Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1035 dnia: Maj 31, 2016, 09:24:54 pm »
Dostałem właśnie slipcase na Incale. Trzeba powiedzieć że jest solidny. Tylko tak mnie nachodzi czy wart aż takiej przebitki cenowej. Mam tu na myśli około 40zł. Porównuję oczywiście takie nieprzeczytane.pl z ceną z gildii ze slipcasem.
Pamięta ktoś ceny Zagubionych dziewcząt albo Habibi ze slipcase i bez? Różnica była spora?
W paczce był również plakat z Prometeusza wraz z okładkami zapowiedzi i drugich tomów serii już wydanych pozycji.

mgnesium

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1036 dnia: Maj 31, 2016, 09:25:45 pm »
Pamięta ktoś ceny Zagubionych dziewcząt albo Habibi ze slipcase i bez? Różnica była spora?

okładkowo 50 zł lub okolice, więc tak.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1037 dnia: Maj 31, 2016, 11:19:50 pm »
Scream na FB poinformowali, że Ingo Römling, rysownik Malcolma Maxa będzie na MFKiG w Łodzi :)

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1038 dnia: Czerwiec 01, 2016, 12:59:14 pm »
Przeczytał ktoś już Dżinn? Jestem ciekaw opinii. Przymierzam się do większego zamówienia i nie wiem czy dorzucić do koszyka.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1039 dnia: Czerwiec 01, 2016, 02:23:35 pm »
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 02:29:09 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1040 dnia: Czerwiec 07, 2016, 08:22:51 pm »
Zwięźle i na temat:

Guliweriana 4/10 - komiks bez scenariusza, z każdą kolejną stroną poziom opada. Graficznie jak na Manarę bez szału.

Juan Solo 8/10 - pozycja z wadami, ale jakoś od początku polubiłem tego spluwysyna. Fabuła leci w przewidywalnym po pierwszym tomie kierunku, ale nadal sprawnie się to czyta. Kupił mnie ten komiks.

Red Skin - interesująca propozycja, ale z oceną raczej wstrzymam się do kolejnego tomu. Okładka trochę fałszuje obraz, bo przyznam się że patrzyłem na tyłek, a nie na sierp i młot. Po drugi tom sięgnę z przyjemnością.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1041 dnia: Czerwiec 07, 2016, 08:50:41 pm »
Nie żeby jakikolwiek autorski komiks Manary miał scenariusz ;) 

Juanowi dałbym max 7. 8 - gdybym miłą oceniać samego Bess'a. Rysunek uważam za wyjątkowo udany.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1042 dnia: Czerwiec 07, 2016, 08:53:53 pm »
Manara napisał przygody Bergmana. Tam jest scenariusz - mocno zakręcony, ale jest.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1043 dnia: Czerwiec 07, 2016, 08:55:39 pm »
Manara napisał przygody Bergmana. Tam jest scenariusz - mocno zakręcony, ale jest.

Jest "coś". Nazwanie tego scenariszuem jest mocno ryzykowne ;)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1044 dnia: Czerwiec 07, 2016, 09:01:02 pm »
Caravaggio to całkiem fajny komiks.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Grzesiek744

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1045 dnia: Czerwiec 10, 2016, 11:36:41 am »
Widzieliście na facebooku zapowiedzi Scream na lipiec? Znowu szaleją :smile:

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1046 dnia: Czerwiec 10, 2016, 12:21:15 pm »
Może ktoś te zapowiedzi tu wklepać? Facebook to nie moja moda.

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1047 dnia: Czerwiec 10, 2016, 12:41:02 pm »
Cytuj
Wracamy do Was z nowościami lipcowymi. Poczekamy aż Polska wygra Mistrzostwo Europy więc premiery po finale w Paryżu. Dla wszystkich, którzy zakupią nowości do końca czerwca oferta specjalna- jeśli Polska zagra w finale zwracamy 50% kosztów zakupu. Jeśli wygra Finał i będziemy Mistrzami Europy w piłce nożnej- zwracamy całość!!!! Uwaga dotyczy tylko nowości (zapowiedzi) zakupionych od dnia rozpoczęcia Mistrzostw Europy (10.06) do 30.06.16 w sklepie internetowym www.captainhook.pl.
A co jak nie wygramy? To na pocieszenie rozlosujemy wśród wszystkich, którzy zrobią zakupy na stronie klubowej co najmniej trzech z czterech nowości i są członkami Screamowego Klubu, dwa rysunki Ingo Romlinga. Uwaga w losowaniu wezmą udział wszyscy Ci, którzy zakupy zrobią do dnia Finału Euro (i są członkami Klubu - zapraszamy do zapisów)!
Szanse są więc duże.
A co nowego w lipcu?
Zaczynamy nową wspaniałą serię autorstwa Franka Giroud "Dekalog" - Double Scream Exclusive czyli album podwójny zawierający dwa pierwsze tomy opowieści w specjalnej krasie.
Nowość autorstwa naszego ukochanego Gimeneza - "Segmenty". Integral zawierający tomy 1-3.
"Bunkier tom
2" czyli kontynuacja niesamowitej epopei sci-fi w świecie równoległym wg scenariusza Christopha Beca.
Oraz dla wszystkich miłośników historii, morza, dalekich wypraw kolonialnych oraz mrocznych kryminałów- drugi tom "Krwi Tchórzy" mistrza komiksu marynistycznego i pełnego detali rysunku realistycznego.

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1048 dnia: Czerwiec 10, 2016, 01:04:24 pm »
Dziękuję, fragsel.

Scream rozkręca się coraz bardziej, wyrastają na niezłego gracza na rynku komiksowym.

 

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1049 dnia: Czerwiec 10, 2016, 01:29:37 pm »
Super! Krew tchórzy dwa! Może i autor nie potrafi za bardzo opowiadać komiksem, ale te rysunki statków i architektury są mega. No i może te śledztwa zaczną być interesujące.