Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1380 dnia: Listopad 21, 2016, 09:52:05 pm »
Wie ktoś co z drugim tomem Metabaronów? Kiedyśtam pisali, że ma być w grudniu. Domyślam się, że to nieaktualne. Styczeń?

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1381 dnia: Listopad 23, 2016, 07:59:34 pm »
Czy kublary z klubu Scream można wymienić tylko na cały komiks czy można ich użyć po prostu do obniżenia płatnosci za jakis komiks (czyli np. zapłacić połowę ceny w kublarach, a połowę w złotówkach)? Na ich stronce jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem, chociaż mogę podejrzewać, że tylko wymiana na cały komiks jest możliwa... ale to tylko moje podejrzenia...

fragsel

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1382 dnia: Listopad 23, 2016, 08:11:17 pm »
jak wymieniałem kublary nie widziałem na żadnym etapie narzędzia pozwalającego zapłacić nimi tylko część

Offline AntekSocjalny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1383 dnia: Listopad 26, 2016, 09:15:06 am »
Warto zainwestować w serię Monika?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2016, 09:18:21 am wysłana przez AntekSocjalny »

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1384 dnia: Listopad 27, 2016, 11:32:56 pm »
jak wymieniałem kublary nie widziałem na żadnym etapie narzędzia pozwalającego zapłacić nimi tylko część
Dzięki za info

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1385 dnia: Grudzień 14, 2016, 08:27:43 am »
Jestem po 3 tomie serii Fire and Stone i chyba zakończę na tym czytanie jej. Miała to być najważniejsza cześć historii i być może tak jest, ale mi nie przypadła do gustu. Początek zwiastował jeszcze coś ciekawego, ale jak tylko Galgo zawinął się z tej serii (mam na myśli AVP) to komiks ciągnie się jak przysłowiowe flaki z olejem. Cała historia to zabawa w kotka i myszkę Eldena z Francisem, w którą mieszają się Predatorzy. Brak w tej historii konsekwencji, bo
Spoiler: pokaż
raz to obcy są z Eldnem, raz predatorzy, a raz wszyscy na wszystkich polują, bo tak wygodnie jest scenariuszowo


Na pewno jest to lepsze od tego co dostawaliśmy lata świetlne kiedy Obcy i Predatorzy pojedynkowali się z kim się dało, ale do poziomu klasycznego AVP (nawet AVP War) jest bardzo daleko.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1386 dnia: Grudzień 14, 2016, 08:39:39 am »
Na pewno jest to lepsze od tego co dostawaliśmy lata świetlne kiedy Obcy i Predatorzy pojedynkowali się z kim się dało, ale do poziomu klasycznego AVP (nawet AVP War) jest bardzo daleko.


To wciąż się nie zakończyło ;) Wiem, że pewnie chodzi Ci o komiksy dostępne na naszym rynku ale jako dygresja... w tej chwili wychodzi Predator vs Judge Dredd vs Aliens a na przyszły rok zapowiedziano Aliens vs Star Trek: The Next Generation  :wink:
perły przed wieprze

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1387 dnia: Grudzień 14, 2016, 08:44:37 am »
To wciąż się nie zakończyło :wink: Wiem, że pewnie chodzi Ci o komiksy dostępne na naszym rynku ale jako dygresja... w tej chwili wychodzi Predator vs Judge Dredd vs Aliens a na przyszły rok zapowiedziano Aliens vs Star Trek: The Next Generation  :wink:
jestem tego świadom, że takich crossów nigdy nie zabraknie, ale tak chodziło mi o to co wyszło na rynku polskim, chciałem dać tej serii szanse, bo lubię ten świat, ale na obecną chwilę szkoda mi czasu i kasy aby kontynuować przygodę z tą serią

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1388 dnia: Grudzień 14, 2016, 08:55:21 am »
W sumie rozumiem, sam uważam, że Fire & Stone nie jest nawet przeciętniakiem i kupuję tylko dlatego... że zawsze kupuje komiksy z AvP siłą rozpędu z rzadka tylko trafiając na coś dobrego (podobnie z całą masą posiadanych przeze mnie crossów z innymi franszyzami ale to już coś co niektórzy określają jako guilty pleasure). Na ten moment najmniej krytykuję tom drugi, ale po prawdzie to żadna zaleta.


Choć ja jednak dokończę kupowanie F&S. Został jeden tom (i ewentualne uzupełnienie jako Fire & Stone Omega) i po cichu liczę, że komiks sprzedał się na tyle zadowalająco, że Scream wyda Aliens: Defiance (co mógłbym zaoszczędzić kosztem wydania z Dark Horse ale w sumie pewnie nie będę miał tyle cierpliwości z czekaniem i jak tylko wyjdzie drugie TPB to i tak zamówię).
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1389 dnia: Grudzień 14, 2016, 09:03:42 am »
@Mkolek81
Pisałem że to najsłabsza część  :smile: Predator chyba najlepszy to możesz sobie dokończyć.

że Scream wyda Aliens: Defiance
Też pisałem że na to liczę  :smile:

Scream ma teraz (chyba pierwsza dziś) publikować 4 zapowiedzi nowości na przyszły rok.
Już się boję  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1390 dnia: Grudzień 14, 2016, 09:17:50 am »
Pisałem że to najsłabsza część  :smile:
pamiętam, ale dla mnie nadal najsłabsza jak dotąd jest druga Aliens (czytałem na 3 razy, strasznie mnie wynudził), tu chociaż jeszcze jakaś akcja jest, ale fabularnie ten komiks leży i kwiczy. :doubt:   

Predator chyba najlepszy to możesz sobie dokończyć.
zobaczę może dam szanse,  :doubt:

po cichu liczę, że komiks sprzedał się na tyle zadowalająco, że Scream wyda Aliens: Defiance
sprawdziłem że pisze to Brain Wood, co jest już raczej dobrą rekomendacją, ale Scream może zdecydować i wydać Life and Death, które jest zbudowane na tej samej zasadzie (wydawniczej) co Fire and Stone z tego co wiem

Scream ma teraz (chyba pierwsza dziś) publikować 4 zapowiedzi nowości na przyszły rok.
Już się boję  :biggrin:
gdzie mają iść te zapowiedzi? na FB czy na Capitanie Hooku?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2016, 09:22:33 am wysłana przez mkolek81 »

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1391 dnia: Grudzień 14, 2016, 09:29:39 am »
A jakie to ma znaczenie,  skoro 10 minut później informacja o planach rozprzestrzeni się wszędzie?

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1392 dnia: Grudzień 14, 2016, 09:44:50 am »
na razie rzucili poszlakę dotycząca little tulip
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1393 dnia: Grudzień 14, 2016, 11:39:00 am »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1394 dnia: Grudzień 14, 2016, 03:29:56 pm »
dla tych bez FB:


"Komiks jako medium od dawna nie stroni od tematów ważnych i trudnych, które jeszcze jakiś czas temu były zarezerwowane dla literatury głównego nurtu. Muza komiksu stanęła zdecydowanie w szeregu z innymi i wspólnie komentują rzeczywistość.
 SCREAM ma przyjemność zaprezentować jeden z takich tytułów.
 “Tulipanek” jest trudną opowieścią o dojrzewaniu w rzeczywistości gułagu, gdzie samotność, okrucieństwo obozowej mafii i zimno są jedynymi rodzicami dla głównego bohatera. „Tulipanek” jest również kryminałem, który pozwala nam zajrzeć za kulisy życia Nowego Yorku, z dala od pełnych światła ulic. Ciemne zaułki stają się sceną dramatu, który skonfrontuje bohatera z jego przeszłością.  „Tulipanek” jest lekturą ważną, ponieważ uświadamia czytelnikowi, jak okrutna potrafi być rzeczywistość niedalekiej przeszłości, a z którą nie mamy bezpośredniego emocjonalnego kontaktu. Daje również do zrozumienia, że ta rzeczywistość wciąż ma miejsce w pewnych zakątkach naszego świata i pozwala nabrać perspektywy do otaczającej nas teraźniejszości.
 TULIPANEK
 Format: 24 x 32 cm,
 Okładka: twarda
 Planowana premiera: koniec stycznia 2017r."

Na profilu Scream więcej grafik  :smile:

Czytał ktoś? warto?