trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #750 dnia: Marzec 12, 2016, 04:30:13 pm »
W ostatnim tomie Sanktuarium dwustronicowy kadr podzielono i umieszczono na tej samej kartce.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #751 dnia: Marzec 12, 2016, 05:55:38 pm »
W ostatnim tomie Sanktuarium dwustronicowy kadr podzielono i umieszczono na tej samej kartce.
Chyba połączono  :smile:

Offline Murazor

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #752 dnia: Marzec 12, 2016, 06:06:20 pm »
Chyba połączono  :smile:
Nie posiadam, ale domyślam się, że podzielono i dano z przodu i na odwrocie kartki

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #753 dnia: Marzec 12, 2016, 06:36:01 pm »
Nie posiadam, ale domyślam się, że podzielono i dano z przodu i na odwrocie kartki
Chyba że tak. Ale to by było nie fajne  :doubt:

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #754 dnia: Marzec 12, 2016, 07:17:34 pm »
Chyba że tak. Ale to by było nie fajne  :doubt:
... i dlatego o tym napisałem, a teraz przyłączam w zdegustowaniu  :doubt:

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #755 dnia: Marzec 23, 2016, 06:42:56 pm »
Złożyłem w CaptainHook dwa zamówienia po dwa komiksy i poprosiłem o połączenie ich, żeby nie mnożyć kosztów wysyłki. Bez większych problemów udało się to zrobić.

Tymczasem sklep wysyła mi paczki z pojedynczymi komiksami. W zeszłym miesiącu otrzymałem Juana tom. 2, a w tym tygodniu Diosamante. Ciekawa polityka. Jeśli tak to wygląda, to chyba złożę preorder na Przed Incalem, czego nie zrobiłem, bo nie chciało mi się czekać na komplet komiksów tyle miesięcy.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #756 dnia: Marzec 23, 2016, 07:24:20 pm »
nie rób tego.
sprawa z Diosamante była jednorazowa (wysyłali etapami bo było opóźnienie. i tylko do tych, którzy nie zamawiali nic zaplanowanego później niż Diosamante)


Nie rozumiem co prawda o co chodzi z tym połączeniem zamówień, ale pytanie: zwrócili Ci kasę za jedną wysyłkę? bo jak nie to bym poczekał czy rzeczywiście połączyli...
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 07:27:34 pm wysłana przez fragsel »

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #757 dnia: Marzec 23, 2016, 07:39:32 pm »
Złożyłem dwa preordery: Juan Solo tom.2 + Diosamante i Kórlewska Krew + Guliveriana. Zamówienia były złożone w odstępie 2-3 dni. Więc poprosiłem, aby zrobić z tego jedno zlecenie, z jedną wysyłką. Normalnie w takim przypadku czeka się na skompletowanie zamówienia.

Tym czasem dostałem już dwie przesyłki (Juan Solo i Diosamane). Więc mój przypadek nie pasuje do Twojego opisu (wysyłali etapami bo było opóźnienie. i tylko do tych, którzy nie zamawiali nic zaplanowanego później niż Diosamante).

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #758 dnia: Marzec 23, 2016, 07:41:16 pm »
pytam jeszcze raz: zapłaciłeś za wysyłkę Królewska Krew + Gliveriana?

a jeśli tak to zwrócili Ci kasę?

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #759 dnia: Marzec 23, 2016, 07:43:04 pm »
Nic mi nie zwracali. Zgodnie z ich instrukcją zrobiłem przelew pomniejszony o kwotę przesyłki. Czyli, żeby była jasność - zapłaciłem tylko za jedną przesyłkę.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #760 dnia: Marzec 23, 2016, 07:49:08 pm »
dobra wiadomość - "Malcolm Max" ma w końcu swoją datę premiery czyli 31 marca. Chyba, że zaliczy opóźnienie  :evil:


w sklepie wydawcy CaptainHook złożyłem dwa osobne zamówienia na pakiet lutowy i marcowy. oczywiście, przez problemy z drukarnią etc. oraz tego nieszczęsnego Malcolma wysłanie komiksów się przeciągało  :???:  w międzyczasie wydawca zapowiedział wydanie "Red Skin". Wysłałem do nich maila z zapytaniem czy mogliby mi wysłać w pierwszym zamówieniem dostępne aktualnie pozycja a w drugim resztę , oraz czy mógłbym dołączyć do zamówienia Red Skin. Wiadomość wysłałem 4 marca, odpowiedzi żadnej.  Nieładnie, przy takim traktowaniu potencjalnego klienta, nawet nęcenie kublarami może mnie od nich zniechęcić.  :evil:


i nie uważam, że FB jest lepszy by załatwiać takie sprawy
The darkness will swallow everything

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #761 dnia: Marzec 23, 2016, 07:49:54 pm »
@pokia


OK. w takim razie zwracam honor.

Przy czym {a nie mogę udowodnić} to raczej oni się zakręcili, a nie normalna procedura

Bo jak zaczęli wysyłać te zamówienia przy problemach z Diosamante, to wyraźnie było napisane (bodajże na fejsie) że dotyczy to tylko tych zamówień, gdzie wszystkie komiksy poza Diosamante zostały wydane, a nie późniejszych preorderów.

więc jak masz rację to super. ale stoi to w sprzecznosci z tym,co było pisane, mówieone i jest w reglaminie...

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #762 dnia: Marzec 23, 2016, 07:54:31 pm »
FB nie czytałem. Dostałem powiadomienie mailowe o przesyłce i za dwa dni przyszła paczka. Moje zamówienie ma numer między 30 i 40, więc to jedno z pierwszych.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #763 dnia: Marzec 23, 2016, 10:26:28 pm »

w sklepie wydawcy CaptainHook złożyłem dwa osobne zamówienia na pakiet lutowy i marcowy. oczywiście, przez problemy z drukarnią etc. oraz tego nieszczęsnego Malcolma wysłanie komiksów się przeciągało  :???: ??:  w międzyczasie wydawca zapowiedział wydanie "Red Skin". Wysłałem do nich maila z zapytaniem czy mogliby mi wysłać w pierwszym zamówieniem dostępne aktualnie pozycja a w drugim resztę , oraz czy mógłbym dołączyć do zamówienia Red Skin. Wiadomość wysłałem 4 marca, odpowiedzi żadnej.  Nieładnie, przy takim traktowaniu potencjalnego klienta, nawet nęcenie kublarami może mnie od nich zniechęcić.  :evil:
i nie uważam, że FB jest lepszy by załatwiać takie sprawy

Również napisałem do nich pytanie / prośbę o połączenie zamówień, również olali mnie całkowicie. Przykre.

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #764 dnia: Marzec 24, 2016, 06:28:42 pm »
Komunikacja u nich kuleje, ale jak wyslalem swoje zapytanie na wszystkie dostepne ich maile, to w koncu mi odpowiedzieli. Trzeba podczas skladania zamowienia napisac notke z prosba o polaczenie zamowien i oplacic tylko koszt komiksu, bez kosztow przesylki. Zrobilem tak dwa razy i pomimo tego, ze zaplacilem mniej, zamowienia maja status - oplacone. Zatem przyjeli do wiadomosci moja prosbe o polaczenie zamowien.
Buk, Hodor i Dziczyzna