Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 537386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 23, 2015, 01:38:48 pm »
Kuki - przyznaj się od razu, że całkowicie przypadkowo usiadłeś na swoim egzemplarzu i stało się to co się stało, co wszyscy mogą zobaczyć na zaprezentowanym zdjęciu.

Offline wujekmaciej

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • City of Smoke...
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 23, 2015, 01:50:32 pm »
czy ktoś z Was czytał już tego Incala i chciałby podzielić się wrażeniami ?
chodzi mi bardziej o jakość fabuły niż samego wydania.

Offline Death

« Odpowiedź #182 dnia: Maj 23, 2015, 01:52:42 pm »
Źle trafiłeś. Nie to forum. :)

Offline wujekmaciej

• Stolnik bracki
  • City of Smoke...
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 23, 2015, 01:55:45 pm »
Źle trafiłeś. Nie to forum. :)

no właśnie nie byłem do końca przekonany, ale stwierdziłem, że zaryzykuję ;)

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #184 dnia: Maj 23, 2015, 03:30:45 pm »
To samo pytanie zadalem juz chwile temu w temacie o Incalu. Posiadam oryginalengo Incala i dokupilem akurat Final Incal. Do kompletu trylogii brakuje mi wiec tylko Before. Niestety nie uzyskalem zadnej odpowiedzi. Final czeka na polce, a ja szukam Before w dobrej cenie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Kokosz

« Odpowiedź #185 dnia: Maj 23, 2015, 05:29:32 pm »

Hmmm... Po ostatnim festiwalu Final trafił do kolejki do przeczytania. U mnie ma ona coś ze 100 pozycji. A zakładając, ze przed Final chciałem sobie jeszcze przypomnieć "Przed..." i "Incala"... to nie wiem, kiedy bede w stanie odpowiedzieć ci na pytanie...

Mniemam, że jak pierwszy nakład Finala będzie już tylko odległym wspomnieniem...

Offline adro

« Odpowiedź #186 dnia: Maj 23, 2015, 05:42:35 pm »
no before incal przydalby sie jak nic.
btw mam nadzieje, ze nie dostane incala w tak fatalnym stanie :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 23, 2015, 07:36:16 pm »
....hmmm, czasem mam wrażenie, że wielu z szanownych forumowiczów kupuje komiksy przede wszystkim po to, by te zdobiły ich świetne biblioteczki...... no nic...
ja nie kupiłem Final Incala (na razie oczywiście, bo chyba i tak się skuszę, skoro to ma być taki biały croot... eee kruk; a jak wiadomo komiksy kupuję głównie po to, by zdobiły moje......), nie kupiłem, bo czytałem wcześniej dwie pierwsze części Finala (a daaawno daaawno temu też Apres Incal, ale szczerze- niewiele pamiętam z tego). Powiem tylko tyle, że do Final Incala wręcz zmuszałem się, by dobrnąć do końca każdego z tych zeszytów, i po prostu nie miałem już ochoty zaczynać tego trzeciego, gdy się już pojawił. Żeby nie było: Przed Incalem też mnie potwornie nudził, jak dla mnie to typowe odgrzewane kotlety i do tego mielone razem z psem i budą. Zarówno Przed, jak i Final dla mnie to zdecydowanie nie poziom Incala, choć muszę też przyznać, że sam właściwy Incal był moim ulubionym komiksem do dnia, kiedy po raz pierwszy go przeczytałem; chyba po prostu zbytnio się wówczas rozczarowałem.....
Podsumowując, z całego Incalowego uniwersum - Final Incal (a przynajmniej 2 pierwsze zeszyty) jest zdecydowanie najgorszym "produktem". Jodorowsky dawno pożarł kilka razy własny ogon, strawił, zdefekował i tak w kółko-Macieju.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline studio_lain

« Odpowiedź #188 dnia: Maj 26, 2015, 01:06:29 pm »
swietna grafa (choc czesc moebiusa bardzo wtorna)
plus klasyczny mesjanistyczny belkot jodo - ale o dziwo w miare spojny - czyta sie szybko i lekko
slicznie wydane
jak ktos sie wychowal na Heavy Metal brac :)

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #189 dnia: Maj 26, 2015, 06:41:11 pm »
Przyszedł Final Incal (z Dżihadem) -> brak zastrzeżeń, plus za duży format,  ale trochę suche to wydanie - przydałaby się jakaś przedmowa.

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #190 dnia: Maj 30, 2015, 10:40:12 am »
Wow - świetny ten "Dżihad"! Mógłby ktoś polecić więcej komiksowego mistycyzmu na kwasie? Oczywiście pomijając Jodorowsky'ego, bo to wiadomka.

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 30, 2015, 11:56:32 am »
Wow - świetny ten "Dżihad"! Mógłby ktoś polecić więcej komiksowego mistycyzmu na kwasie? Oczywiście pomijając Jodorowsky'ego, bo to wiadomka.
Fajo, że ktoś się w końcu poznał na Dżihadzie :)
[jeszcze raz polecam wszystkim tym, którzy zaślepieni mitycznym Incalem, wybrali "niewłaściwy" komiks Scream Comicsu :)]
....a wracając do pytania, to polecam innego Barankę: "Taniec czasu", wprawdzie na razie w Polsce niedostępny, ale mam nadzieję, że tylko "na razie". Może nie jest to "mistycyzm na kwasie", choć czy ja wiem.... a jeśli dodatkowo lubisz klimaty dzikiego zachodu, to Ci spasuje na bank!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #192 dnia: Maj 30, 2015, 12:49:40 pm »
a Szamanizm dobry jest? bo na to pewnie są u nas większe szanse (też wydane przez Humanoids).

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 30, 2015, 10:04:17 pm »
a Szamanizm dobry jest? bo na to pewnie są u nas większe szanse (też wydane przez Humanoids).
Szamanizm to właśnie Taniec czasu wydany w integralu:
http://www.bedetheque.com/BD-Danse-du-temps-INT-Chamanismes-93351.html
Choć później Humanoidy powróciły do tytułu oryginalnego i w zeszłym roku znów wydały go pod tytułem Taniec czasu. Tak czy siak, gorąco polecam!
...no i oczywiście Dżihad również!  nie zrażajcie się kiepską okładką!

Offline starcek

« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 04, 2015, 09:13:52 pm »
Dżihad udowadnia  jeszcze jedną rzecz. Baranko koniecznie musi być w kolorze! Podchodziłem do tego tytułu jak jeż do szczotki, a tu taka bomba w czoło. Powinien dostac osobny wątek.  :wink: 
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

anything