Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1110 dnia: Lipiec 18, 2016, 04:39:35 pm »
Faktycznie komiks prezentuje się ciekawie.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1111 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:09:13 pm »
Może ktoś ze SC przeczyta post i zastanowi się nad tym komiksem.


Zastanawiałem się czy nie dałoby rady założyć osobną  rubrykę pytania do SC tak jak ma Byczek .

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1112 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:18:24 pm »
Z tego co pamiętam inicjatywa wyszła od Byczka, abo Byczek się zgodził na nią najpierw (bo cyklicznie nawiedzał to forum przecież od lat)

Chyba bez sensu pisać pytania do Scream jeśli nie ma gwarancji odpowiedzi...

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1113 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:24:06 pm »
Ze 20 lat wstecz kupiłem w antykwariacie starą książkę (chyba z lat 60-tych): Na tropie nieznanych zwierząt autorstwa Heuvelmansa. Taka podwalina pod kryptozoologię. Świetnie się czyta, sporo relacji pochodzących sprzed dziesiątek lat. Czuć ducha podróżników odkrywających Amazonię, Afrykę.
Fajna książka. Nie znałem. Aż sobie sprawdzę. W każdym razie to nie jest taka bajka jak się wydaje. W Kongo są te ogromne mega bagna, gdzie nikt nigdy nie był, a tubylcy gadają o mokele mbembe czy jakoś tak i opisują go tak, że wydaje się jakimś dinozaurem czy innym jaszczurem, a przecież ziomeczki nie znają dinozaurów, to by głupot sami nie wymyślali. W dobie komputerów, smartfonów i lotów w kosmos w Afryce leży sobie ogromne niezbadane bagno wielkości niejednego państwa.

A ten długi włoski komiks wydany w Krakersie, to chyba właśnie takie klimaty.

Offline NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1114 dnia: Lipiec 26, 2016, 09:51:40 pm »
A tymczasem "Krew tchórzy 2", "Bunkier 2" i "Segmenty" spadły w gildii z dzisiaj na 5 sierpnia.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1115 dnia: Lipiec 26, 2016, 10:25:16 pm »
A tymczasem "Krew tchórzy 2", "Bunkier 2" i "Segmenty" spadły w gildii z dzisiaj na 5 sierpnia.


Wczoraj była korekta. 5 sierpnia to data orientacyjna.


Cytuj
Dzień dobry
Niestety otrzymaliśmy informację że premiera trzech nowych tytułów z wydawnictwa Scream Comics opóźni się o mniej więcej tydzień. Tytuły:
Bunkier - 2 - Punkt Zero
Segmenty
Krew tchórzy - 2 - Rzeźnik
powinny dotrzeć do nas na początku przyszłego tygodnia.Przepraszamy za opóźnienie. Jeśli chcą Państwo edytować swoje zamówienie prosimy o kontakt mailowy:
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1116 dnia: Lipiec 27, 2016, 11:46:29 pm »
A tymczasem "Krew tchórzy 2", "Bunkier 2" i "Segmenty" spadły w gildii z dzisiaj na 5 sierpnia.
Komikslandia opublikowała we wtorek na Facebooku zdjęcie z wydrukowanym egzemplarzem, więc Gildia też będzie pewnie miała jeszcze w tym tygodniu. Bo niby dlaczego nie?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1117 dnia: Lipiec 30, 2016, 12:00:51 pm »
Z fb SC:


Cytuj
*** NOWOŚCI *** / jutro koniec przedsprzedaży/
Dotarły do nas długo oczekiwane nowości lipca:
1. DEKALOG tom 1-2 /limitowane, 777 numerowanych egzemplarzy, tłoczona i złocona oprawa, obwoluta/
2. SEGMENTY - wydanie zbiorcze
3. BUNKIER tom 2
4. KREW TCHÓRZY tom 2


Modne te obwoluty.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2016, 12:06:40 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1118 dnia: Lipiec 30, 2016, 01:31:03 pm »
Ten Dekalog jest aż tak fantastycznym komiksem, że akurat on zasługuje na takie wydanie? Pytam, bo nigdy tego nie miałem w rękach, a wielu forumowiczów co najmniej czytało ten pierwszy tom, który kiedyś wyszedł w Polsce.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1119 dnia: Lipiec 30, 2016, 05:15:17 pm »
Ciekawie jak im się ten limitowany Dekalog sprzeda?Coś czuję,że Scream zmniejsza nakłady,bo poza Incalem wszystkie ich tytuły zalegają w księgarniach.

Offline Kokosz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1120 dnia: Lipiec 30, 2016, 08:05:54 pm »
Ciekawie jak im się ten limitowany Dekalog sprzeda?Coś czuję,że Scream zmniejsza nakłady,bo poza Incalem wszystkie ich tytuły zalegają w księgarniach.

Zalegaja?!? A co mają robić, jak były wydane parę miesięcy temu? Miały się już wyprzedać?!?

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1121 dnia: Lipiec 30, 2016, 08:46:38 pm »
Ten Dekalog jest aż tak fantastycznym komiksem, że akurat on zasługuje na takie wydanie? Pytam, bo nigdy tego nie miałem w rękach, a wielu forumowiczów co najmniej czytało ten pierwszy tom, który kiedyś wyszedł w Polsce.
Dekalog to bardzo dobry komiks, wprawdzie czytałem tylko 3 albumy, ale z chęcią zapoznałbym się z resztą! Nie wiem, czy "zasługuje" na takie wydanie. Szczerze mówiąc, osobiście wolałbym zwykłe a4 w miękkich oprawach, ewentualnie 2 integrale w egmontowskim stylu. Chyba w Twoim pytaniu najważniejsze były słowa "[...] akurat on", też jakoś nie potrafię zrozumieć tej decyzji; subiektywnie wybrałbym np. Barankę, obiektywnie zwyciężyć powinien chociażby np. Incal. Pewnie była to decyzja w jakimś stopniu przypadkowa (Incal niedawno wydany, teraz pojawiła się licencja na Dekalog i pomysł, jak go w miarę szybko upłynnić), to chyba takie testowanie rynku.
Podsumowując, być może Dekalog zasługuje na taki luksus-premium, ale NA PEWNO zasługuje (też lub przede wszystkim) na normalne tanie wydanie! amen/t


ps,
ideałem byłoby, gdyby SC wziął w tym przypadku przykład z ongrysowego Hawkera
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Holsten

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1122 dnia: Lipiec 30, 2016, 09:37:25 pm »
Ja Dekalog znam jedynie z wydanego u nas lata temu pierwszego tomu Twojego Komiksu. Chętnie sięgnę po całość. Pięknie narysowany komiks.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1123 dnia: Lipiec 30, 2016, 09:46:48 pm »
Zalegaja?!? A co mają robić, jak były wydane parę miesięcy temu? Miały się już wyprzedać?!?
Grubo ponad rok są dostępne:Krucjaty tom 1;Dżihad;Sanktuarium tom 1,przy czym Krucjaty i Sanktuarium są wydane w komplecie i jakoś chętnych nie widać?

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1124 dnia: Lipiec 30, 2016, 10:07:03 pm »
czy możesz wskazać jedno wydawnictwo (a najlepiej dwa) o rozmachu zbliżonym do Scream, które nie ma ŻADNEGO (!!!) "zalegającego" od przynajmniej roku tytułu?