trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 536964 razy)

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #855 dnia: Kwiecień 14, 2016, 06:04:20 pm »
Etui - spoko, będę brał. Jednak czekam na kolejne zapowiedzi od Scream. Wiemy, że będą kontynuacje rozpoczętych serii, ale co dalej?

Offline piotrassss

« Odpowiedź #856 dnia: Kwiecień 14, 2016, 08:41:07 pm »
Chętnie bym widział takie etui do Koziorożców, ale raczej nigdy do tego nie dojdzie, skoro Sideca ma problem nawet z wydaniem ostatnich albumów...

Offline pokia

« Odpowiedź #857 dnia: Kwiecień 14, 2016, 09:31:11 pm »
Dostałem takiego oto maila:

Drodzy Klubowicze,

W związku z przygotowaniem druku kart klubowych, bardzo prosimy o sprawdzenie i uzupełnienie danych osobowych - wystarczy imię i nazwisko.
Ponieważ, zgodnie z regulaminem, karty są imienne, bez tych informacji ich wydrukowanie nie będzie możliwe.

Chcielibyśmy, aby karty dotarły do Was z zamówieniami majowych nowości, których przedsprzedaż na bardzo dobrych warunkach rozpocznie się lada dzień, na uzupełnienie danych osobowych ustalamy termin do piątku przyszłego tygodnia 22.04.2016.
23.04.2016 (sobota) karty idą do druku.

Offline radioblackmetal

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • Total likes: 0
  • ... .. .
« Odpowiedź #858 dnia: Kwiecień 14, 2016, 09:41:26 pm »
w sklepie pojawiły się także w zapowiedziach: "Dżinn", "Krucjaty" tom 2, oraz "Przed Incalem" + sleepcase(?)

jestem tylko ciekaw czy nie dołożą jeszcze czegoś nowego, niezapowiadanego wcześniej (tak jak było z "Red Skin") ?

nawet by mi to pasowało bo wtedy pewnie załapałbym się na darmową przesyłkę  :cool:
The darkness will swallow everything

Offline kuba g

• Stolnik bracki
  • a fuel injected suicide machine
« Odpowiedź #859 dnia: Kwiecień 15, 2016, 11:38:39 pm »
1mm na pewno nie, różnica jest znacza - głębokości nawet nie sprawdziłem i faktycznie jest z tym podobnie. Generalnie lipa - jak się zabiera za takie rzeczy, to powinno się to robić porządnie - czy mam teraz drugi raz kupić zestaw z 3 tomami i slipcasem? Generalnie ja podziękuję.

Tyle tych postów natłukłeś, że Incale od siebie odstają więc musiałem sprawdzić czy jest coś na rzeczy czy to tylko Twój niefart. Cóż, wychodzi na to, że to jednak nie jest problem, który dotyczy wszystkich.

Zobaczymy jak będzie z trzecim Incalem... mimo, że ja w sumie kładę lachę na te drobne przesunięcia rozmiarów i wysokości.
perły przed wieprze

Offline gobender

« Odpowiedź #860 dnia: Kwiecień 16, 2016, 09:04:27 am »
Ale obleśne te grzbiety :(  Ściśnieta mikrotypografa. Fuj.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #861 dnia: Kwiecień 16, 2016, 11:13:05 am »
Info z FB:

Prometeusz
Początek końca ludzkości...
Widzieliście film Ridleya Scotta o tym tytule? Wiecie co stało się z załogą Prometeusza? To wiecie więcej niż ludzkość w XXIII wieku wysyłając na LV-223 kolejną misję.

Podbój kosmosu trwa. Sondy odkrywają nowe planety, księżyce i planetoidy zdolne do zamieszkania i przemysłowej eksploatacji. Na część z nich, chciwe korporacje wysyłają misje załogowe...a gdzie życie tam czai się na nie i...

Pierwszy tom nowego cyklu Fire and Stone ze stajni Dark Horse. Konstruktorzy i obca forma życia powracają do życia z niebytu i kosmicznej pustki w kolejnej odsłonie opowieści. Pierwszy z pięciu tomów nowego fascynującego cyklu o Obcych i ...nie tylko.

Format: 17 x 26 cm,
 Okładka: miękka,
 Ilość stron: 112
 Premiera w maju 2016.

Czyli aż w pięciu tomach  :shock: Jak dla mnie to za dużo zaczynają nowych serii (oby to nie było ich zgubą).

Offline radioblackmetal

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ... .. .
« Odpowiedź #862 dnia: Kwiecień 16, 2016, 11:48:17 am »
przynajmniej nie w ich standardowym formacie  :cool:  a nad kupnem jeszcze się zastanowię :doubt:
The darkness will swallow everything

Offline kuba g

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #863 dnia: Kwiecień 16, 2016, 12:22:47 pm »
Mam problem z tym, z jednej strony się cieszę bo i tak miałem kupić pełne Fire & Stone a tak może wersja nasza będzie tańsza. Z drugiej zeszyt Fire & Stone Omega jest dostępny tylko w jednym wydaniu zawierającym wszystkie miniserie wchodzące w skład tegoż w OHC, więc raczej nie znajdzie się w wydaniach Screamu.

Czyli jednak pełne wydanie z DH będzie grane, zapewne...
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #864 dnia: Kwiecień 16, 2016, 12:33:22 pm »
Dobrze, że miękka, bo to czytadło jest z tego co się orientuję ;) Mam nadzieję, że tanio będzie, bo to tylko 112 stron (49zł max, innej opcji nie przyjmuję).

JanT

• Gość
« Odpowiedź #865 dnia: Kwiecień 16, 2016, 12:37:20 pm »
Ja myślę że z 60/70 zł  :smile:

My być w pięciu tomach czyli zapewne tak:

01 - Prometheus 01-04
02 - Aliens 01-04
03 - Aliens VS Predator 01-04
04 - Predator 01-04
05 - Omega oneshot

Offline Night wolf

« Odpowiedź #866 dnia: Kwiecień 16, 2016, 05:01:19 pm »
Już można składać przez sklep SC zamówienia na Prometeusza, co zabawne cena okładkowa to 49zł a detaliczna 59zł ale od tej pierwszej robią rabaty więc chyba ona jest faktyczna, druga sprawa w sklepie piszą że to będzie w twardej okładce a na fb że w miękkiej więc chyba kolejny błąd :D

Dane techniczne
CENA DETALICZNA
59[/t]
WYDAWNICTWO
SCREAM
RYSUNEK
Juan E. Ferreyra
SCENARIUSZ
Paul Tobin
WYDANIE
I
ISBN
ISBN 978-83-65454-14-0
DRUK
kolor
OPRAWA
twarda
Format
170x260 mm
Liczba stron
112
Seria
FIRE & STONE
Rok wydania oryginału
2014/2015
WYDAWCA ORYGINALNY
Dark Horse
TYTUŁ ORYGINAŁU
Prometheus

JanT

• Gość
« Odpowiedź #867 dnia: Kwiecień 16, 2016, 05:29:57 pm »
I Dżinn za 89 zł  :smile: kto nie kupi ten trąba  :badgrin:

Offline kuba g

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #868 dnia: Kwiecień 16, 2016, 06:21:46 pm »
My być w pięciu tomach czyli zapewne tak:

Skąd informacja, że w 5 tomach?
perły przed wieprze

Offline Ty_draniu

« Odpowiedź #869 dnia: Kwiecień 16, 2016, 06:24:41 pm »
z facebooka wydawcy
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.