Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bogumil

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #405 dnia: Październik 04, 2015, 06:33:47 pm »
A propo Sanktuarium. Na stoisku Screamu dowiedziałem się, że jak już Koalar wspomniał, coś się pochrzaniło w drukarni i wydrukowane egzemplarze poszły na przemiał. Sanktuarium 2 będzie zatem za jakieś 2-3 tygodnie, a Sanktuarium 3 najprawdopodobniej w maju 2016.

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #406 dnia: Październik 04, 2015, 07:37:40 pm »
INCAL kosztował 125 zł, więc bez szału.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #407 dnia: Październik 04, 2015, 07:42:06 pm »
To trochę większa zniżka, niż -25%, czyli jak na Scream to normalnie. W Arosie, mimo ogólnej promocji -35%, też widzę -25% na Final Incal.

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #408 dnia: Październik 04, 2015, 07:45:02 pm »
na gildii na finala jest rabat 32% - nie wiem do kiedy ale ta promocja cyklicznie wraca. pewnie za jakiś czas główny tytuł również przecenią, więcej zapłacą ci którzy go chcą mieć szybciej.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 04, 2015, 08:34:55 pm »
na gildii na finala jest rabat 32% - nie wiem do kiedy ale ta promocja cyklicznie wraca. pewnie za jakiś czas główny tytuł również przecenią, więcej zapłacą ci którzy go chcą mieć szybciej.

Zniżka na final Incala w gildii pojawiła się ponad 4 miesiące po premierze... Na gwiazdkę i święta Bożego Narodzenia też pewnie będzie promocja, ale nie spodziewam się większej niż ta obecna. Może w styczniu/lutym, tylko że z Incalem lepiej nie ryzykować :wink:
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2015, 09:24:52 pm wysłana przez Itachi »

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 04, 2015, 10:52:21 pm »
Najbliższe zapowiedzi SC.

Oprócz znanych już Leo Roa i Malcolm Max, Le sang des Lâches - wygląda ciekawie.



Jest to świeża seria, autora rysunków do... Onna - pamiętacie ten komiks?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2015, 11:02:24 pm wysłana przez ramirez82 »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 04, 2015, 11:06:35 pm »
Jest to świeża seria, autora rysunków do... Onna - pamiętacie ten komiks?
Ja pamiętam, że gdzies go mam i ze u nas był wydany w miękkiej oprawie.

Offline [robak]

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 07, 2015, 06:05:28 pm »
Kiedy październikowy pakiet będzie dostępny w księgarniach?

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 07, 2015, 06:54:12 pm »
Miał być, bodajże, dzisiaj!  :doubt: Pełzające dziadostwo trawi ten nasz biedny kraj. Drukarniom, podejmującym się jakiegoś dzieła i nie potrafiącym temu sprostać, powinno się ''podziękować'' - niech zajmą się np. ogrodnictwem.
Mało tego: niektórych nowości, póki co, nie uświadczysz w bonito.pl ani w nieprzeczytane.pl.
Człowiek musi brać się za arkusz Excela i prowadzić własną strategię logistyczną/zakupową.  :lol:
(oby tylko nie dopadły nas w przyszłym roku problemy z dostępnością papieru na rynku)

PS. Pocieszam się tylko w duchu, że Wy macie gorzej - nie dopadła mnie na szczęście fala trykociarzy i komiksów, które muszę kupić, wcale nie ma tak katastrofalnie dużo.  :wink:

Offline kosmoski

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 07, 2015, 08:28:07 pm »
E tam, nie przesadzaj. U mnie tylko bankier płacze, że kolejnego kredytu nie będzie, a chciał sobie w tym miesiącu kupić nowego jaguara...

Offline NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 07, 2015, 08:45:01 pm »
Myślałem, że tylko ja tak mam z tymi tabelkami w excelu...  Teraz trwa wyścig między pojawieniem sie pewnych nowości w arosie a końcem promocji tamże, a obsuwa screamowego pakietu dodatkowo pokomplikowała moje plany zakupowe. Szczęście, że się skończyły kupony na allegro bo już nerwicy zaczynałem dostawać. No i poprzysiągłem sobie nie zaglądać w trykociarstwo żeby uniknąć ryzyka wkręcenia...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 07, 2015, 09:02:36 pm »
Sanctuarium 2 ostro mi namieszało szyków w moich zamówieniach. Z powodu tego tytułu muszę czekać do listopada. Bal, Żyjesz?, Profesor Andrewsa, Incal itd poczekają sobie jeszcze miesiąc. Rozumiem, że obsuwa jest spowodowana pracą drukarni, jednak zaburza mi to misterny plan :smile:  zakupów na kolejne miesiące. Lipiec jest także bogaty w tytuły które mam zamiar mieć (w sumie część już zamówiłem). Na miejscu SC zmieniłbym drukarnie. Osobiście nie lubię osób/firm lekceważących swoje zobowiązania. Mamy wolny rynek. Olewający powinni bye bye.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 07, 2015, 09:58:19 pm »
Sanctuarium 2 ostro mi namieszało szyków w moich zamówieniach. Z powodu tego tytułu muszę czekać do listopada. Bal, Żyjesz?, Profesor Andrewsa, Incal itd poczekają sobie jeszcze miesiąc. Rozumiem, że obsuwa jest spowodowana pracą drukarni, jednak zaburza mi to misterny plan :smile:  zakupów na kolejne miesiące. Lipiec jest także bogaty w tytuły które mam zamiar mieć (w sumie część już zamówiłem). Na miejscu SC zmieniłbym drukarnie. Osobiście nie lubię osób/firm lekceważących swoje zobowiązania. Mamy wolny rynek. Olewający powinni bye bye.
Realizacja mojego zamówienia jest opóźniona z powodu "Incala", który "powinien być dostępny w ciągu kilku dni". A przecież "Incal" był sprzedawany na Festiwalu.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2015, 08:27:13 am wysłana przez absolutnie »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline adro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 07, 2015, 11:33:08 pm »
Taaa ciekawe kiedy komiksy dotra w koncu do sklepow komiksowych. Dziwna sprawa, niby na mfk mozna bylo dostac pakiet screma, a teraz wylazi taka akcja. No nic trzeba czekac :sad: :razz:
pzdr
ps moze faktycznie scream powinno przeniesc sie do innej stajni. :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 11:41:20 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 08, 2015, 06:12:57 am »
Taaa ciekawe kiedy komiksy dotra w koncu do sklepow komiksowych. Dziwna sprawa, niby na mfk mozna bylo dostac pakiet screma, a teraz wylazi taka akcja. No nic trzeba czekac :sad: :razz:
pzdr
ps moze faktycznie scream powinno przeniesc sie do innej stajni. :biggrin:
Juana Solo w Łodzi było tylko 50 sztuk, tyle zdażyła drukarnia wydrukować, więc szybko się skończył pakiet na festiwalu i został tylko Incal i Castaka. Wydawcy to nie roboty, czasami ich nowości są przywożone wprost na festiwal, a trzeba jeszcze wrócić, odpocząć, dać do dystrybucji, nie trwa to 15 minut.