Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #810 dnia: Kwiecień 03, 2016, 05:11:01 pm »
sam keith.


Fakt. Sam Keith to właśnie Aliens: Female War. Salvation wciąż nie ruszone na półce ale wiesz, to jest opcja w ciemno, Mike to Mike.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #811 dnia: Kwiecień 03, 2016, 05:16:24 pm »
W pierwszym omnibusie są historie co podał Kuba g. A Salvation to jeden z tytułów co mi z głowy wyleciał  :smile:

i w miarę świeży Sama Keitha http://www.goodreads.com/book/show/16255051-aliens
 

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #812 dnia: Kwiecień 04, 2016, 08:35:57 am »
A najfajniejsze tytuły to już u nas wydali: Aliens - Labirynt

Labirynt to chyba ogólnie chyba najlepsza rzecz z solowych Aliens, którą zrobiło Dark Horse.

Aliens VS Predator (TM-Semic - Wydanie Specjalne 3/94) i z crossoverów Batman VS Predator (tylko 1  :smile: )

Ja mimo wszystko całkiem lubię crossover Predatora z Dreddem. Ech, wiem, że komiks jest przeciętny treścią, ale ma swoje plsuy - jest to jeden z niewielu komiksów Alcateny jaki dorwałem, ma przyjemne nawiązanie do filmów w inny sposób niż reszta komiksów Predatora i lubię to, że po dłuższym researchu znalazłem potwierdzenie, że (podobnie jak cross z Aliens i cztery crossy z Batmanem) ten komiks jest w kanonie Dredda. To jest całkiem urocze.
perły przed wieprze

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #813 dnia: Kwiecień 05, 2016, 12:18:18 pm »
Wlasnie dostalem paczke ze Screamu. Pozale sie, ze Red Skin i Sang Royale sa wydrukowane na tak cienkim papierze, ze az caly jest pofalowany. : (
Też dziś otrzymałem przesyłkę. Guliveriana jest ok, za to Niedźwiedzi Kieł też pofalowany. Tak samo mam z Sang Royale (Red Skin jeszcze nie zamawiałem).
Mój egzemplarz "Królewskiej krwi" to zupełnie jakas porażka: falowanie to jedno, a drugie to to, ze przy otwieraniu mam wrazenie, że sie mi komiks zaraz rozpadanie w rękach, bo nie dość że grzbiet powykrzywiany i u góry jakos dziwnie pozgniatany, to jeszcze blok kartek trzyma sie okładki tylko na tych pierwszych czerwonych stronach. Też tak macie, czy też może poza pofalowaniem jest wszystko ok?

(Już nawet nie wspominam o zarysowaniach i wgnieceniach okładki - folia okrywająca komiks wygladała jakby ją ktoś biczował.)

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #814 dnia: Kwiecień 05, 2016, 01:14:03 pm »
to jeszcze blok kartek trzyma sie okładki tylko na tych pierwszych czerwonych stronach. Też tak macie, czy też może poza pofalowaniem jest wszystko ok?


U mnie jest tak samo, nawet tego wcześniej nie zauważyłem, bo wrażenie rozpadnięcia w rękach w przypadku mojego egz. nie ma. Okładka u mnie też raczej była ok. Ale w środku były sklejone strony o czym pisałem wcześniej. Napisałem maila i mam dostać poprawny egzemplarz.
W "Malcolmie Maxie" jest taka sama sytuacja (trzymanie się komiksu na samej wklejce), tyle że tam jest sam klej pod blokiem kartek brak materiału, który jest standardowo w tak oprawianych komiksach. Ale też w miarę solidnie się to prezentuje. 

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #815 dnia: Kwiecień 05, 2016, 03:54:22 pm »
Ja mam w kolekcji już kilkanaście tytułów Screamu i żadnych zastrzeżeń do wydawcy nie mogę sformułować. Wszystko OK.

Offline peta18

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #816 dnia: Kwiecień 05, 2016, 06:30:14 pm »
Mój egzemplarz "Królewskiej krwi" to zupełnie jakas porażka: falowanie to jedno, a drugie to to, ze przy otwieraniu mam wrazenie, że sie mi komiks zaraz rozpadanie w rękach, bo nie dość że grzbiet powykrzywiany i u góry jakos dziwnie pozgniatany, to jeszcze blok kartek trzyma sie okładki tylko na tych pierwszych czerwonych stronach. Też tak macie, czy też może poza pofalowaniem jest wszystko ok?
U mnie tylko te pofalowane kartki, reszta OK.
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #817 dnia: Kwiecień 05, 2016, 07:13:51 pm »
Dzieki za odpowiedzi.

Ja mam w kolekcji już kilkanaście tytułów Screamu i żadnych zastrzeżeń do wydawcy nie mogę sformułować. Wszystko OK.
Ja mam wszystkie. Szkoda tylko, że wiekszość z nich to jak na razie same 1. części. Bardzo mnie ciekawi i niepokoi zarazem, czy Scream bedzie je wszystkie kontynuować.

Poza tym uważam, że wydawanie takich mało-kartkowych komiksów, jak "Królewska krew" czy "Krew tchórzy", w takim mega formacie to pomyłka.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #818 dnia: Kwiecień 05, 2016, 08:57:59 pm »
Generalnie format w Scream Comics jest mega zaletą jak i ich przekleństwem. Nikt im chyba nie karze wydawać wszystkiego w tym samym formacie - niektóre komiksy zasługują na takie wydanie (Incal), ale w przypadku innych jest to moim zdaniem zbędne, przez to nie kupiłem od Screama paru tytułów, bo zwyczajnie szkoda mi było kasy.

Offline Wyszu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #819 dnia: Kwiecień 05, 2016, 09:55:48 pm »
Świetna wiadomość - dużo sprawiła mi radochy (dla mnie wieść dnia :)

Ja kupię na 100% i będę 3mał kciuki żeby dobrze się sprzedał, bo wtedy może będzie szansa na :

http://www.darkhorse.com/Books/30-461/Aliens-30th-Anniversary-The-Original-Comics-Series-HC


Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #820 dnia: Kwiecień 06, 2016, 06:58:10 am »
No dobra- czyli wiemy już jak format i papier :-)
Napiszcie teraz, jak oceniacie same komiksy - interesuje mnie Wasza opinia szczególnie o Niedźwiedzim Kle i Red Skin.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #821 dnia: Kwiecień 06, 2016, 07:27:15 am »
Też jestem ciekaw jak się teraz przyjmą Aliensy / Predatory. 5 lat temu Egmont puścił 2 numery w "Komiksowych Hitach" i padło (chyba że ich Wiedźmin zaciukał  :smile: )

Offline Koro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #822 dnia: Kwiecień 06, 2016, 07:56:21 am »
Świetna wiadomość - dużo sprawiła mi radochy (dla mnie wieść dnia :)

Ja kupię na 100% i będę 3mał kciuki żeby dobrze się sprzedał, bo wtedy może będzie szansa na :

http://www.darkhorse.com/Books/30-461/Aliens-30th-Anniversary-The-Original-Comics-Series-HC



Możesz coś więcej napisać na temat tego komiksu? Przyznam szczerze, że mnie zainteresował...

Offline koziorozec1979

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #823 dnia: Kwiecień 10, 2016, 05:29:57 pm »
Czy ktos juz czytal Niedźwiedzi zab albo widzial gdzie w necie jakies opinie. Czytalem ostatnio duzo innych pozycji od Screamu i jako ze wszystkie byly ekscytujaca lektura chce jeszcze. A moze powinienem sie jednak zaintersowac wczesniej pominieti pozycjami Wydawnictwa jak Krucjaty? Bo z opisu i przykladowych stron to Krucjaty zapowiadaja sie wtornie i infantylnie. Ale moze skreslilem go jednak zbyy szybko?

Offline MarekJ

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #824 dnia: Kwiecień 10, 2016, 05:46:25 pm »
Przeczytałem "Niedźwiedzi ząb" i wrażenia mam bardzo pozytywne.
Dobry scenariusz, ładne rysunki. Mocny wątek skomplikowanych losów historycznych Śląska.
Kupię następne tomy.
Wg mnie komiks na poziomie "Bunkra" a znacznie lepszy niż "Sanktuarium" i dużo lepszy niż "Guliweriana".
"Krucjaty" mnie nie przekonały, nie wiem czy kupię kolejne tomy