trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 29, 2015, 06:53:36 pm »
No to jak już jest Final Incal/Po Incalu i ma być Incal to zostało zbiorcze Przed Incalem :wink:

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 29, 2015, 07:37:36 pm »
Świetne info, teraz sobie przypomniałem żeby na Dżihad zapolować :smile:

Offline studio_lain

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 29, 2015, 08:16:58 pm »
bez komputerowych kup? incal? wielkie buzi dla was :)

Offline adro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 29, 2015, 09:44:26 pm »
swietne info brawo :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline silent.bob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 29, 2015, 10:06:06 pm »
2. Podarte strony - w przypadku podartych stron odsyłam do księgarni i prosimy o złozenie reklamacji. Naturalnie wymieniamy w takich przypadkach. Nie ma co dyskutować - komiks musi byc pełnowartościowy. Niestety w tym wypadku musi to być kwestia dystrybutora ponieważ nie mamy innych przypadków "podarcia" stron.

Mnie trafił się egzemplarz z naddartą ostatnią stroną. Komiks był zafoliowany, więc to nie może
być wina dystrybutora, tylko drukarni. Reklamował nie będę, bo mi się nie chce.


Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 29, 2015, 10:43:48 pm »
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi ale:
podobno to, co przed słowem "ale" zwykle jest nieważne, lub piszący ma wręcz odwrotny pogląd.


1.Opinie w stylu nie widziałem i nie miałem w ręku ale uważam.....no cóż... My uważamy, ze na Marsie jest życie choć też nie byliśmy i nam się wydaje.... Są tacy którzy wierzą w Roswell i stracenie przez ruskiego Supermana samolotu nad Smolenskiem. My proponujemy, kupić, przeczytać i wtedy wyrażać opinie.

ale o co chodzi, hę? to, że nie miałem (jeszcze) w ręku Waszych produkcji nie znaczy, że nie znam tych komiksów; więc z uporem maniaka:
- potwierdzam słowa Koalara, że sequel Incala to odgrzewany kotlet sojowy
- nie potwierdzam natomiast, że rysunki Moebiusa w Po Incalu są gorsze niż w Final Incal, Ladronn to bardzo sprawny rzemieślnik, a Apres l'Incal to słabsze dzieło geniusza zgwałcone przez studio Beltrana
- tzw. "Dżihad" Baranki to dla mnie osobiście ścisła czołówka (jeśli można użyć tak lakonicznego zwrotu) komiksów, które do tej pory przeczytałem.


2. Podarte strony - w przypadku podartych stron odsyłam do księgarni i prosimy o złozenie reklamacji. Naturalnie wymieniamy w takich przypadkach. Nie ma co dyskutować - komiks musi byc pełnowartościowy. Niestety w tym wypadku musi to być kwestia dystrybutora ponieważ nie mamy innych przypadków "podarcia" stron. 3. Okladka - tak wczesniej- wszystko standard zachodni, tak samo jak Francuzi , Belgowie, Niemcy, Hiszpanie itd...no cóż, wiem ze trudno o tym mowić ale zakup w tradycyjnej ksiegarni pozwala unikać wiekszości niespodzianek. Niestety jako czytelnicy też o tym wiemy i też tak kupujemy i też potem często walczymy z księgarnią internetowa, jeśli książka przyszłla poobijana.

hmmm... no nie wiem, skoro ludziska piszą, że podarte strony i "kartki wypadają ze środka" w zafoliowanych egzemplarzach - to chyba trochę słabo spychać winę na dystrybutorów czy księgarnie internetowe?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2015, 10:49:51 pm wysłana przez tucoRamirez »
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 01, 2015, 06:56:06 am »
A oto i kolejny INCAL - brawo forumowicze:)

Ten akurat KukiOctopus sprzedaje.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 01, 2015, 11:09:42 am »
Ten akurat KukiOctopus sprzedaje.
To jeszcze nic, ktoś bardzo mocno się pospieszył, bo komiks został wystawiony dosłownie minuty bo informacji Scream (z ciekawości od razu odpaliłem wtedy allegro :smile: ): http://allegro.pl/incal-mistrzowie-komiksu-moebius-jodorowsky-i5498066126.html 


Tak w ogóle,

@Scream Comics: uważam, że takie informacje (wiedząc jakie ceny osiąga Incal na aukcjach) powinniście najpierw ogłosić na swoim facebooku (czyli - było nie było - oficjalnym kanale). Ogłaszanie tego tutaj najpierw powoduje (moim zdaniem) trochę "inside trading" (podkreślam słowo "trochę") - czyli lepiej zorientowani - będą wiedzieć. Oczywiście ogłoszenie tego na fb też nie spowoduje "powszechnej wiedzy", ale jednak byłoby uczciwsze. (oczywiście moja uwaga tyczy każdego wydawnictwa robiacego dodruki rzadkich i bardzo drogich komiksów, a nie tylko Was).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2015, 11:16:28 am wysłana przez mack3 »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 01, 2015, 11:28:39 am »
Ten akurat KukiOctopus sprzedaje.
Chyba mnie przeceniasz a nawet nie doceniasz  :lol:  Po co mi by były jakieś marne 400 stówy. Za tyle to by mi się nie chciało nawet pakować paczki a potem stać w kolejce na jakiejś poznańskiej poczcie, do której na dodatek musiałby jeszcze jechać 300 kilosów z mojej zapadłej wsi w Międzylesiu. Poza tym mój Incal jest w stanie igielnym i nie ma ŻADANYCH, nawet najmniejszych uszkodzeń!!!

Nie trzeba być geniuszem, żeby wydedukować, że to Fragsel sprzedaje, bo przecież to on mieszka w Poznaniu, a w opisie aukcji wyczuwalny jest ten charakterystyczny belferski sznyt, zaś między wierszami- konstrukcja "wykaż X, bo jak nie to jesteś Y", gdzie pod Y kryje się inwektywa. 

Offline SynMałpy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 01, 2015, 03:19:37 pm »
Po co mi by były jakieś marne 400 stówy.


Wybaczcie, ale jak czytam takie rzeczy to na myśl przychodzi mi jedno:






fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 01, 2015, 03:59:26 pm »
Nie trzeba być geniuszem, żeby wydedukować, że to Fragsel sprzedaje

ta, bo tylko ja w całym Poznaniu dostaję w prezencie komiksy zbyt ambitne na moją percepcję  :roll:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 01, 2015, 04:00:06 pm »
Wybaczcie, ale jak czytam takie rzeczy to na myśl przychodzi mi jedno:

https://www.youtube.com/watch?v=v9ddHLNkTwY
te bidota pewnikiem zal wam dupe sciska ze krysztalow takich niemata co to je brat moj na tym muwi pokazal....i mordka maupo ty jedna ile kasiory ty wyczesujesz 3 tysie a morze 4 nawet hłahłahła tak to je mordka tak to je.....magistratem jestes a w bidzie wegentujesz jak rzul jakis ze se nawet gupiej ksionzeczki kupic nie morzesz bez glodowania..... tak to je mordki tak to je......i kto mondry a kto gupi je zastanow ty sie lepi maupo nałukowcu bardzo mi wielki.......hłahłahła

----------------
EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że powyżej mnie poniosło. Przepraszam, ale to nie moja wina, bo po przeczytaniu posta SynaMałpy ręce opadły mi poniżej klawiatury i wyszła ze mnie moja Prawdziwa Natura. Cóż zrobić: Homo homini lupus est et humani nihil a me alienum puto.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2015, 07:21:12 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 01, 2015, 09:51:52 pm »
Wybaczcie, ale jak czytam takie rzeczy to na myśl przychodzi mi jedno:
https://www.youtube.com/watch?v=v9ddHLNkTwY

Obejrzałem.
Na bezdechu.
 :badgrin:

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 03, 2015, 07:41:42 pm »
Komiksy wydawnictwa pojawiły się w dyskontach! Na razie na małych zniżkach, ale z czasem kto wie... :smile:

Offline radef

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 03, 2015, 09:29:26 pm »
Komiksy wydawnictwa pojawiły się w dyskontach!
Nie w dyskontach, tylko w Arosie i Bonito. Tak samo jak wydania kolekcjonerskie Ongrysa - Bonito: 10%, Aros: 15%. Większe zniżki przy promocjach.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything