Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kratoss

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #990 dnia: Maj 19, 2016, 04:19:37 pm »
Dżinn też jest serią trwającą - brakuje 13 tomu do końca.

O tym tytule w ogóle zapomniałem a jeszcze trzeba wspomniec o pierwszej serii z USA która wydają Fire&Stone od Dark Horse Comics, zakończona i jak dobrze pamiętam ma chyba 5 tomów.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #991 dnia: Maj 19, 2016, 06:47:54 pm »
Swoją drogą ciekawe, że zaczęli jako wydawnictwo specjalizujące się w Humanoids, aby teraz zaserwować głównie rzeczy z innej beczki. Niestety tylko mała część tych tytułów mnie zainteresowała - osobiście kupię raczej tylko Jodo i Gimeneza.

Offline Kris1982

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #992 dnia: Maj 20, 2016, 01:08:32 am »
Nie wiem czy pytasz o te nowości co teraz podawali czy starsze tytuły,ja pomoge ze starszymi co juz po 1 tomie wydali:

Bunkier to seria zakończona 5 tomów
Red Skin - trwa - na razie 2 tomy
Krew Tchórzy - trwa - na razie 3 tomy
Niedźwiedzi Kieł - trwa - na razie 3 tom
Malcolm Max - trwa - na razie 3 tom
Królewska krew - trwa - na razie 3 tom


Z nowych seriami trwającymi są: Segments oraz Dampierre.
Reszta to one-shoty lub już serie zakończone.


O to właśnie chodziło. Dziękuję.

Offline horror

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #993 dnia: Maj 20, 2016, 05:50:05 am »
no popatrz, a mnie gildia wyświetla, że dopiero za 5 dni wychodzą... więc się "kończą"... jak Incal :wink:
.

a to przepraszam bo ja mam juz na polce i myslalem ze to juz wyszlo.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #994 dnia: Maj 20, 2016, 12:14:06 pm »
Ma ktoś tę "obwolutę" na Incale? Jak to ostatecznie wygląda? To taki twardy box jak na Zagubione dziewczęta dawał Timof? http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/301689-3-x-incal-obwoluta
Pytam, bo coś mi się wydaje, że na targach już go mają.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #995 dnia: Maj 21, 2016, 10:36:29 am »
sklep SC zaczął już wysyłać komiksy z majowego pakietu  :cool:
The darkness will swallow everything

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 21, 2016, 11:58:42 am »
Ma ktoś tę "obwolutę" na Incale? Jak to ostatecznie wygląda? To taki twardy box jak na Zagubione dziewczęta dawał Timof? http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/301689-3-x-incal-obwoluta
Pytam, bo coś mi się wydaje, że na targach już go mają.
Wygląda kozacko, błyszczy się jak psu.. Na targach przy zakupie "Przed Incalem" i innego dowolnego komiksu z ich oferty etui w gratisie.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline blackwaterpark

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #997 dnia: Maj 21, 2016, 04:32:25 pm »
Wygląda kozacko, błyszczy się jak psu.. Na targach przy zakupie "Przed Incalem" i innego dowolnego komiksu z ich oferty etui w gratisie.

Brzmi interesująco.
( mam nadzieję, że czytelnicy nie ustawiają się kilkakrotnie w kolejce  :wink: )

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #998 dnia: Maj 21, 2016, 06:45:38 pm »
Wygląda kozacko, błyszczy się jak psu.. Na targach przy zakupie "Przed Incalem" i innego dowolnego komiksu z ich oferty etui w gratisie.
A Ja nie dostałem,to może tylko klubowiczom dawali gratis?

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #999 dnia: Maj 21, 2016, 07:04:24 pm »
Uuups, fakt, to może było dla klubowiczów. Mnie kusił jeden z szefów takim zakupem właśnie tuż po odbiorze karty klubowej.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Mikel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1000 dnia: Maj 21, 2016, 07:12:29 pm »
Od Fire & stone dostałem plakat i podpytałem sie o etui - jest szansa na nie, kolejne nr co 2 -3 miesiące

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1001 dnia: Maj 24, 2016, 09:35:31 pm »
Kontynuując marudzenie z wątku zdjęciowego.

Jako, że nie miałem wcześniej pojedynczych wydań, skuszony mistyczno mitycznym ETUI zaopatrzyłem się w cały zestaw Incalowy.

Plusem jest druk i papier. Naprawdę na poziomie.

Ale niestety boli mnie nasz rodzimy input, który zawsze wszystko psuje.
Kochani wydawcy, szanujcie trochę design i oprawę. Fajnie, że wydajecie ale za tym idzie konieczność pewnego poszanowania dla oryginalnego wydania. A z tym gorzej.

Wspomniane okropne grzbiety ze zdjęciem to jedno, ale bardziej zaskoczyło mnie to co w środku.

PRZED INCALEM.
JAK POWStAWAŁ.. - byle jak, a właściwie w ogóle nie zaprojektowana, ni z tego ni z owego pisana banalnym Open Sansem (podobnie jak stopka), bo za darmo.
Tytuły rozdziałów - zwykła pisana komiksówka
Rozdział I - bezbożnosć nadziei.. nagle małymi lterami i juz zupełnie z kosmosu wziętym fontem

INCAL
Stopka - znów Open Sans
Rozdziału już Serif Gothikiem ale polskie znaki diakrytyczne są bardziej francuskie niż polskie :)

FINAL INCAL
Stopka ok (poza faktem, ze Jodorowsky zgugił imię),
...ale co sie stało na str 3? Kolejny font z kosmosu
Posłowie, naprawdę obleśne. Znów Open Sans w dwóch rozpychających stronę kolumnach.I niestety zbyt wcześnie pochwaliłem stopkę, bo nagle mamy drugą. Znów biedną :)

We wszystkich trzech, mały brak konceptu na rozbiegówkę i zamknięcie. Trochę duzo tych pustych białych stron, króte przy całkowicie zadrukowanych, wyjątkowo kłują w oczy.


Nie bedę sie dalej znęcał. Ale ogólnie nie kumam tego.
Macie wszystko czego trzeba. Dobry druk, dobry papier, świetny format. Szansa na polską ULTIMATE EDITION. A mimo to nikomu się nie chce zainwestować 2 dodatkowych godzin pracy dtpowca, zeby było jak trzeba, albo przeznaczyć dodatkowe 200 zł na font. Albo to wina ignorancji i braku doswiadczenia. Nie wiem, ale wiem, że juz mam trochę dość oceniania jak na polskie warunki. Bo jak widać mamy już dawno warunki takie jak na świecie. Więc to żadna wymówka.  U_U

Trzymamy kciuki za kolejne wydania.

Offline brzon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1002 dnia: Maj 24, 2016, 11:08:26 pm »
Co do obwoluty na Incale - dla mnie ok. Dzięki temu nadrobiłem miejsca na półce na 3 tomy i teraz stoją ładnie w obwolucie na samym szczycie :biggrin:
Nie wiem, czy było o tym info na forum, ale na stoisku Screamu zapewniali, że na Metabaronów i Technokapłanów też będzie obwoluta :-)

Offline [robak]

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1003 dnia: Maj 26, 2016, 10:42:14 am »
Obwolutę samemu się składa? W jakiej formie ona jest wysyłana?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1004 dnia: Maj 26, 2016, 10:59:37 am »
Obwolutę samemu się składa? W jakiej formie ona jest wysyłana?

Jest już sklejona. Wysyłana w osobnym kartoniku.