Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 535643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

• Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #900 dnia: Kwiecień 27, 2016, 10:10:35 pm »
Tu są 4 zeszyty w Star Wars Legendy jest po 5/6. Ale cena i tak jest dobra  :smile:

Offline SawiK

« Odpowiedź #901 dnia: Kwiecień 29, 2016, 08:48:58 am »
Zeszytowa roznica jest ale w stronach juz bardziej zbliżone. Dobrze ze nie patrze przy zakupach na przeklad zeszyt a strony ,gdy tylko zobaczylem ze moi milusinscy wracaja od razu widzialem to na swiloim regale ;) W maju obok Skalpu, Dredda i Storm'a pozycja obowiazkowa  ;)

JanT

• Gość
« Odpowiedź #902 dnia: Kwiecień 29, 2016, 08:56:25 am »
Zeszytowa roznica jest ale w stronach juz bardziej zbliżone.
Prometheus ma sporo dodatków (sam komiks ma 88 stron  :smile: ) a w Star Wars Legends ich prawie nie ma.
Ale jak już pisałem cena nie jest zła.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #903 dnia: Kwiecień 29, 2016, 09:11:49 am »
AvP wydane ponownie na kredzie, biorę na 100%. Może SC wznowi jak się "Fire & Stone" dobrze sprzeda dla mnie to najlepsze co wyszło w tym uniwersum, tylko że słyszałem o mieszanych opiniach o tym crossie (zależnie od serii jest dobrze, źle i tak sobie). Ale przy tej cenie nie kupić to grzech.

Offline kuba g

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • a fuel injected suicide machine
« Odpowiedź #904 dnia: Kwiecień 29, 2016, 09:16:35 am »
AvP wydane ponownie na kredzie, biorę na 100%. Może SC wznowi jak się "Fire & Stone" dobrze sprzeda dla mnie to najlepsze co wyszło w tym uniwersum, tylko że słyszałem o mieszanych opiniach o tym crossie (zależnie od serii jest dobrze, źle i tak sobie). Ale przy tej cenie nie kupić to grzech.

Ja bym chciał żeby Fire & Stone się przyjęło, bo to przybliży nas do kontynuacji (Life & Death) gdzie póki co kieruje Dan Abnett - a co jak co, temu typowi ufam (na razie widziałem, że odpowiada za mini Predatora i Prometeheus).
perły przed wieprze

Offline rzem

« Odpowiedź #905 dnia: Maj 02, 2016, 08:42:29 am »
Miał ktoś przyjemność zapoznać się z zapowiadanym tytułem Dżinn? Przeglądam plansze w necie i widzę, że seria oferuje sporo golizny i scen miłości uprawianej w przeróżnych konfiguracjach i podgrupach. Zastanawiam się, czy w dziedzinie treści jest coś więcej? Dużo się pisze o odkrywaniu w tym komiksie tzw. orientu - ciekaw jestem, na co tam są akcenty położone oprócz klimatów haremowych.

Offline Archelon

• Zbrojmistrz bracki
  • Mane, tekel, fares
« Odpowiedź #906 dnia: Maj 02, 2016, 09:05:56 am »
Kusi mnie zakup tego komiksu. Przeglądałem plansze, dostępne notki. Wyłania się pozycja mistyczno-historyczno-erotyczna. Tomy 1-4 dotyczą Orientu, 5-9 Afryki, tomy od 10 zeszytu dotyczą Indii.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline pyetya

« Odpowiedź #907 dnia: Maj 02, 2016, 09:14:17 am »
Przejrzałem Dżinna na podstawie materiałów - hmm -  "sieciowych" i chyba odpuszczę. Graficznie szału nie ma (ale też nie jest źle, taka frankofońska średnia+), a historia jakoś nie bardzo trzyma się kupy. Ale cycki są, i to ładne. Niestety przy tylu fajnych pozycjach na rynku i ograniczonym miejscu na półce wybieram dobre one-shoty i niektóre interesujące mnie serie (np. z europejskich "Jeremiah" a z hamerykanów "Scalped").

Offline kuba g

• Stolnik bracki
  • a fuel injected suicide machine
« Odpowiedź #908 dnia: Maj 02, 2016, 09:20:25 am »
Ja osobiście olewam zakup następnych euro-cycków. Nie mam co prawda do tego komiksu niechęci z tego powodu (tak jak np. do Drunny, która jest jedną wielką epopeją gwałtów na bohaterce. więc wiem, że to nie ta skala), ale nie trafiłem w internecie nigdy na żadną opinię, która jakoś wzbudziłaby u mnie większe zainteresowanie serią.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2016, 09:42:26 am wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

JanT

• Gość
« Odpowiedź #909 dnia: Maj 02, 2016, 09:23:31 am »
To jest najlepsze co Dufaux napisał  :smile: w komiksie jest dość sporo erotyki ale lekkiej. Cykl 2 Tomy 05-09 polecam osobą którym podobali się Pasażerowie Wiatru (dla mnie lepszy Dżinn) Warto zaryzykować najwyżej sprzedacie jak wam nie podejdzie  :smile:

fragsel

• Gość
« Odpowiedź #910 dnia: Maj 02, 2016, 09:35:01 am »
Ja się jeszcze nie zawiodłem na Dufaux nigdy...
Pisze jakby dla mnie to robił...

biorę wszystko w ciemno...

Offline rzem

« Odpowiedź #911 dnia: Maj 02, 2016, 09:40:42 am »
Lektura zagramanicznych recenzji jeszcze bardziej pogłębia moje wątpliwości.

Lepsze od Pasażerów Wiatru? Hmm... Dla mnie takie stwierdzenie to wywindowanie poprzeczki oczekiwań na bardzo wysoki poziom.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #912 dnia: Maj 02, 2016, 09:42:18 am »
Dla MNIE lepsze  :smile: a wiesz że niektórym w ogóle nie podeszli Pasażerowie Wiatru EDIT: Mi podeszli (ale mniej niż drugi Cykl Dżinn  :smile: )
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2016, 09:45:53 am wysłana przez JanT »

Offline rzem

« Odpowiedź #913 dnia: Maj 02, 2016, 09:44:26 am »
No to kwestia gustu, wiadomo. Dlatego też napisałem, że dla mnie to rozbudzanie oczekiwań, bo mi podeszli.

KukiOktopus

• Gość
« Odpowiedź #914 dnia: Maj 02, 2016, 09:45:36 am »
To jest najlepsze co Dufaux napisał  :smile: w komiksie jest dość sporo erotyki ale lekkiej. Cykl 2 Tomy 05-09 polecam osobą którym podobali się Pasażerowie Wiatru (dla mnie lepszy Dżinn) Warto zaryzykować najwyżej sprzedacie jak wam nie podejdzie  :smile:
Muszę przyznać, że swoją powyższą wypowiedzią zabiłeś mi klina i sam teraz nie wiem, czy to komiks dla mnie (w sensie, czy mi podejdzie), czy też może wprost przeciwnie. Bo, z jednej strony, tak zupełnie naturalnie, ciągnie mnie do niego jak diabli ze względu na wskazaną "sporość erotyki" i to jeszcze na dodatek w stylu "Pasażerów wiatru", z drugiej zaś zniechęca to: "ale lekkiej". No i jeszcze na dodatek te wspomniane cykle - dużo tam tego jest?