Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 535772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #930 dnia: Maj 07, 2016, 03:52:59 pm »
Empik to jest monopolista który stawia swoje warunki i nie każdego stać na taki układ.

Offline kuba g

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • a fuel injected suicide machine
« Odpowiedź #931 dnia: Maj 07, 2016, 04:11:06 pm »
Zastanawiam się dlaczego nikt nie sięga po Conana

Bo po co komu Conan jak jego podroby, dekonstrukcje i pastisze są lepsze niż on sam.
perły przed wieprze

Offline Death

« Odpowiedź #932 dnia: Maj 07, 2016, 04:31:40 pm »
A ja tam lubię Empik. Idę sobie obczaić nowe komiksy i potem te, które mnie interesują kupuję gdzie indziej.  :lol:

Offline radef

« Odpowiedź #933 dnia: Maj 07, 2016, 07:07:52 pm »
A ja tam lubię Empik. Idę sobie obczaić nowe komiksy i potem te, które mnie interesują kupuję gdzie indziej.  :lol:
Ja tak samo. Po prostu lubię zobaczyć jak wyglądają nowe komiksy, a niestety w mojej okolicy nie ma żadnego sklepu komiksowego, więc nie mam innej szansy na zerknięcie na komiksy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Dariusz Hallmann

• Szafarz bracki
  • Batman: Ben Affleck Case
« Odpowiedź #934 dnia: Maj 07, 2016, 09:42:18 pm »
Ja też lubię. A im większy empik, tym lepiej - człowiek ma wrażenie, że znalazł się w świątyni kultury, głównie czytelniczej. Po powrocie do domu rzucam się na książki i komiksy jak szalony. :badgrin:

Offline Holsten

« Odpowiedź #935 dnia: Maj 08, 2016, 02:55:17 am »
Ja również często odwiedzam empik (aczkolwiek komiksy kupuję w necie w 99 % w sklepie gildii) i także chciałbym dożyć powrotu Conana na nasz komiksowy rynek.

Offline gobender

« Odpowiedź #936 dnia: Maj 08, 2016, 06:52:14 am »
Gdyby rynek był trochę większy to wydawcy mogliby sie zmówić i zobić takie pop-up showrooms. Można by tam wpadać i oglądac komiksy a potem kupować w sieci. Albo zwyczajne pop-up stores gdzie możnaby od razu coś kupić na miejscu. Pewnie w naszych realiach jest milion powodów przeciw ale może kiedyś... byłoby fajnie.

Offline Night wolf

« Odpowiedź #937 dnia: Maj 13, 2016, 03:13:44 pm »

Na FB ogłosili że w tym roku zostanie wydana Kasta Metabaronów:
Przez kolejne dni, dzielące nas wszystkich od Komiksowa Warszawa 2016, będziemy przedstawiać Wam nasze plany wydawnicze na do końca roku 2016. Lista jest już gotowa, ale kilka interesujących albumów wciąż walczy o swoje miejsce w kolejce Emotikon wink Nie pytajcie dzisiaj o daty, poszczególne terminy będziemy Wam podawać z wyprzedzeniem.

Zaczynamy z bardzo wysokiej półki, bo od Jodorowsky'ego i Gimeneza.
Przygotowujemy nowe, ekskluzywne wydanie historii rodu kosmicznych wojowników, Kasty Metabaronów. Uchylimy Wam drzwi do metabunkra i wychylimy szklaneczkę uisky za zdrowie Technopapieża... Brzmi ciekawie? Oto szczegóły.

Komiks "Kasta Metabaronów" wydamy w dwóch albumach zbiorczych, w tym roku pierwszy obejmujący tomy 1-4.
- Prapradziad Othon,
- Praprababka Honorata,
- Pradziad Aghnar,
- Prababka Oda.
Format: 24x32cm,
Oprawa: twarda

Offline pokia

« Odpowiedź #938 dnia: Maj 13, 2016, 04:12:54 pm »
I na tą zapowiedź właśnie czekałem. Widać Jodo sprzedaje się bardzo dobrze. Pewnie Megalex i Technokapłani to tylko kwestia czasu, chociaż na tych tytułach już tak mi nie zależy. Metabaroni, to przede wszystkim mistrzostwo Gimeneza.

Scream - czekamy na kolejne tytuły, do WK jeszcze 5 zapowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2016, 04:37:47 pm wysłana przez pokia »

Offline Holsten

« Odpowiedź #939 dnia: Maj 13, 2016, 04:18:52 pm »
Ja również. Krzykacze idą mocno do przodu.

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #940 dnia: Maj 13, 2016, 04:26:13 pm »
Metabaroni, to przede wszystkim mistrzostwo Gimeneza.
Dokladnie.
Dlugo polowalem na oryginal z Humanoids. Jak juz wpadl w moje lapska i zaczalem lekture... ehhhh - na pewno lepiej sie ten komiks oglada niz czyta. Jest przepiekny, ale scenariuszowo - Jodo na kokainie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline pyetya

« Odpowiedź #941 dnia: Maj 13, 2016, 05:36:34 pm »
O i to jest dobra wiadomość! "Kasta" jest fantastycznie narysowana i duży format to będzie przewaga nad wydaniem angielskim, do którego się przymierzałem, ale na szczęście nie kupiłem. Fabularnie - wiemy jak jest ;) ale rysunki to mistrzostwo świata :)

Offline gobender

« Odpowiedź #942 dnia: Maj 13, 2016, 07:36:58 pm »
Przewaga nad _wznowionym_ wydaniem angielskim, bo wcześniej też ukazał się w powiększonym formacie.

Offline radioblackmetal

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ... .. .
« Odpowiedź #943 dnia: Maj 13, 2016, 09:34:52 pm »
Świetna i oczekiwana wiadomość. Niech nadal wydają Jodo  8)
The darkness will swallow everything

Offline Gmork

« Odpowiedź #944 dnia: Maj 14, 2016, 08:11:12 am »
Scream - Nechcete nabídnout své komiksy i do e-shopu krainaksiazek.pl?
Posílají do Czech a někteří čeští fans by si vaše komiksy rádi koupili. :wink:

http://krainaksiazek.pl/Undertaker-Tom-2-Taniec-sepow,9788364360787.html