Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1440 dnia: Styczeń 27, 2017, 09:37:29 pm »
Marvano ?? GENIALNIE. Strasznie lubie i szanuje

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1441 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:24:54 pm »
4. Le chant du cygne - chociaż to Dorison, więc byćmoże Taurus.

Jak dla mnie to nawet Agora to może wydać, byleby było.
I zasadniczo mam gdzieś Dorisona, ale rysunek Babouche'a jest po prostu nie z tej planety.
Ale jakby Scream to wydał w swoim miodnym formacie, to byłoby BARDZO przyjemnie.

Małe pożegnanie (nie powinno być pożegnania? hmm) na pewno wciągam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 10:31:10 pm wysłana przez gobender »

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1442 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:50:00 pm »
2.OtrzymaliśmyFire and Stone,czy Scream byłby skłonny wydać Aliens versus Predator(TM Semic)  :biggrin:

Podejrzewam że prędzej sięgną po kolejną serie ze świata AVP czyli Life and Death

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1443 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:05:59 pm »
O to ich będzie trzeba prosić http://www.goodreads.com/book/show/30262688-aliens tylko dwa tomy a naprawdę dobre.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1444 dnia: Styczeń 28, 2017, 01:50:38 pm »

5.Czy jest możliwość odświeżenia kilku komiksów o lekkim zabarwieniu : Memoires de Fanny Hill (Lo Duca/Cavell), Songes(Dodson/Filippi), ...

Podpisuje się obiema rękami jeśli chodzi o drugą pozycję :

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1445 dnia: Styczeń 28, 2017, 06:10:00 pm »
Podejrzewam że prędzej sięgną po kolejną serie ze świata AVP czyli Life and Death
Mój egzemplarz AvP(TM) jest mocno zużyty, jak to z dobrymi komiksami bywa. Jestem jak najbardziej za tym żeby pojawiło się więcej interesujących historii ze świata Aliens  i Predatora. Przygarnął bym jeszcze kilka serii z Dark Horse, byle były wydane w formacie F&S.

Podpisuje się obiema rękami jeśli chodzi o drugą pozycję :
Fanny Hill - ponieważ podobnie jak w przypadku AvP egzemplarz nieco sponiewierany. Wydanie I...S w dużym formacie, z miękką okładką było nienajgorze, ale niewłaściwe przechowywanie  i pojawiły się zagięte rogi. Sam komiks jest adaptacją przeciętnego "dzieła" Johna Clelanda, natomiast strona graficzna komiksu wypada zdecydowanie lepiej od scenariusza.
Songes -  smutne, że nie doczekalismy drugiego tomu tej histori, pierwszy był nawet ok.


Offline Kratoss

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1446 dnia: Styczeń 28, 2017, 09:39:25 pm »
Następna zapowiedź od Screamu na marzec:

Golden Dogs
Za fb:

Czterej pazerni i pies (w tytule).
 Czworo w istocie...i nie przypadkiem tytuł czwartej (ach te liczby) nowości znalazł się w zestawie marcowym. Bo choć tytułowa banda czworga (zwąca się właśnie Golden Dogs) ma skład mieszany to główną bohaterką tomu pierwszego jest Fanny, sierota z londyńskich slumsów, która trafia  na ulicę by stamtąd...
Narysowana lekką kreską, niepozbawiona poczucia humoru i lekkiej erotyki opowieść mistrza komiksu sensacyjnego Desberga dziejąca się na początku XX wieku w największej metropolii tamtego świata.
 Autorem scenariusza jest doskonale znany wśród fanów komiksu Stephen Desberg  (z pochodzenia Amerykanin choć urodzony w Belgii) -autor m.in. bestesellerowej serii Skorpion, Gwiazdy Pustyni, Black Op czy IRS.
 Rysownikiem komiksu jest Griffo - legendarny twórca m.in Giacomo C. (z Jeanem Dufaux jako scenarzystą), Vlada czy Empire USA (wraz z Desbergiem zresztą).


Seria posiada 4 albumy i jest zakończona. Będą pewnie wydawac pojedyńczo.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1447 dnia: Styczeń 28, 2017, 09:51:27 pm »
Jak Scream to dwa po dwa raczej :smile:

Offline rzem

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1448 dnia: Styczeń 29, 2017, 10:46:42 am »
Mam złe wspomnienia po Griffo od czasów lektury Vlada.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1449 dnia: Styczeń 29, 2017, 04:26:00 pm »
Póki co nudne zapowiedzi, kończenie rozpoczętych czytadeł. Czekam na jakąś bombę, Collector by Toppi czy coś.
oj, ponoć ma być, coś co niektórzy uznają za bombę...
A więc tak, ostatnio dowiedziałem się (przez zupełny przypadek nawiasem pisząc), że Scream ma w planach wydanie jakiejś rozszerzonej wersji Incala (dodatki, szkice)! Chyba (podkreślam "chyba") w jakiejś kolekcjonerskiej edycji (więc może byc drogo).

Źródło tej przypadkowej wiadomości jest w miarę pewne, aczkolwiek nie pomnę czy to miało być na zasadzie, że mają w planach, ale jeszcze nie wszysko jest dopięte (więc może się okazać, że nic z tego nie wyjdzie), czy też już wszystko dopięte i czekają tylko z ogłoszeniem (z kontekstu wydaje mi się, że raczej to drugie, ale nie zabijajcie jeśli okaże się to tylko plotką lub planem i jednak tego wydania nie będzie).
Ponieważ sam sprzedaję Incala (jeszcze zanim się dowiedziałem), a informacja nie jest ogólnie dostępna uznałem, że byłoby to trochę nieuczciwe, gdybym zostawił ja tylko dla siebie :wink:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 05:41:21 pm wysłana przez mack3 »

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1450 dnia: Styczeń 29, 2017, 05:22:05 pm »
To super. Bo ja właśnie przegapiłem ten box z Incalami. Był taki dzień, że w dwóch różnych księgarniach miałem w koszykach inne komiksy i kminiłem gdzie kliknąć "zamawiam", bo kasę miałem tylko na jedno zamówienie, więc drugie musiałem przełożyć o tydzień. Wybrałem to drugie, a kilka dni później zanim ogarnąłem ponownie budżet, box wyprzedał się na Gildii, gdzie miałem go w koszyku. Na pewno to jedno zamówienie było właśnie boxem Incala w tutejszym sklepie, ale dziś nie pamiętam które zamówienie było tym, które zamiast boxa złożyłem. W każdym razie kupię sobie nowe wydanie ze Scream lub też (jeśli te szkice mnie nie będą jarać) zaczekam aż spadną ceny boxów i odkupię od kogoś kto będzie płakał, że on jednak pudła nie chce, bo chce jednak jeszcze lepsze wydanie. :smile:
To jest właśnie to z tymi komiksami, że czasem trzeba szybciej kupić coś, co może się wyprzedać, niż to na co aktualnie ma się większą ochotę.

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1451 dnia: Styczeń 29, 2017, 05:44:47 pm »
Bo ja właśnie przegapiłem ten box z Incalami.
Aczkolwiek o ewentualnym dodruku Final Incala nic nie słyszałem, a wręcz jak napisałem kiedyś do wydawnictwa to odpisali, coś w rodzaju, że nie mają w planach

Offline bluebeery

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1452 dnia: Styczeń 29, 2017, 06:59:33 pm »
oj, ponoć ma być, coś co niektórzy uznają za bombę...
A więc tak, ostatnio dowiedziałem się (przez zupełny przypadek nawiasem pisząc), że Scream ma w planach wydanie jakiejś rozszerzonej wersji Incala (dodatki, szkice)! Chyba (podkreślam "chyba") w jakiejś kolekcjonerskiej edycji (więc może byc drogo).

Źródło tej przypadkowej wiadomości jest w miarę pewne, aczkolwiek nie pomnę czy to miało być na zasadzie, że mają w planach, ale jeszcze nie wszysko jest dopięte (więc może się okazać, że nic z tego nie wyjdzie), czy też już wszystko dopięte i czekają tylko z ogłoszeniem (z kontekstu wydaje mi się, że raczej to drugie, ale nie zabijajcie jeśli okaże się to tylko plotką lub planem i jednak tego wydania nie będzie).
Ponieważ sam sprzedaję Incala (jeszcze zanim się dowiedziałem), a informacja nie jest ogólnie dostępna uznałem, że byłoby to trochę nieuczciwe, gdybym zostawił ja tylko dla siebie :wink:
Mam nadzieję że będzie to wydanie podobne do wydania Humanoids : http://www.humanoids.com/book/297 ,bo tylko naprawdę dużym formatem jestem zainteresowany. :)

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1453 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:10:16 pm »
@up  pewnie niedokładnie to będzie, bo to jest pozbawione dodatków. jest jedynie numerowane.

Pomijam fakt, ze mimo niewielkiego nakładu (999 szt kazdego tomu) nadal sie nie wyprzedało, poza The Black Incal. ;) A mówimy tu o praktycznie całym angielskojęzycznym rynku. Więc nie wiem, czy drogo, czy za dużo tomów, czy po prostu jestesmy ewenementem super popularności Incala poza Francją / Belgią w którym Incal sie cały czas sprzedaje jak ciepłe bułki. Jełsi to bedzie 1:1 to sam pewnie nie kupię, niemniej  naprawdę trzymam kciuki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 07:15:04 pm wysłana przez gobender »

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1454 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:59:38 pm »
kolejna zapowiedź





Angel Wings czyli prawdziwie męska opowieść o pin-up girls, lotniczkach, lotnikach, samolotach, dżungli, wojnie i ....
[/size]Dziś ostatnia zapowiedź nowości Scream'u planowanych na 8-go marca. Tym razem opowieść nieco bardziej dla chłopców, choć główną bohaterką jest kobieta-pilotka o niebiańskiej urodzie i imieniu Angel właśnie...Należy ona do jednostki WASP (czyli w skrócie oddziałów pomocniczych dla pilotek, które w II wojnie światowej zajmowały się m.in. dostawą samolotów z fabryk produkcyjnych i warsztatów remontowych na lotniska frontowe).
Nasza pilotka zajmuje się transportem samolotów i zaopatrzenia z Indii do Birmy i Chin, gdzie boje z Japończykami toczą siły brytyjskie, amerykańskie i chińskie...
Akcja jest mocno oparta na mało znanych polskiemu czytelnikowi faktach z II w.ś., tym bardziej polecamy więc ten tytuł dla wszystkich miłośników historii. Oraz techniki i militariów - samoloty i pojedynki powietrzne przedstawione w komiksie to absolutnie arcydzieło stworzone przez artystę uważanego za mistrza w tej dziedzinie. Z naszej strony dodamy tylko, że jeszcze nigdy dotąd pliki graficzne służące do druku - nie były takiej jakości technicznej - wszystko po to by oddać najmniejsze nawet szczegóły techniczne samolotów prezentowanych w powieści, jak i urodę i piekło przyrody zarazem w miejscu gdzie Himalaje stykają się z tropikalną dżunglą...
Powieścią tą rozpoczynamy współpracę z wydawnictwem Paquet, specjalizującym się m.in. w tytułach "męskich" opowiadających o szybkich samolotach i samochodach oraz pięknych kobietach.
Komiks wydajemy w integralu (Scream XXL) zawierającym wszystkie trzy tomy wydania francuskiego.
Uwaga- nakład limitowany- jedynie 500 egzemplarzy!.
[/color]
The darkness will swallow everything

 

anything