Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #885 dnia: Kwiecień 21, 2016, 08:03:18 am »
Pewnie mam złe :) Tylko jest jeszcze pytanie, czy masz na myśli zagraniczne rzeczy. Bo ja mówię o etui do książek wydanych u nas i te które widziałem, czy kupiłem nie różniły się za dużo od zwykłych kartoników (grubości bloku technicznego). Zrobione są tak, że bez ich naderwania, odgięcia książki nie można wyciągnąć. Nikt nie pomyślał np. o wycięciu w etui żeby chwycić książkę.

Powiedziłbym tak: slipcase to jedno, a taki kartonik to chyba bardziej kofret. Wiem co masz na myśli, ale takie kofrety stosuje się bardziej jako pretekst do sprzedaży pakietowej, niż integralną część produktu. I są robione oczwiście minimalnymi kosztami.

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #886 dnia: Kwiecień 21, 2016, 09:16:18 am »
a brzydkie do serii Camilli Lackberg - po przeczytaniu książek nie chciały się z powrotem zmieścić...

 :shock:

Się uśmiałem!  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :lol: :badgrin:

Może z tyłu, małymi literami, był dopisek: ''Etui jednorazowego użytku''?

Mikel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #887 dnia: Kwiecień 21, 2016, 09:51:30 am »
a brzydkie do serii Camilli Lackberg - po przeczytaniu książek nie chciały się z powrotem zmieścić...
To nie było etui tylko opakowanie, pudełko kartonowe. Nie mylmy pojęć ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #888 dnia: Kwiecień 21, 2016, 10:05:39 am »
To nie było etui tylko opakowanie, pudełko kartonowe. Nie mylmy pojęć ;)

jak kupowałem na allegro stało jak byk "etui"
ale masz rację...

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #889 dnia: Kwiecień 21, 2016, 11:14:06 am »
jak kupowałem na allegro stało jak byk "etui"
ale masz rację...
Dokładnie, wydawnictwa takie tekturki właśnie określają mianem "etui". Jest tego zalew, szczególnie przed świętami.
I pewnie stąd niektórzy podchodzą do tego typu dodatków z dystansem, m.in. ja. Abstrahując już od "praktyczności", o której wcześniej pisałem, po prostu napatrzyłem się na tego typu pudełeczka (jak w pakietach Lackberg i Larssona) oraz te trochę lepsze, jak w wiedźminie i po prostu póki co nie trafiłem na dobrze wykonaną robotę.

Offline pyetya

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #890 dnia: Kwiecień 22, 2016, 08:22:41 am »
Czy są już jakieś recenzje komiksu "Niedźwiedzi Kieł"? A może ktoś już ma i może coś więcej na jego temat napisać?

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #891 dnia: Kwiecień 26, 2016, 01:19:20 pm »
Alien i Predzio wjeżdża na salony i jest to kolejne wydawnictwo komiksowe kore bedzie dostarczac mi komiksy. Mam nadzieje ze wydadza to tak jak leci a i pokusza sie w przyszlosci o inne tytuly z tego swiata. Nie pogardzil bym nowym wydaniem AvP(pierwszy Tm-Semic) i AliensLabirynt a takze Batman Vs Predzio ale tu juz Egmont mialby cos do powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2016, 09:11:59 pm wysłana przez SawiK »

Feldkurat

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #892 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:49:28 am »
Nie pogardzil bym nowym wydaniem AvP(pierwszy Tm-Semic)

O tak, to był genialny komiks. Ciekawe czy istnieje w ogóle cień szansy na wydanie tego...

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #893 dnia: Kwiecień 27, 2016, 12:32:24 pm »
Nie pogardzil bym nowym wydaniem AvP(pierwszy Tm-Semic) i AliensLabirynt a takze Batman Vs Predzio ale tu juz Egmont mialby cos do powiedzenia.
Egmont na Batman VS Predator ma 50% wyłączności  :biggrin: Myślę że Scream'owi trochę zejdzie na wydanie całego "Fire & Stone" a jak się przyjmie to pewnie wydadzą kontynuację "Life & Death" i dopiero potem może coś z "Listy Życzeń"  :smile:

O tak, to był genialny komiks. Ciekawe czy istnieje w ogóle cień szansy na wydanie tego...
Jak ktoś tylko zechce to może wydać  :smile: Dark Horse wydaje: Egmont, Mucha i teraz Scream. Poczekajmy jak się przyjmie "Fire & Stone" oby nie było wpadki jak z Komiksowymi Hitami (wiem że to inne czasy, nakłady itp.)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 12:42:18 pm wysłana przez JanT »

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #894 dnia: Kwiecień 27, 2016, 09:45:01 pm »
Z tego co sie orientuje to nasze wydanie specjalne AvP zostało poprzycinane :/ ale to nie pierwszy i ostatni raz jak Tm-Semic łapał sie za nożyczki chyba ze taki materiał dostawał od szwedów czy skąd tam brał materiały do druku.
Oby dobrze się to potoczyło jako fan tych produkcji jestem w pełni kupiony nie patrząc nawet na jakość opowieści ;]  Podobnie sie cieszyłem gdy zobaczyłem rozpiskę w Batman vs Predator 3 ach to były czasy fajnie ze wróciły ;]
Oby sie na tych 5ciu komiksach nie skończyło zwłaszcza ze cena nie odstrasza.L:Star Wars ma taka sama przy podobnej ilości stron

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #895 dnia: Kwiecień 27, 2016, 10:10:35 pm »
Tu są 4 zeszyty w Star Wars Legendy jest po 5/6. Ale cena i tak jest dobra  :smile:

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #896 dnia: Kwiecień 29, 2016, 08:48:58 am »
Zeszytowa roznica jest ale w stronach juz bardziej zbliżone. Dobrze ze nie patrze przy zakupach na przeklad zeszyt a strony ,gdy tylko zobaczylem ze moi milusinscy wracaja od razu widzialem to na swiloim regale ;) W maju obok Skalpu, Dredda i Storm'a pozycja obowiazkowa  ;)

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #897 dnia: Kwiecień 29, 2016, 08:56:25 am »
Zeszytowa roznica jest ale w stronach juz bardziej zbliżone.
Prometheus ma sporo dodatków (sam komiks ma 88 stron  :smile: ) a w Star Wars Legends ich prawie nie ma.
Ale jak już pisałem cena nie jest zła.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #898 dnia: Kwiecień 29, 2016, 09:11:49 am »
AvP wydane ponownie na kredzie, biorę na 100%. Może SC wznowi jak się "Fire & Stone" dobrze sprzeda dla mnie to najlepsze co wyszło w tym uniwersum, tylko że słyszałem o mieszanych opiniach o tym crossie (zależnie od serii jest dobrze, źle i tak sobie). Ale przy tej cenie nie kupić to grzech.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #899 dnia: Kwiecień 29, 2016, 09:16:35 am »
AvP wydane ponownie na kredzie, biorę na 100%. Może SC wznowi jak się "Fire & Stone" dobrze sprzeda dla mnie to najlepsze co wyszło w tym uniwersum, tylko że słyszałem o mieszanych opiniach o tym crossie (zależnie od serii jest dobrze, źle i tak sobie). Ale przy tej cenie nie kupić to grzech.


Ja bym chciał żeby Fire & Stone się przyjęło, bo to przybliży nas do kontynuacji (Life & Death) gdzie póki co kieruje Dan Abnett - a co jak co, temu typowi ufam (na razie widziałem, że odpowiada za mini Predatora i Prometeheus).
perły przed wieprze

 

anything