Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 09, 2015, 10:16:41 am »
Przepraszam za posta pod postem w odstępie mnie niż 24 h, mogę dostać ostrzeżenie. Z góry wybaczam, ale...

... Juan Solo jest jednym z komiksów roku!

Cudowna pozycja, od pierwszej do ostatniej strony trzyma w napięciu, nawet na sekundę nie spadając z wysokiego pułapu. W pewnych momentach zauważałam podobieństwa z Parkerem, główny bohater po prostu robi swoje bez względu na wszystko. Klimat wylewa się z każdej planszy, a pod koniec wręcz uzależnia. Po przeczytaniu ostatniej strony, ma się ochotę ponownie zacząć od początku. Klasa, klasa i jeszcze raz Juan Solo.

Kiedy drugi integral? No kiedy? :wink:

Z tymi powiększonymi formatami wydań Scream Comics trafiło w 10! W Sanktuarium, Final Incalu i teraz Juanie Solo przestrzeń jaką może cieszyć się oko jest po prostu perfekcyjna.


Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 09, 2015, 10:19:57 am »
Ja tam czekam na drugi tom, wtedy kupię - nie przepadam za takim dzieleniem komiksów na 2 części skoro mogliby wydać w jednym integralu (i pewnie trochę taniej by wyszło) i wolę zdecydowanie zapoznać się z całą historią na raz. Całe szczęście w październiku tyle tego wyszło, że płakać nie będę. Oby tylko długo w tym 2 tomem nie zwlekali.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 09, 2015, 10:31:03 am »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania, bo wydawnictwo od razu wie, jakie serie dobrze się sprzedają, a w tym przypadku od Scream Comics możemy otrzymać jeszcze sporo dobrego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 09, 2015, 11:45:30 am »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania

Zgadzam się. To błędne koło, kiedy czytelnicy chcą kupić jakąś serię, ale decydują się na zakup (a z takimi opiniami można spotkać się na forum) dopiero kiedy ta wyjdzie w całości, bo nie chcą wchodzić w tytuł, który może być przerwany przez wydawcę - tym samym przyczyniając się do tego, że seria może być przerwana. Mogło być tak z Krucjatą, może być tak z Pewnego razu we Francji...

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 09, 2015, 04:24:19 pm »
Pytałem na MFKIG o Pewnego razu we Francji, seria będzie kontynuowana.

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 09, 2015, 04:26:15 pm »
Pytałem na MFKIG o Pewnego razu we Francji, seria będzie kontynuowana.


Cudowna wiadomość, ale chyba nie w tym temacie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 09, 2015, 04:27:04 pm »
A tak mi się przypomniało gdy ramirez wspomniał o wątpliwościach co do kontynuacji Pewnego razu ;)

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 09, 2015, 09:08:26 pm »
Zawsze można kupić pierwszy tom i jego lekturę odłożyć do czasu premiery tomu drugiego. To najlepsze rozwiązania, bo wydawnictwo od razu wie, jakie serie dobrze się sprzedają, a w tym przypadku od Scream Comics możemy otrzymać jeszcze sporo dobrego.

Tu przyznam Ci sporo racji. Ja zawsze zwlekam, aż ukaże się całość - ale chyba te mniejsze wydawnictwa wymagają takiego wsparcia. Od teraz: obiecuję poprawę  :smile:

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 09, 2015, 09:21:41 pm »
Ja tak zrobiłem - kupiłem "Po Incalu" i czeka zafoliowany na dotarcie "Incala".  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline mr.castor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 09, 2015, 09:26:33 pm »
Zrobiłem dokładnie to samo co kolega wyżej  :cool:
Scream, Lain i podobne wydawnictwa będę wspierał tak długo jak dam radę (lub żona nie zagrozi rozwodem )


Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 09, 2015, 09:53:20 pm »
Cieszę się Panowie, że się zgadzamy i mamy podobne zdanie.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 11, 2015, 09:47:36 pm »
Może SC byłby zainteresowany nowym Meta-Baronem od humanoidów?
Premiera francuska w listopadzie.
http://www.bedetheque.com/BD-Meta-Baron-Tome-1-Wilhelm-100-le-techno-amiral-257296.html?_ga=1.23372349.622340125.1444595420
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 11, 2015, 10:05:16 pm »
Zrobiłem dokładnie to samo co kolega wyżej  :cool:
Scream, Lain i podobne wydawnictwa będę wspierał tak długo jak dam radę (lub żona nie zagrozi rozwodem )


To tak jak ja. Z czytaniem większości serii czekam natomiast na pojawienie się większej ilości tomów.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 12, 2015, 07:41:49 am »
Może SC byłby zainteresowany nowym Meta-Baronem od humanoidów?
Premiera francuska w listopadzie.
http://www.bedetheque.com/BD-Meta-Baron-Tome-1-Wilhelm-100-le-techno-amiral-257296.html?_ga=1.23372349.622340125.1444595420

ooo jakie ładne. Dla tej kreski chyba bym kupił, mimo że Metabaronów pod względem fabularnym nie znoszę.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 12, 2015, 08:45:09 am »
Jodo nie napisał, czarno widzę.