Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #765 dnia: Marzec 25, 2016, 11:20:44 am »
Niebawem premiera Malcolm Maxa. Przyznam szczerze, że dotąd nic nie słyszałem o tej serii. Ktoś może czytał w oryginale? Dobrze się przez to brnie?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #766 dnia: Marzec 25, 2016, 12:26:54 pm »
Niebawem premiera Malcolm Maxa. Przyznam szczerze, że dotąd nic nie słyszałem o tej serii. Ktoś może czytał w oryginale? Dobrze się przez to brnie?



Tutaj masz 13 pierwszych plansz komiksu.
http://www.splitter-verlag.eu/malcolm-max-bd-1-body-snatchers.html
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #767 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:43:30 pm »
Wlasnie dostalem paczke ze Screamu. Pozale sie, ze Red Skin i Sang Royale sa wydrukowane na tak cienkim papierze, ze az caly jest pofalowany. : (
Bardzo mozliwe, ze Guliveriana i Niedzwiedzi kiel maja podobnie, mam w domu ale nie odfoliowalem, bo to komiksy dla kolegi. Sadze tylko po grubosci grzbietu.

A i jakby ktos w ich sklepie chcial sprawdzic jak dzialaja kublary, to nie klikajcie pierwszego lepszego tytulu do wymiany. Po kliknieciu wytypowany komiks zostaje zgloszony do wymiany i juz nie ma mozliwosci wycofania go z poziomu panelu uzytkownika :( Wlasnie pisze drugiego maila do nich w tej sprawie i na razie cisza...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #768 dnia: Kwiecień 01, 2016, 02:51:45 pm »
Wlasnie dostalem paczke ze Screamu. Pozale sie, ze Red Skin i Sang Royale sa wydrukowane na tak cienkim papierze, ze az caly jest pofalowany. : (

Zastanawiam się, czy wchodzić w te dwie pozycje. Czy ktoś czytał, może się wypowiedzieć?

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #769 dnia: Kwiecień 01, 2016, 03:04:58 pm »
Zastanawiam się, czy wchodzić w te dwie pozycje. Czy ktoś czytał, może się wypowiedzieć?

bardzo lakonicznie, ale czytałem to jakiś rok temu:

red skin moim zdaniem warto poznać (ba, może nawet posiadać), ale głównie ze względu na rysunki państwa dodson.

scenariusz jest "głupiutki", momentami niebezpiecznie wręcz niemądry i nie dorównuje poziomem oprawie graficznej. nie była to zupełnie płynna lektura.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2016, 03:08:24 pm wysłana przez mgnesium »

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #770 dnia: Kwiecień 01, 2016, 04:13:53 pm »
Zastanawiam się, czy wchodzić w te dwie pozycje. Czy ktoś czytał, może się wypowiedzieć?
nie warto
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #771 dnia: Kwiecień 01, 2016, 05:19:54 pm »
Ktoś może podpowiedzieć, ile Red Skin ma albumów i czy jest już zamknięty we Frankofonii?
Nie ukrywam, że mam w koszyku. Choć drżę w obawie, czy to dobry wybór, nie wycofam się :-)

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #772 dnia: Kwiecień 01, 2016, 05:33:44 pm »
Ktoś może podpowiedzieć, ile Red Skin ma albumów i czy jest już zamknięty we Frankofonii?
Nie ukrywam, że mam w koszyku. Choć drżę w obawie, czy to dobry wybór, nie wycofam się :smile:

dwa (jeden w zapowiedziach), teoretycznie otwarty.

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #773 dnia: Kwiecień 01, 2016, 06:08:50 pm »
dwa (jeden w zapowiedziach), teoretycznie otwarty.
Spasiba!

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #774 dnia: Kwiecień 01, 2016, 06:38:02 pm »
Niedawno pisałem o moich próbach kontaktu ze sklepem SC i totalnym olaniem przez wydawnictwo. Teraz też ponarzekam :) miałem dwa zamówienia: na pozycje z lutego oraz pozycje z marca. Prośba o dodanie "Red Skin" do jednego z nich została olana. Dziś otrzymałem komiksy z obu zamówień w jednej paczce (tak przy okazji, dla ciekawych, bez zastrzeżeń co do pakowania i stanu komiksów). Biorąc pod uwagę, że każde zamówienie było obarczone kosztami przesyłki a zostało wysłane jako jedno, nawet rozumiejąc kwestie wygody i oszczędności sklepu SC i tak czuję się "oszukany"  :badgrin:  fakt, to "tylko" 12 zeta ale wg. niektórych użytkowników forum  :wink:  jest o co robić hałas.  no  cóż, nawet naliczone kublary nie zamazują złego wrażenia  :doubt:




A i jakby ktos w ich sklepie chcial sprawdzic jak dzialaja kublary, to nie klikajcie pierwszego lepszego tytulu do wymiany. Po kliknieciu wytypowany komiks zostaje zgloszony do wymiany i juz nie ma mozliwosci wycofania go z poziomu panelu uzytkownika :sad: Wlasnie pisze drugiego maila do nich w tej sprawie i na razie cisza...


dzięki za ostrzeżenie
The darkness will swallow everything

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #775 dnia: Kwiecień 01, 2016, 07:03:08 pm »
bardzo lakonicznie, ale czytałem to jakiś rok temu:

red skin moim zdaniem warto poznać (ba, może nawet posiadać), ale głównie ze względu na rysunki państwa dodson.

scenariusz jest "głupiutki", momentami niebezpiecznie wręcz niemądry i nie dorównuje poziomem oprawie graficznej. nie była to zupełnie płynna lektura.

Dzięks, chociaż jestem zaskoczony. Po Dorrisonie można by oczekiwać dobrego poziomu. Ale okładka zachęca ;)

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #776 dnia: Kwiecień 01, 2016, 09:31:09 pm »
Wlasnie dostalem paczke ze Screamu. Pozale sie, ze Red Skin i Sang Royale sa wydrukowane na tak cienkim papierze, ze az caly jest pofalowany. : (
Bardzo mozliwe, ze Guliveriana i Niedzwiedzi kiel maja podobnie, mam w domu ale nie odfoliowalem, bo to komiksy dla kolegi. Sadze tylko po grubosci grzbietu.

A i jakby ktos w ich sklepie chcial sprawdzic jak dzialaja kublary, to nie klikajcie pierwszego lepszego tytulu do wymiany. Po kliknieciu wytypowany komiks zostaje zgloszony do wymiany i juz nie ma mozliwosci wycofania go z poziomu panelu uzytkownika :sad: Wlasnie pisze drugiego maila do nich w tej sprawie i na razie cisza...


Też dziś otrzymałem przesyłkę. Guliveriana jest ok, za to Niedźwiedzi Kieł też pofalowany. Tak samo mam z Sang Royale (Red Skin jeszcze nie zamawiałem). Nie wiem czy to wina tylko papieru, ale mi to bardziej wygląda na olewactwo drukarni, bo zarówno w Sang Royale jak i Niedźwiedzim Kle papier po odfoliowaniu był wilgotny (czyli pewnie pocięli i złożyli komiksy z papieru, który nie do końca wyschnął po drukowaniu). Zobaczę jak to będzie wyglądało po weekendzie jak komiksy trochę "odsapną", ale szału się nie spodziewam i pewnie będę reklamował, bo w Sang Royale, które jest dość ciemnym komiksem prezentuje się to okropnie i nie ma nic wspólnego z ekskluzywnym wydaniem (dodatkowo 2 strony są sklejone tak że nie da się ich rozdzielić bez uszczerbku dla którejś ze stron). Ciekawi mnie gdzie to było drukowane, bo w większości komiksów Scream jest Białystok, a akurat w tych 2 pozycjach brak informacji o drukarni.


Dzięki za informacje o kublarach, bo kusiło mnie dziś żeby sobie którąś pozycję kliknąć tak dla sprawdzenia:)


Nie miałem jeszcze czasu nic przeczytać, ale podoba mi się, że w części pozycji są jakieś dodatki. Szkice w Niedźwiedzim Kle, odniesienia historyczne itp. w Malcolmie Maxie, również bogate wydanie Diosamante.

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #777 dnia: Kwiecień 01, 2016, 09:38:24 pm »
@Leyek Masz racje, drukarnia na 100% nie poczekala az papier dobrze wyschnie i zaczeli oprawiac komiksy.
Sang Royale wyglada najgorzej, ale ja nie bede reklamowal, przynajmniej posklejanych kartek nie mam.
A drukarnia jest wpisana: JW Projekt.
Buk, Hodor i Dziczyzna

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #778 dnia: Kwiecień 01, 2016, 09:54:09 pm »
A drukarnia jest wpisana: JW Projekt.
Tam gdzie drukuje Taurus którego Lazurus 3 i Black Science 3 są opóźnione "z powodu awarii w drukarni".
Może ten sam problem.

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #779 dnia: Kwiecień 01, 2016, 10:09:47 pm »
Tak się kończy poszukiwanie najtańszego dostawcy. Studio Lain też ma drukarnię, która wypuszcza pofałdowane komiksy..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?