Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 999263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1425 dnia: Styczeń 24, 2017, 07:00:30 pm »
Ale chyba w zapowiedziach beda nowe tytuły wydawnictwa, bo to ze kolejne tomy takich tytułów jak Dżinn, niedźwiedzi kieł, Bunkier, Dekalog itd. Sie ukażą , to raczej wiadomo...
Chociaz tak naprawde to SC ma rozpoczętych bardzo duzo serii i fajnie byłoby wiedzieć w jakich mniej wiecej odstępach czasu planują je wydac.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1426 dnia: Styczeń 24, 2017, 07:37:40 pm »
Będę zadowolony jak na razie dokończą Jodoverse, bo czekam żeby przeczytać całość w tym ich wydaniu.

Nie zdziwi mnie natomiast jak w zapowiedziach pojawi się kolejny analogiczny do wydań Humano Manara, czyli Pandora's Eyes lub też nowy Metabaron z bieżącej serii.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2017, 07:42:15 pm wysłana przez gobender »

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1427 dnia: Styczeń 24, 2017, 08:10:52 pm »
Ktoś robił ładne podsumowanie z tego co pamiętam. Ile już wyszło i ile ma wyjść tomów w seriach oraz czy serie są już zakończone lub trwające.
Niestety nie mogę znaleźć  :sad:

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1428 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:44:00 am »
Wnioskuję z FB, że Scream planuje kolejne premiery dopiero na marzec?

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1429 dnia: Styczeń 25, 2017, 05:24:11 pm »
Scream Comics zapowiedział na 8 marca 2 tom Red skin.

Offline pitt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1430 dnia: Styczeń 26, 2017, 01:53:33 pm »
Kolejny Fire And Stone:



Ale to chudzinka chyba będzie straszna, 45 stron na comixology.
Może Omega będzie wbudowana w slipcase. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2017, 02:01:00 pm wysłana przez pitt »

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1431 dnia: Styczeń 26, 2017, 02:14:23 pm »
Póki co nudne zapowiedzi, kończenie rozpoczętych czytadeł. Czekam na jakąś bombę, Collector by Toppi czy coś.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1432 dnia: Styczeń 26, 2017, 08:42:39 pm »
Dżinn 2 nie nazwałbym nudną zapowiedzią.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1433 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:51:52 pm »
Kiedy pisałem te słowa, to Dżinn jeszcze nie był zapowiedziany :) Fajnie, ale mam nadzieję, że będzie częściej niż 1 tom na rok.

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1434 dnia: Styczeń 26, 2017, 11:08:27 pm »
Kiedy pisałem te słowa, to Dżinn jeszcze nie był zapowiedziany :smile:
Domyśliłem się.

Offline Berserk_mode

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1435 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:29:33 pm »
Mam pytanko.
Warto wydać pieniądze na Fire & Stone? Uniwersum filmowe jak najbardziej lubię, chciałbym jednak wiedzieć czy komiks sam się broni czy też żeruje na znanych markach?
Dokopałem się do osobnego tematu poświęconemu temu dziełu, jednak nie cieszy się on zbyt dużą popularnością (może to mi już powinno dać do myślenia?)
Z góry dzięki za odpowiedź!
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

Feldkurat

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1436 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:37:20 pm »
Moim zdaniem 1. i 2. tom bardzo fajne z ciekawymi pomysłami (ciekawe czy w podobnym kierunku pójdą kolejne filmy), ale 3. jest megasłaba. Ze względu jednak na pozytywne początkowe wrażenie, no i w sumie dlatego, że jest 2:1 na rzecz fajności ;) kupiłem tom 4. i on będzie dla mnie decydujący. Jeśli będzie to poziom 3., to odpuszczam dalsze tomy.

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1437 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:41:07 pm »
ale chyba wszystkich ma być 5 jezeli mnie pamieć nie myli?

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1438 dnia: Styczeń 27, 2017, 03:43:02 pm »
4 Predator - chyba najlepszy  :smile: tom piąty Fire & Stone - Omega będzie ostatnim (to nie całe 50 stron komiksu + pewnie sporo dodatków)

I świeżutka zapowiedź:



"Małe Pożegnania" to pozycja dla dojrzałego czytelnika komiksów. „Historia z życia wzięta” będąca refleksją nad tym, co umyka nam każdego dnia.
 Christine, główna bohaterka opowieści, jest do bólu człowiekiem, pełnym wad i zalet, słabości wobec mężczyzn i siły, żeby przeć przez życie nie zatrzymując się. Niemniej jednak nic nie jest w stanie przygotować ją na dramat z jakim zmierzy się jej najbliższa rodzina."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 03:56:43 pm wysłana przez JanT »

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1439 dnia: Styczeń 27, 2017, 09:17:41 pm »
Poczatek roku z Tulipankiem, teraz Małe pożegnania, byćmoże Scream podrzuci jeszcze kilka pozycji z lini Signe od Lombardu  :idea: .

Przy okazji takich zbiegów okoliczności, względnie planie wydaniczym, nachodzi mnie zawsze na wyliczanki, spisy, listy co bym chciał żeby opublikowano :

1. La femme du magicien (rys.Boucq) - jeden z Kolegów na forum wspominał, że to jeden z tytułów, które chciałby przeczytać - to jest nas już dwóch i będą zapewne kolejni...
2. Miss Endicott 1,2 - przyznaję, że nie wiem o czym to jest, ale steampunk, tajemnica,...

    wprawdzie temat Scream Comics, ale dlasze propozycje do rozważenia również przez innych wydawców

3. Captaine Trefle lub Le chat qui courait sur les toits - komiksy ilustrowane przez Rene Hausmana(zm.2016), jeśli nie Scream to Wydawnictwo Komiksowe - w oczekiwaniu na kolejne tomy serii Azymut.
4. Le chant du cygne - chociaż to Dorison, więc byćmoże Taurus.
5. Styx i Raffington Event mam nadzieję od Sidaca
6. kolejne jednotomówki Hermanna od WK, to raczej pewniak !?!

PS.
1.Czy wiadomo coś względem terminu wydania Technokapłanów?
2.OtrzymaliśmyFire and Stone,czy Scream byłby skłonny wydać Aliens versus Predator(TM Semic)  :biggrin:
3.Czy SC zamierza wydać Epopees fantastiques z ilustacjami JCGalla?
4.Nieskromnie poproszę o więcej Gimeneza.
5.Czy jest możliwość odświeżenia kilku komiksów o lekkim zabarwieniu : Memoires de Fanny Hill (Lo Duca/Cavell), Songes(Dodson/Filippi), ...