Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 29, 2016, 08:20:52 pm »
W oryginale widać więcej dolnej części brzucha Juana. Może kogoś to gorszyło i postanowiono zrobić korektę. Większa część "nowej szmaty/draperii" wygląda dobrze i nie ma szans się domyślić, że ktoś majstrował przy okładce.

Jednak tam gdzie zaznaczyłem na czerwono, widać że grafikowi nie starczyło już sił, albo po prostu zapomniał obrobić kilka warstw. Bardzo wyraźnie widać ostre krawędzie prostokątów w prawym górnym rogu oraz byle jakie gumowanie po przeciwnej stronie.

Na początku myślałem, że to Krzykacze, ale wszystko wygląda, że już taki materiał dostali.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 31, 2016, 09:04:32 pm »
Juan Solo T.3/4 jest już dostępny (jako zapowiedź) w oficjalnym sklepie SC, tym samym cały pakiet lutowy można zamawiać :) "Przed Incalem" zamówię pewnie bliżej premiery
The darkness will swallow everything

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #662 dnia: Luty 02, 2016, 09:07:41 am »
http://www.captainhook.pl/pl/index

Dodali Guliveriane i Royal do sklepu. Premiery w marcu. Akurat wczoraj wieczorem złożyłem zamówienie na Juana i Diosamante.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #663 dnia: Luty 02, 2016, 11:46:29 am »
Ale oni mają zaporowe te ceny. Myślałem, że Guliweriana będzie tańsza.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #664 dnia: Luty 02, 2016, 11:52:51 am »
dla członkówklubu jest... ze zniżkami w sklepach tez będzie sporo taniej...

dla mnie ceny OK

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #665 dnia: Luty 02, 2016, 12:13:28 pm »
Po zalogowaniu do klubu ceny wynoszą około 30% mniej niż cena okladkową. Fakt, żaden szał,  ale na próbę złożyłem zamówienie. Do tego punkty przeliczane na plny. Tylko muszą zrobić tańszą wysyłkę i próg darmowej dostawy,  a będzie gitara.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #666 dnia: Luty 02, 2016, 12:42:31 pm »
Nawet ze zniżkami mają chyba najwyższe ceny na rynku. Ja rozumiem, że większy format, HC, ale mimo wszystko. Zarobki w złotych a ceny w euro ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #667 dnia: Luty 02, 2016, 12:49:20 pm »
jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić....

Spróbuję:

to nie jedzenie, jak nie kupisz to nie umrzesz? :wink:


owszem, mam żal, że tak nieporęcznie na twardo i w wielkich formatach (co pewnie winduje ceny też) ale nie jest jakoś tak tragicznie...


no i są punkty jeszcze, za które potem cżłonkowie klubu (mam nadzieję) będą mogli odbierać gratisowe komiksy...


Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #668 dnia: Luty 02, 2016, 05:29:47 pm »
po dzisiejszym mailu też trochę żałowałem, że nie poczekałem z zamówieniem. wziąłbym pakiet lutowy i marcowy i wysyłka wyszłaby free. Z drugiej strony nie wiem do kiedy obowiązuje/obowiązywała przedsprzedaż na lutowe nowości [na marcowy pakiet obowiązuje do 20 lutego]


ceny jak dla mnie [po tych obniżkach dla klubowiczów] są ok, tylko wartość darmowej wysyłki zawyżona  :neutral:  na plus pkt. za komiksy, może w przyszłości się przydadzą  :badgrin:
The darkness will swallow everything

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #669 dnia: Luty 02, 2016, 06:23:57 pm »
Mógłby ktoś mający Facebooka podpytać Scream jak zamierzają pakować komiksy zamawiane u nich? Bo ceny są akceptowalne, więc wolę kupić u wydawcy bez pośredników (zresztą już sobie konto założyłem). Tylko nie chciałbym, żeby potem trzeba się użerać z reklamacjami przy zniszczeniach w transporcie, które są bardzo prawdopodobne jeśli zabezpieczeniem będzie np. sam karton, a firmą dostarczającą Poczta Polska. Z góry dzięki.

Offline Night wolf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #670 dnia: Luty 02, 2016, 06:57:41 pm »
Dostałem 2 incale, solo i dżihad. Całość spakowana w kartonowe pudełko i w bąbelkach też się martwiłem bo ważyło to sporo ale stan idealny. Brałem kuriera.

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #671 dnia: Luty 02, 2016, 07:01:09 pm »
Dostałem 2 incale, solo i dżihad. Całość spakowana w kartonowe pudełko i w bąbelkach też się martwiłem bo ważyło to sporo ale stan idealny. Brałem kuriera.


Dzięki za odpowiedź. Czyli standard pakowania podobny jak obecnie w Gildii, więc powinno obyć się bez problemów.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #672 dnia: Luty 02, 2016, 07:36:46 pm »
no i są punkty jeszcze, za które potem cżłonkowie klubu (mam nadzieję) będą mogli odbierać gratisowe komiksy...
eeee... jak to mówią, anusa nie urywa:
Przeliczanie KUBLARÓW na PLN
wydane pieniądze / punkty
Zebrane punkty / wymiana na towary
1 PLN = 5 KUBLARÓW
100 KUBLARÓW = 1,5 PLN
po dzisiejszym mailu też trochę żałowałem, że nie poczekałem z zamówieniem. wziąłbym pakiet lutowy i marcowy i wysyłka wyszłaby free. Z drugiej strony nie wiem do kiedy obowiązuje/obowiązywała przedsprzedaż na lutowe nowości [na marcowy pakiet obowiązuje do 20 lutego]


ceny jak dla mnie [po tych obniżkach dla klubowiczów] są ok, tylko wartość darmowej wysyłki zawyżona  :neutral:  na plus pkt. za komiksy, może w przyszłości się przydadzą  :badgrin:
"Specjalna" zniżka na nowości lutowe znikła przy pojawieniu się nowości marcowych, więc nie wiem, ile dałeś za wysyłkę, ale wiele nie straciłeś chyba,,,,
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #673 dnia: Luty 02, 2016, 07:59:57 pm »
@tucoramirez

było nie było za kilkanaście komiksów kupionych u nich dostaję jeden calkowicie za free...
teraz zamówiłem 6, po dzisiejszej dostawce brakuje mi 12 złotych do darmowj wysylki kolejnych 6. jeszcze chwilka i mam to...

A tak samo mówiła moja żona na początku z punktami payback. Ale potem jak odbieraliśmy wiertarkę, latarkę, klocki itd to już się oczka cieszyły...




Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #674 dnia: Luty 02, 2016, 08:38:38 pm »
"Specjalna" zniżka na nowości lutowe znikła przy pojawieniu się nowości marcowych, więc nie wiem, ile dałeś za wysyłkę, ale wiele nie straciłeś chyba,,,,


porównując cenę którą zapłaciłem 2-3 dni temu a cenę obecną za to samo, teraz wychodzi jakieś 3 PLN taniej więc jednak "straciłem"  :lol: :lol: :lol:  a za całość 1080 kublarow :)
The darkness will swallow everything