Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #690 dnia: Luty 04, 2016, 08:07:08 am »
Czy wydawca jest na sali? Bo mam pytanie - nie za szybko wypuszczacie te tytuły? Serii na rynku mnóstwo, portfel ograniczony, ale chciałbym nim zagłosować na niektóre wasze serie, tyle że pamiętam straszną historię z Motopolem i drugiej takiej akcji nie przeżyję. Kurczę, trochę mam stracha w was inwestować, ale wydajecie Manarę, a każdy, kto wydaje Manarę, Hermanna lub Andreasa wstępuje do panteonu zasłużonych wydawnictw. To jak - jest spokojnie, jest bezpiecznie?
No ale serie w Motopolu, a serie w Screamie to 2 różne pary kaloszy. Nie mówię o tym, że tytuły zdecydowanie inne, ale sposób, w jaki sa nam serwowane - również inny. Motopol tylko porozpoczynał, a Scream np. takiego Incala (wraz z pre- i sequelami) skończy w ciągu roku. Jak na mój gust, to zupełnie inne podejście do sprawy.
Co innego kwestia "przegrzewania rynku", tu się zgadzam, ale może w tym właśnie widzą dla siebie szansę... zaatakować z grubej rury, zdobyć na tyle wiernych czytelników, że w momencie klęski urodzaju ci pozostaną właśnie głównie przy Screamie, a nie przy konkurencji. Ich klub, sprzedaż bezpośrednia, kublary... właśnie chyba o tym świadczą. A tak naprawdę, to na takie pytanie mógłby odpowiedzieć jedynie Scream, tylko coś wątpię, że będzie chciał odkrywać swoje karty.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline tomb

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #691 dnia: Luty 04, 2016, 09:31:14 am »
Scream zaczął ostrożnie od znanych nazwisk i zamkniętych zbiorówek, więc zbliżający się wysyp pojedynczych albumów nieco mnie zaskoczył. Nie jest to skala Motopolu, ale że były też inne przypadki przeszacowania chłonności rynku na plany, to ja na razie sobie poobserwuję. Przykre to, bo nie dając pieniędzy teraz, zmniejszam szanse na kontynuacje serii, ale dość mam niepokończonych serii na półkach. A konkurencja nie śpi, więc jest gdzie przeputać kasę. Od Screama na razie biorę tylko one shoty.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #692 dnia: Luty 04, 2016, 05:03:48 pm »
RED SKIN wyjdzie na początku kwietnia.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #693 dnia: Luty 04, 2016, 06:38:51 pm »
Pudło. To Red Skin kompletnie mnie nie interesuje - znowu Dorison, a teraz jeszcze przeciętnie wyglądająca kreska.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #694 dnia: Luty 04, 2016, 06:50:38 pm »
a js, psychofan Dorisona, będę brał jak ołówki z Ikei...

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #695 dnia: Luty 04, 2016, 07:02:04 pm »
Znowu Dorison i świetnie wyglądająca kreska czyli dwa razy TAK dla Red Skin :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #696 dnia: Luty 04, 2016, 07:26:48 pm »
a js, psychofan Dorisona, będę brał jak ołówki z Ikei...


Mam w drugą stronę, dla mnie Dorison to taki rzetelny wyrobnik ale jako, że naprawdę lubię prace obydwojga Dodsonów to też będzie kupione ;)
perły przed wieprze

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #697 dnia: Luty 06, 2016, 12:56:40 am »
Ja mam pytanie do osób zaznajomionych z rynkiem frankofońskim.  Warto brać zapowiadany Niedźwiedzi ząb. Przyznam, że podświadomie mi kompletnie nie leży ta historia. Czy ta seria ma coś w sobie? Przy obecnym natłoku nowych pozycji staram się przebierać w ofercie i miło by było gdyby ktoś doradził odnośnie zakupu. Zastanawiam się czy nie brać tylko kolejnych tomów już rozpoczętych cykli. Ewentualnie brać coś nowego tylko w formie itegrali lub pojedynczych albumów. Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #698 dnia: Luty 06, 2016, 09:52:13 am »
Po raz pierwszy nie podoba mi się kierunek obrany przez Scream - przeginają już z tym Dorisonem. Niech wydadzą Universal War One albo coś w ten deseń.

Offline Kratoss

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #699 dnia: Luty 06, 2016, 10:08:38 am »
Po raz pierwszy nie podoba mi się kierunek obrany przez Scream - przeginają już z tym Dorisonem. Niech wydadzą Universal War One albo coś w ten deseń.

Nie przesadzaj,dopiero drugi komiks Dorisona zapowiedzieli a piszesz,że już przeginają.
Natomiast co to Universal War One sie zgodzę,chętnie bym to widział w kolekcji z powiększonym formatem.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #700 dnia: Luty 06, 2016, 10:10:55 am »
Sanktuarium, Bunkier, Red Skin. Trzy ;)

Offline Kratoss

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #701 dnia: Luty 06, 2016, 11:03:47 am »
Bunkier nie jest Dorisona . Scenariusz piszą Stephane Betbeder, Christophe Bec.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 11:09:14 am wysłana przez Kratoss »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #702 dnia: Luty 06, 2016, 11:59:41 am »
Po raz pierwszy nie podoba mi się kierunek obrany przez Scream - przeginają już z tym Dorisonem.
A ja z drugiego bieguna macham i krzyczę: "Jak najwięcej Dorisona!". :)

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #703 dnia: Luty 06, 2016, 07:25:45 pm »
A ja z drugiego bieguna macham i krzyczę: "Jak najwięcej Dorisona!". :)

jest nas (co najmniej) dwóch....

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #704 dnia: Luty 06, 2016, 08:31:51 pm »
Ja Dorison'a znam tylko z Thorgala , Long Silvera i V. E . S . T.  :oops: 
Undertaker  i Wartownicy - niebawem w koszyku.
Asgard i Sanktuarium  -  odpuszczam.
Ale dopisuję się  do listy pt. ,, jak najwięcej Dorisona,,.
"Jesteś podwójnym sobą."

 

anything