Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #930 dnia: Maj 08, 2016, 02:55:17 am »
Ja również często odwiedzam empik (aczkolwiek komiksy kupuję w necie w 99 % w sklepie gildii) i także chciałbym dożyć powrotu Conana na nasz komiksowy rynek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #931 dnia: Maj 08, 2016, 06:52:14 am »
Gdyby rynek był trochę większy to wydawcy mogliby sie zmówić i zobić takie pop-up showrooms. Można by tam wpadać i oglądac komiksy a potem kupować w sieci. Albo zwyczajne pop-up stores gdzie możnaby od razu coś kupić na miejscu. Pewnie w naszych realiach jest milion powodów przeciw ale może kiedyś... byłoby fajnie.

Offline Night wolf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #932 dnia: Maj 13, 2016, 03:13:44 pm »

Na FB ogłosili że w tym roku zostanie wydana Kasta Metabaronów:
Przez kolejne dni, dzielące nas wszystkich od Komiksowa Warszawa 2016, będziemy przedstawiać Wam nasze plany wydawnicze na do końca roku 2016. Lista jest już gotowa, ale kilka interesujących albumów wciąż walczy o swoje miejsce w kolejce Emotikon wink Nie pytajcie dzisiaj o daty, poszczególne terminy będziemy Wam podawać z wyprzedzeniem.


Zaczynamy z bardzo wysokiej półki, bo od Jodorowsky'ego i Gimeneza.
Przygotowujemy nowe, ekskluzywne wydanie historii rodu kosmicznych wojowników, Kasty Metabaronów. Uchylimy Wam drzwi do metabunkra i wychylimy szklaneczkę uisky za zdrowie Technopapieża... Brzmi ciekawie? Oto szczegóły.


Komiks "Kasta Metabaronów" wydamy w dwóch albumach zbiorczych, w tym roku pierwszy obejmujący tomy 1-4.
- Prapradziad Othon,
- Praprababka Honorata,
- Pradziad Aghnar,
- Prababka Oda.
Format: 24x32cm,
Oprawa: twarda

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #933 dnia: Maj 13, 2016, 04:12:54 pm »
I na tą zapowiedź właśnie czekałem. Widać Jodo sprzedaje się bardzo dobrze. Pewnie Megalex i Technokapłani to tylko kwestia czasu, chociaż na tych tytułach już tak mi nie zależy. Metabaroni, to przede wszystkim mistrzostwo Gimeneza.

Scream - czekamy na kolejne tytuły, do WK jeszcze 5 zapowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2016, 04:37:47 pm wysłana przez pokia »

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #934 dnia: Maj 13, 2016, 04:18:52 pm »
Ja również. Krzykacze idą mocno do przodu.

Offline donTomaszek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #935 dnia: Maj 13, 2016, 04:26:13 pm »
Metabaroni, to przede wszystkim mistrzostwo Gimeneza.
Dokladnie.
Dlugo polowalem na oryginal z Humanoids. Jak juz wpadl w moje lapska i zaczalem lekture... ehhhh - na pewno lepiej sie ten komiks oglada niz czyta. Jest przepiekny, ale scenariuszowo - Jodo na kokainie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline pyetya

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #936 dnia: Maj 13, 2016, 05:36:34 pm »
O i to jest dobra wiadomość! "Kasta" jest fantastycznie narysowana i duży format to będzie przewaga nad wydaniem angielskim, do którego się przymierzałem, ale na szczęście nie kupiłem. Fabularnie - wiemy jak jest ;) ale rysunki to mistrzostwo świata :)

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #937 dnia: Maj 13, 2016, 07:36:58 pm »
Przewaga nad _wznowionym_ wydaniem angielskim, bo wcześniej też ukazał się w powiększonym formacie.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #938 dnia: Maj 13, 2016, 09:34:52 pm »
Świetna i oczekiwana wiadomość. Niech nadal wydają Jodo  8)
The darkness will swallow everything

Offline Gmork

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #939 dnia: Maj 14, 2016, 08:11:12 am »
Scream - Nechcete nabídnout své komiksy i do e-shopu krainaksiazek.pl?
Posílají do Czech a někteří čeští fans by si vaše komiksy rádi koupili. :wink:

http://krainaksiazek.pl/Undertaker-Tom-2-Taniec-sepow,9788364360787.html


Offline Epekeina

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #940 dnia: Maj 14, 2016, 09:04:23 am »
A ja uważam, że po Incalu, a wraz Księżycową Gębą i Białym Lamą, Kasta to najlepszy scenariuszowo komiks Jodo. Podobnie jak Incal, El Topo czy Święta Góra, to raczej opowieść inicjacyjna, gdzie bohaterowie i wydarzenia mają sens mityczno-archetypiczny, niż komiks "fabularny" - jak np. Bouncer czy mimo wszystko Biały Lama - w wąskim znaczeniu.

Offline Night wolf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #941 dnia: Maj 14, 2016, 09:47:51 pm »

Kolejna zapowiedz SC z FB:

Nie zwalniamy tempa i nie odchodzimy od jednego z naszych ulubionych autorów - Jodorowsky'ego!
Tym razem przedstawiamy Wam kolejne jego dzieło, które wchodzi w skład nowinek wydawniczych do końca 2016 roku - czyli powitajcie na pokładzie Wydawnictwa SCREAM Technokapłanów.
Jeśli chcecie się przekonać, czym wsławią się tytułowi Technokapłani, czyli twórcy wspaniałych gier komputerowych, jeśli ponownie chcecie przenieść się do świata, który znacie z Incala lub jeśli po prostu jesteście ciekawi, jak potoczą się losy trójki rodzeństwa, poczętego ze świętej zakonnicy, to musicie sięgnąć po tę pozycję!
Nie pytajcie nas jednak o konkretne daty, o wszystkim dowiecie się wkrótce.
"Technokapłanów" również wydamy w dwóch albumach zbiorczych, w tym roku pierwszy obejmujący tomy 1-4.
Format: 24x32cm,
Oprawa: twarda

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #942 dnia: Maj 14, 2016, 10:42:38 pm »
Po co ja kupiłem te wszystkie komiksy Jodo po eng? Teraz nie będzie jak ich odsprzedać :P

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #943 dnia: Maj 15, 2016, 12:30:32 am »
Ja to mam po polsku. W sumie nie narzekam. Przy obecnym natłoku tytułów pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Zawsze kilka zł na coś być może od KG lub Timofa zostanie.
Osobiście chciałbym coś z klasycznej (twardej) sf od SC. Nie ma co narzekać, zawsze pozostaje literatura.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2016, 07:00:47 am wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Night wolf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #944 dnia: Maj 15, 2016, 05:18:30 pm »
Kolejna zapowiedz:

Dekalog - dziesięć opowieści, dziesięć przykazań,dziesięć epok, dziesięciu rysowników, dziesięć stylów.
To największe dzieło Franka Girouda. Ten wybitny scenarzysta zaprosił dziesięciu różnych rysowników do dziesięciu tomów swej opowieści, by stworzyć swoje opus magnum.
Tytułowy "Dekalog" to dziesięć przykazań objawionych przez Boga Mahometowi...Nie słyszeliście o nich? Pytacie czemu? Właśnie o tym jest ta historia...Każdy tom nawiązuje do jednego z przykazań. Każdy tom opowiada historię dziejącą się w innych czasach i opisującą innych bohaterów, którzy wchodzą w posiadanie tajemniczej księgi i artefaktów...
Zebrane opowieści zawarte zostaną w pięciu podwójnych albumach, które zawierać będą również materiały dodatkowe- opowieści innych rysowników uzupełniające dziesięć podstawowych opowieści, jak również opisy i notki biograficzne o autorach. .
Wydanie Double Scream (2 tomy).
1. Rękopis
2. Fatwa
Format: 24 x 32 cm,
Okładka: twarda
(w załączeniu okładki i przykładowe plansze wersji francuskiej).
Uwaga - wydanie limitowane!