Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 04, 2015, 09:33:11 pm »
Nie ma reguły - wszystko zależy od lokalizacji. W mojej najbliższej okolicy najłatwiej padają knajpy, jedną aptekę też juz zamknieto, fryzjer też się zwinął. Gdy jest za dużo, to klienci swoimi wyborami to regulują. Przy takiej obfitości tytułów na rynku komiksowym też będziemy mieli podobną sytuację lada moment.


Knajpy padają bo wysyp komiksów mamy.
Apteki i fryzjerzy to samo.
Obawiam się że jak tak dalej pójdzie to - banki się zaczną otwierać.
< Tani kredyt na zakup komiksów ,  formalności w 10 min.!!! >
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 04, 2015, 09:40:34 pm »
Może ktoś wrzucić linka z ich stroną na facebook-u???? Nie mogę znaleźć, z góry dziękuję.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 04, 2015, 09:43:48 pm »
Teraz pozostaje sprawa rozszerzenia odbiorców. Wydaje mi się, że każde nowo otwierające się wydawnictwo, a i sporo już istniejących nie przekracza nakładu 1000 egz. co do możliwości naszego rynku jest bardzo mała ilość, porównując do rynku książek. Znalazło by się sporo ludzi, gdyby zalać reklamami innymi niż superhero, np. na Incal (całą serię) można sporo czytelników złowić.

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 04, 2015, 09:45:09 pm »
Death- Pięć tysięcy kilometrów na sekundę - oj to Ci sie spodoba.  Wiem to. :) koniecznie nadrob zaległości !

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 04, 2015, 09:48:44 pm »
Death- Pięć tysięcy kilometrów na sekundę - oj to Ci sie spodoba.  Wiem to. :) koniecznie nadrob zaległości !
Akwarelki i obyczaj. Nie ma synek takiego bicia, żeby mi się nie spodobało. ;)

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 04, 2015, 09:52:55 pm »
Może ktoś wrzucić linka z ich stroną na facebook-u???? Nie mogę znaleźć, z góry dziękuję.

https://www.facebook.com/pages/Scream-comics/1391844971129111?sk=timeline

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 04, 2015, 10:22:57 pm »
Tłamsiłem ich już o odpowiedź na pytanie dlaczego zaczynają od końca i odpisali, że chcieli dokończyć to, co Egmont zaczął i przyszłych planów na razie zdradzić nie mogą.

Czyli póki co każda część z innej parafii, wypas :P

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 04, 2015, 10:32:36 pm »
Pomału, wszystkie komiksy Dorisona pojawią się w naszym kraju :smile:


Miła niespodzianka z "Sanktuarium". Ciekawe kiedy planowane są dwa kolejne tomy. Opis komiksu zachęca. Tytułowy statek (USS Nebraska) podczas misji u wybrzeży Syrii trafia na gigantyczną szczelinę w pobliżu której odnajduje stary sowiecki wrak łodzi podwodnej leżącej obok olbrzymiej, starożytnej świątyni.


Oceny na BD 4,2-4,3.


W ofercie humanoidów jest jeszcze komiks Dorisona "Prophet" (tylko 1 tom). Ciekawe SC jest nim zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2015, 10:52:18 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 04, 2015, 10:51:17 pm »
Dla mnie Sanktuarium to najciekawsza zapowiedź nowego wydawcy. Szkoda, że tego nie dają w integralu. Oby na kolejne tomy nie trzeba długo czekać.

Offline donTomaszek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 05, 2015, 01:03:02 am »
Panowie wjechali na grubo w Humanoids Publishing. Dobrze, bo to bardzo fajne wydawnictwo, wydajace naprawde mocne rzeczy. Polecam sprawdzic samemu na http://www.humanoids.com/
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 05, 2015, 07:24:47 am »
Te plansze z Sanktuarium wyglądają jak pitch dla studia i producentów. Już na pierwszej stronie Morgan Freeman i Scott Glenn  :lol:
perły przed wieprze

Offline TePe

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 05, 2015, 10:06:30 am »
Sanktuarium zapowiada się bardzo ciekawie. Ktoś zna bliżej?

Bardzo mroczna seria, wielbicieli prostego łupu-cupu może trochę znudzić bo trzeba w nią trochę wniknąć, to taki horror, który nie straszy wyskakującym znienacka potworem tylko dusznym i tajemniczym klimatem.
Bardzo piękne rysunki, może mało dynamiczne jak na komiks, ale bardzo pasują do klimatu.

Offline Kratoss

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 05, 2015, 10:45:52 am »
"Sanktuarium" to świetna zapowiedź. Od czasu jak użytkownik Thorgal24 w dziale , zdjęcia waszych komiksów wstawił to zdjęcie miałem nadzieje na wydanie tego tytułu u nas.

Na razie wydawnictwo ujawniło bardzo dobre tytuły,tylko tak trzymać.


Na targach w Krakowie niestety nie byłem ale w tym samym czasie zdobywałem komiksy na targach w Essen :wink:

Oto rezultat:

hosting







ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 05, 2015, 12:08:30 pm »
Te plansze z Sanktuarium wyglądają jak pitch dla studia i producentów. Już na pierwszej stronie Morgan Freeman i Scott Glenn  :lol:

No graficznie szału nie ma, przypomina mi to rysunki z komiksowej adaptacji Millennium. A niedawno w temacie "W.E.S.T" napisałem:

muszę przyznać, że Xavier Dorison ma szczęście do dobrych rysowników, Rossi w "W.E.S.T.", Lauffray w "Long John Silver", Breccia w "Wartownikach", Meyer w "Asgardzie" i "Undertaker"...

Ale liczę, że scenariusz wynagrodzi przeciętne rysunki. Oceny na BD dają taką nadzieję.

Na Gildii pojawił się Dżihad i Krucjaty z możliwością zamawiania ze gildiową, standardową zniżką 25%, a więc wyglada na to, że mój proroczy, wewnętrzny głos się mylił, i jest szansa, że na Gildii również niedlugo zagości Final Incal z takimi samymi cenowymi "parametrami".

A jednak nie. Final Incal z zniżką 10%, wychodzi 125 zł.  :doubt:

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/274515-final-incal-i-po-incalu





Offline Koalar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 05, 2015, 12:58:33 pm »
Drogi się wydaje ten Incal, ale są 224 strony i powiększony format (240 x 320 mm). W sumie trochę on teraz będzie odstawać formatem od reszty okołoincalowych komiksów. Ale że fanem tej serii nie jestem, to szybko chyba tego nie kupię (brałbym w Gildii za -25%; trzeba było dać okładkową 165 zł, wtedy -25% daje 123,75 zł - od razu wygląda lepiej).

Ale z grubej rury wydawnictwo strzela! Od razu takie integrale, nieźle. Życzę powodzenia, zwłaszcza że to łódzka inicjatywa :)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)