bo zapowiada się, że zrobią dla nas, czyli wydadzą, dużo dobrych tytułów.

Offline mr.castor

« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 21, 2015, 08:36:29 pm »
Jeszcze pół roku temu gdyby wydanie Egmontowe wyskoczyło na Kup teraz za 200 zł to co drugi na forum by się pewnie grubo zastanowił czy nie kupić ( o ile by zdążył ), a teraz można kupić bez stresu za 126 zł i jeszcze się jeden z drugim zastanawia gdzie by tu te 8 % uszczypnąć  :roll: . Jak pokia napisał trzeba wspierać Lain i Scream bo to samo dobro jest  :wink:

Offline blackwaterpark

« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 21, 2015, 09:10:02 pm »
Ciekawią mnie zapowiedzi komiksów wydawnictwa Scream Comics na rok 2016.

Rok 2016 będzie ostatnim okresem dynamicznego rozwoju komiksu w Polsce, później nastąpi gwałtowne załamanie rynku.*

/*
Spoiler: pokaż
... załamanie spowodowane zostanie tym, że wszyscy komiksomaniacy zostaną doprowadzeni do finansowej ruiny...  :lol:

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 21, 2015, 09:18:30 pm »
teraz można kupić bez stresu za 126 zł i jeszcze się jeden z drugim zastanawia gdzie by tu te 8 % uszczypnąć  :roll: . Jak pokia napisał trzeba wspierać Lain i Scream bo to samo dobro jest  :wink:
Dokladnie.
Raz, ze Moebius i jeden z najlepszych cykli jakie stworzyl. Dwa - w oryginalnych, o wiele ladniejszych kolorach. Trzy - format powyzej A4, co w przypadku tego artysty jest jak najbardziej wskazane.
Kto pozydzi teraz, pozniej wybuli 2 razy tyle na allegro, bo tytul ten na bank zejdzie w oka mgnieniu.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Holsten

« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 22, 2015, 01:27:36 pm »
Wspierać Panowie, wspierać. Bez względu na koszty. A te póki co duże nie są.

Offline adro

« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 22, 2015, 05:00:41 pm »
Cena jest ok, zakup musowy
Incal wyprzeda sie szybciej niz swieze buleczki w sklepiku osiedlowym :razz: :biggrin:
mam nadzieje, ze scream jest gotowe na ewentualne dodruki  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pokia

« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 22, 2015, 06:24:08 pm »
Od niedawna komiksy Scream można kupić w Arosie ze zniżką 25%. Myślałem, że nie zejdą z rabatem poniżej 15%.

Offline Itachi

« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 13, 2015, 07:07:00 pm »
Za fb:

Wakacje się skończyły, pora wrócić do pracy. Już za tydzień startujemy z prezentacją kolejnych nowości wydawniczych - tym razem planowanych na grudzień/styczeń. Mamy nadzieję, że spotkają się one z równie pozytywnymi opiniami jak te wcześniejsze.
 Dodam, że na brukselskim Comics Festival udało nam się nawiązać sporo ciekawych kontaktów i mamy nadzieję, że przemienią się one w 2016 roku w konkrety w postaci kilku ciekawych nowości oraz klasyków.

Jestem w połowie pierwszej pozycji wydanej przez wydawnictwo (Dżihad) i stwierdzam, że dawno nie czytałem tak odjechanego komiksu. To mój pierwszy kontakt z twórczością Igora Baranki i mam nadzieję, że nie ostatni;)

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Total likes: 0
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 13, 2015, 07:35:21 pm »
Jestem w połowie pierwszej pozycji wydanej przez wydawnictwo (Dżihad) i stwierdzam, że dawno nie czytałem tak odjechanego komiksu. To mój pierwszy kontakt z twórczością Igora Baranki i mam nadzieję, że nie ostatni;)
ach, ach, ach! kolejny nawrócony niewierny :)
Mimo tego, że to najlepszy Baranko wydany w Polsce, to polecam gorąco zarówno Egipskie księżniczki, jak i świetnego Maksyma Osę!
Niechże się kto w końcu skusi na wydanie Tańca czasu....!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

• Gość
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 13, 2015, 07:52:54 pm »
Niechże się kto w końcu skusi na wydanie Tańca czasu....!

Wychodziłoby na to, że Scream Comics powinno nas tym uraczyć...

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:16:41 pm »
Wychodziłoby na to, że Scream Comics powinno nas tym uraczyć...
Liczę na to! ale wszystko chyba w rękach czytelników Dżihadu.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:43:05 pm »

Przeczytaj Egipskie księżniczki. Świetny komiks.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline starcek

« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 13, 2015, 09:21:53 pm »
Po kolorowym Dzihadzie odbiór może być gorszy. Zwłaszcza, że nie zaczął od Maksyma..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?