Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1080 dnia: Czerwiec 15, 2016, 01:59:28 pm »
Czy byłby ktoś chętny z Trójmiasta do wspólnego zakupu lipcowego pakietu scream comics z www.captainhook.pl ?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1081 dnia: Czerwiec 16, 2016, 12:27:36 am »
Widząc okładkę "Dekalogu" teraz dopiero załapałem, że przecież 1. album serii został już u nas wydany jakiś czas temu w Twój Komiks; nawet gdzieś go mam, ale nigdy nie czytałem. Tak przy okazji mikronakładowych ekskluziwów dostępnych jedynie dla członków klubu captainhook, to "Dekalog" można już preorderować w sklepie gildii.

Offline Itachi

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1082 dnia: Czerwiec 16, 2016, 06:02:17 pm »
Co będzie miał w sobie "Dekalog" że wyjdzie w limitowanej edycji? Bo jeśli chodzi o nakład to jasna sprawa, tylko czemu akurat ta pozycja? Chyba, że Scream Comics coś jeszcze szykuje...

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1083 dnia: Czerwiec 16, 2016, 06:45:53 pm »
Dodajmy, że to będzie limitowana seria - 5 tomów.

Jako wydanie limitowane powinni dać jakieś ekskluzywne wydanie Moebiusa, Cazy, Corbena czy Franzetty. Zamiast tego mamy Dekalog, którego pierwszy tom można kupić na allegro za 5 zł. Nie tego się spodziewałem.

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1084 dnia: Czerwiec 18, 2016, 08:20:28 pm »
Mój pierwszy komiks od SC właśnie dotarł do mnie(wraz z Dreddem). Po pierwszych ogledzinach muszę stwierdzić ze wchodzę w serie Fire and Stone w ciemno. Komiks porządnie wydany na miekko ale wydaje sie mega masywny i dobrze sprasowany, sama okładka gruba na strony tez nie żałowano papieru ;] Od razu dodam ze jest to komiks kilka milimetrów wyższy jak i ciut  szerszy od Egmontowskich Star Wars Legends. Porównuje bo cena ta sama na niekorzyść mamy kilka stron mniej . O jakosci opowieści sie nie wypowiem bo na pierwszy ogień wejdzie Sedzia Dredd ;] Jako maleńki minus oceniam brak zapowiedzi kolejnego tomu, przykładowo w Dredzie mamy zapowiedz jedna strona więcej a miska się cieszy zwłaszcza ze ma być F&S kontynuowane. Na plus treściwe dodatki, kilka stron a miska się cieszy ;] Czekam cierpliwie na kolejne komiksy ze świata moich ulubionych kosmicznych milusińskich ;]

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1085 dnia: Czerwiec 18, 2016, 09:25:54 pm »
Jako wydanie limitowane powinni dać jakieś ekskluzywne wydanie Moebiusa.

Takie wydanie jak edycje coffee table Incala to byłoby coś. Myślę, że już najwyższy czas na coś takiego na naszym rynku. Choć edycje Humanoids mimo 1000 sztuk nakładu (poza The Black Incal) jeszcze się nie wyprzedały, to u nas Incal ma taki status, że mogłoby być lepiej ze sprzedażą.

Offline mibartek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1086 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:34:23 pm »
Przegięli z tymi cenami. W klubie Deklaog kosztuje 69,30 zł. Pewnie nie będzie możliwości zakupu poza klubem.


jest już na gildii
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/305759-dekalog-wyd-zbiorcze-tom-1


trochę w takim razie nie rozumiem gdzie tutaj przewaga klubowiczów... Różnica cenowa z przesyłką praktycznie żadna

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1087 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:45:53 pm »
kublary...

{i świadomość, że jak płacę  źródła, to całość idzie do wydawnictwa, a nic do pośredników. może dzięki temu nie będą za rok tam gdzie Sideca dzisiaj}


EDIT:
OK. pewnie pytasz nie ogólnie, ale gdzie limitowalność dekalogu,,,


tego nie wiem...ale ja o żadną limitowalność nie prosiłem to i jej nie żałuję... jak coś jest dobre to niech to ma każdy kogo stać na to...

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1088 dnia: Czerwiec 20, 2016, 07:51:40 pm »
tego nie wiem...ale ja o żadną limitowalność nie prosiłem to i jej nie żałuję... jak coś jest dobre to niech to ma każdy kogo stać na to...

I tu piąteczka.
Jestem wielkim wrogiem limitowania ot tak dla limitownaia czegokolwiek.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1089 dnia: Czerwiec 21, 2016, 01:34:14 pm »
jest już na gildii
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/305759-dekalog-wyd-zbiorcze-tom-1
trochę w takim razie nie rozumiem gdzie tutaj przewaga klubowiczów... Różnica cenowa z przesyłką praktycznie żadna
Pewnie chodzi jednak o to, że limitowane komiksy Screama będą tylko u nich na stronie, w Gildii (z racji tego, że to...Gildia) i kilku zaprzyjaźnionych sklepach komiksiarskich. W dyskontach i innych księgarniach się nie pojawią.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1090 dnia: Czerwiec 21, 2016, 03:27:55 pm »
Taka uwaga trochę off-topowa, zauważyłem, że komiksy Scream pojawiają się w większej ilości księgrani, również tych oferujących duże rabaty, podczas gdy na początku unikali oni takich księgarni. To może trochę tłumaczyć, że trochę zaszaleli z cenami okładkowymi ostatnio - choć nawet biorąc to pod uwagę, cena Segmantów - wcześniej pewniaka - sprawiła, że komiks wskoczył u mnie w kategorię "poczekam na opinie".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2016, 12:52:14 am wysłana przez mack3 »

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1091 dnia: Czerwiec 21, 2016, 06:51:44 pm »
Taka uwaga trochę off-topowa, zauważyłem, że komiksy Scream pojawiają się w większej ilości księgrani, również tych oferujących duże rabaty, podczas gdy na początku unikali oni takich księgarni. To może trochę tłumaczyć, że trochę zaszaleli z cenami okładkowymi ostatnio - choć nawet biorąc to pod uwagę, cena Segmantów - wcześniej pewniaka - sprawiła, że komiks wskoczył w kategorię "poczekam na opinie".
Pojawiły się też w empiku, a nie było ich jeszcze niedawno.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1092 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:19:16 pm »
Czy tylko ja miałem ogromny problem ze zmieszczeniem trzech tomów Incal-a w obwolucie????
Nie udało się ułożyć ich chronologicznie, bo najwyższy (niestety) tom "Przed Incalem" za chiny nie mieścił się przy ściance obwoluty. Na środku już tak, ale "denko" obwoluty nieco się wygięło.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1093 dnia: Czerwiec 27, 2016, 11:32:49 pm »
Czy tylko ja miałem ogromny problem ze zmieszczeniem trzech tomów Incal-a w obwolucie????


Nie tylko Ty. Incale mają różną wysokość. Zresztą w przypadku Sanktuarium poszczególne tomy także nie są jednakowej wysokości.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1094 dnia: Czerwiec 28, 2016, 07:28:59 am »
Incale też bywają równej wysokosci, zależy widocznie jak się trafiło.. :)