Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #915 dnia: Maj 02, 2016, 11:05:03 am »
Ja też się zastanawiam na Druną i Dżinem. Niestety nie mam już mocy przerobowych, żeby wchodzić w kolejne serie. Kupuję Jeremiaha, a do końca jeszcze 20 tomów, do tego będzie Komanche. Przed erotykami mam jeszcze w kolejce Storm, nad którym się mocno zastanawiam.

Sprawy laseczkom nie ułatwia cena, bo ta jest dość wysoka. Wydaje mi się, że wydawcy zrobili by lepszy krok wydając integrale.

Offline pyetya

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #916 dnia: Maj 02, 2016, 11:57:01 am »
Ja też się zastanawiam na Druną i Dżinem. Niestety nie mam już mocy przerobowych, żeby wchodzić w kolejne serie. Kupuję Jeremiaha, a do końca jeszcze 20 tomów, do tego będzie Komanche. Przed erotykami mam jeszcze w kolejce Storm, nad którym się mocno zastanawiam.

Sprawy laseczkom nie ułatwia cena, bo ta jest dość wysoka. Wydaje mi się, że wydawcy zrobili by lepszy krok wydając integrale.

Tyle, że Serpieri broni się świetną kreską, więc u mnie pewnie wyląduje ostatecznie na półce.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #917 dnia: Maj 02, 2016, 12:26:46 pm »
a jeśli, na dodatek ten ktoś czci i wielbi Dufauxa, to już w ogóle - wniebowzięty!
Ja tam lubię Dufauxa to może trochę wyolbrzymiam  :smile:

Kurczę po tych waszych postach to ja się boję o tą serię u nas  :doubt:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #918 dnia: Maj 02, 2016, 10:14:28 pm »
Zastanawiam się dlaczego nikt nie sięga po Conana (te starsze wersje). Potencjał chyba tkwi w idealnej homeostazie miedzy przygodą, szczyptą erotyki, odrobiną tajemnicy plus archetyp samca. Seria, która jest w stanie zadowolić większość odbiorców (wszystkim się nie dogodzi). W sumie tęsknię za zeszytami w stylu AS- Editor. Niektóre były zaskakująco dobre (np: Młyn).
Może SC się zainteresuje najbardziej barbarzyńkim z barbarzyńców.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #919 dnia: Maj 02, 2016, 11:09:00 pm »
Nie czytałem za wiele w temacie Conana, ale wydaje mi się, że zarówno kiedyś, jak i w czasach Dark Horse, wyszło sporo fajnych historyjek obrazkowych z jego udziałem. Tak/nie?

Offline horror

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #920 dnia: Maj 03, 2016, 06:15:55 am »
Nie czytałem za wiele w temacie Conana, ale wydaje mi się, że zarówno kiedyś, jak i w czasach Dark Horse, wyszło sporo fajnych historyjek obrazkowych z jego udziałem. Tak/nie?

zdecydowanie tak.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #921 dnia: Maj 06, 2016, 09:26:08 pm »
Taki drobny fakt ale mnie bardzo mocno zaskoczył więc postanowiłem go wrzucić. Scream wszedł do empików. W sensie nie na empik.com a do salonów gdzie na oko 90% komiksów to Egmont i Wydawnictwo Komiksowe.

Offline radef

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #922 dnia: Maj 07, 2016, 06:07:05 am »
Taki drobny fakt ale mnie bardzo mocno zaskoczył więc postanowiłem go wrzucić. Scream wszedł do empików. W sensie nie na empik.com a do salonów gdzie na oko 90% komiksów to Egmont i Wydawnictwo Komiksowe.
Wiesz, sprawdziłem na stronie. Jest tylko w największych Empikach w Polsce. Ale to i tak ciekawe, bo takich wydawnictw jak Taurus i Timof w ogóle nie ma w Empikach.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #923 dnia: Maj 07, 2016, 08:09:21 am »
Kto chce być w Empiku - to jest. Kto nie chce, tego nie ma. To chyba oczywiste.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #924 dnia: Maj 07, 2016, 02:13:58 pm »
Nie no, przecież Empyk to elyta polskiego księgarstwa. Nie dla leszczy, mówiąc krótko.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #925 dnia: Maj 07, 2016, 03:52:59 pm »
Empik to jest monopolista który stawia swoje warunki i nie każdego stać na taki układ.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #926 dnia: Maj 07, 2016, 04:11:06 pm »
Zastanawiam się dlaczego nikt nie sięga po Conana

Bo po co komu Conan jak jego podroby, dekonstrukcje i pastisze są lepsze niż on sam.
perły przed wieprze

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #927 dnia: Maj 07, 2016, 04:31:40 pm »
A ja tam lubię Empik. Idę sobie obczaić nowe komiksy i potem te, które mnie interesują kupuję gdzie indziej.  :lol:

Offline radef

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #928 dnia: Maj 07, 2016, 07:07:52 pm »
A ja tam lubię Empik. Idę sobie obczaić nowe komiksy i potem te, które mnie interesują kupuję gdzie indziej.  :lol:
Ja tak samo. Po prostu lubię zobaczyć jak wyglądają nowe komiksy, a niestety w mojej okolicy nie ma żadnego sklepu komiksowego, więc nie mam innej szansy na zerknięcie na komiksy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #929 dnia: Maj 07, 2016, 09:42:18 pm »
A ja tam lubię Empik. Idę sobie obczaić nowe komiksy i potem te, które mnie interesują kupuję gdzie indziej.  :lol:
Ja też lubię. A im większy empik, tym lepiej - człowiek ma wrażenie, że znalazł się w świątyni kultury, głównie czytelniczej. Po powrocie do domu rzucam się na książki i komiksy jak szalony. :badgrin:

 

anything