trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 10, 2016, 05:04:39 pm »
Ale wciąż liczę na jedno wydanie Metabaronów i Bouncera 1-7.
Po przeczytaniu znakomitego Bouncera z Taurusa też na to bardzo, bardzo czekam. Dużo bym dał za ten inetgral: http://www.bedetheque.com/BD-Bouncer-INT-117132.html

Offline donTomaszek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 10, 2016, 05:24:34 pm »
Humanoids wydalo niedawno takiego integrala (tomy 1-7). Niestety, w swoim standardowym formacie - mniejszym niz A4.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 10, 2016, 05:37:57 pm »
Ja bym na twoim miejscu Sanktuarium i Krucjate kupił bo obok Incali to sa najlepsze komiksy które wydali do tej pory.
Jesli chodzi o "Krucjaty", to ja nawet nie wiem, czy to dobry, czy zly komiks, bo - pomijajac indywidualne przypadki - czytanie serii zaczynam zwykle dopiero, gdy mam przynajmniej dwie czesci. Taka strategia czytania wynika z tego, ze w przeciwnym przypadku lektura poszczegolnych czesci danej serii zostałaby rozdzielona lektura bardzo wielu innych rzeczy i przed przystapieniem do czytania kolejnej czesci serii musialbym ponownie przeczytac przynajmniej czesc poprzednią, aby sobie przypomniec, przynajmniej w zarysie, o co chodzi. A po prostu nie mam na to czasu i zwykle checi. I stad moje zapytania i utyskiwania, bo chcialbym np. takie "Krucjaty" przeczytac, a nie moge, bo mi strategia nie pozwala.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 10, 2016, 06:17:00 pm »
A "Krucjaty"? Co z "Krucjatami"? Wciąż jakimiś nowymi zapowiedziami Scream rzuca, a o kontynuacji "Krucjat" ani widu, ani słychu  :sad:
"Krucjaty" mialy być wydane w okolicach kwietnia,ale pewnie będzie jakiś poślizg. 2 tom ma zawierać oryginalny tom 2 i 3 i to będzie koniec historii.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #724 dnia: Luty 11, 2016, 02:11:56 pm »
Po przeczytaniu znakomitego Bouncera z Taurusa też na to bardzo, bardzo czekam. Dużo bym dał za ten inetgral: http://www.bedetheque.com/BD-Bouncer-INT-117132.html
Podpisuję się pod tym :) Może jak już się uporają z Incalami to przyjdzie czas na Bouncera?

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #725 dnia: Luty 11, 2016, 04:13:55 pm »
Ja również jestem za.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #726 dnia: Luty 11, 2016, 09:33:30 pm »
Screamie, jak nas czytasz to zrób coś z tym Bouncerem...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #727 dnia: Luty 11, 2016, 11:01:51 pm »
Podpisuję się pod tym :smile: Może jak już się uporają z Incalami to przyjdzie czas na Bouncera?
Screamie, jak nas czytasz to zrób coś z tym Bouncerem...
to "coś" to chyba miałoby chodzić o tzw. doble-scream niewydanych u nas albumów (6 i 7) + ewentualnie powtórkę pierwszej piątki z Egmontu..... no bo chyba nie coś takiego:
Humanoids wydalo niedawno takiego integrala (tomy 1-7). Niestety, w swoim standardowym formacie - mniejszym niz A4.
...prawda?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #728 dnia: Luty 11, 2016, 11:25:56 pm »
ja mam to wydanie "pomniejszone" Humanoids i czytało się zajebiście...

A na półce wygląda niesamowicie...

Offline donTomaszek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #729 dnia: Luty 13, 2016, 12:19:55 am »
Jak tomy 6-7?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Epekeina

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #730 dnia: Luty 13, 2016, 07:32:04 am »
Jak tomy 6-7?

Moim zdaniem tomy 6-7 są najgorsze z całej serii. W jakiś spsób przewidywalny, mało ekscytujące. Naturalnie dla Jodo pojawia się masa interesujących zwyrodnialców, ale Szaman Surrealista nie bardzo już wie jak z tych klocków ułożyć fabułę, która idzie w stronę femme fatale przedestylowanej przez typową dla Jodo symbolikę. Ma kilka momentów, ale to raczej nie to, co części 1-5.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #731 dnia: Luty 13, 2016, 07:41:09 am »
Ośmielę się nie zgodzić. Jak dla mnie trzymają poziom...

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #732 dnia: Luty 21, 2016, 04:15:23 pm »
coraz mniej realnie spodziewam się by lutowy pakiet pojawił się w lutym  :doubt:
The darkness will swallow everything

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #733 dnia: Luty 27, 2016, 08:41:46 pm »
coraz mniej realnie spodziewam się by lutowy pakiet pojawił się w lutym  :doubt:
Piszą, że w poniedziałek pojawi się Solo, Bunkier i Sanktuarium.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #734 dnia: Luty 27, 2016, 09:38:13 pm »
Tak, wiem, ale Malcolm Max ma obsuwe więc i na całe zamówienie będę musiał poczekać   :doubt:

Byle tylko wszystko wydali co zaplanowali  8)
The darkness will swallow everything