trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duel.at.kitanoji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2130 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:40:03 am »
Szkoda, ze te "Tajemnice Incala" nie będą dostępne oddzielnie. Na cholerę mi trzeci Incal :).

Offline Megara

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2131 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:41:48 am »
Czy polecacie Aliens - 30th Anniversary Edition? Nie planowałam kupowania, ale ma miejsce w top 50 za 2017 rok według Gildii, a do tego SC zapowiedziało poszerzenie serii i zrobiło się dla mnie ciekawe posiadanie wszystkich tytułów wydanych w Polsce z 30th Anniversary Edition.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2132 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:47:23 am »
Szkoda, ze te "Tajemnice Incala" nie będą dostępne oddzielnie. Na cholerę mi trzeci Incal :smile: .
Lektura tego wątku wyraźnie mówi, że na cholerę  nikomu Tajemice Incala bo to pobodno sztor okrutny jest :)

Offline Sokratesik

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2133 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:26:29 am »
Ktoś czytał "Legendy Białego Lamy? To już zamknięta historia, czy będą kolejne tomy? I jak się ma do "Białego Lamy". Niby kontynuacja, ale co tam kontynuować...? To się dzieje po wydarzeniach opisanych w Białym Lamie, czy przed, czy...? W ogóle warto?

Offline mack3

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2134 dnia: Styczeń 05, 2018, 09:57:31 am »
Lektura tego wątku wyraźnie mówi, że na cholerę  nikomu Tajemice Incala bo to pobodno sztor okrutny jest :smile:
Wydaje mi się (proszę o korektę jeśli się mylę), że dotąd tylko jedna osoba wypowiadała się w ten sposób o TI (gobender?). Nie żebym nie doceniał opinii, warto o niej pamiętać, ale tak mocne zdanie o niepotrzebności TI na podstawie jednej opinii, to - wydaje mi się - jednak zbyt daleko idące stwierdzenie.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2135 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:10:20 am »
^ Zgadza się. Innym może się spodobać. Wrzucę jutro trochę fotek, sami ocenicie. Co do wydania, to zawsze jest opcja, że to bedzie jednak osobno, np Incal + Tajemnice w slipkejsie... Bo nie wydaje mi się, by spełnił sie format coffee table. Musieliby sami powiększać całe Tajemnice (Humanoids wydał to w formacie oversized, czyli takim jak poprzednie wydania od Screamu.

Kijanek

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2136 dnia: Styczeń 05, 2018, 10:35:36 am »

Padła deklaracja "wszystko"...
odnosiło sie kwestii licencji, na Majora, zanim wydadzą resztę to troche czasu minie.
Z tego co pamiętam to moebius i giro to dwa osobne byty inne style i chyba licencje. W sumie tylko przekazałem info bo myślałem ze gdzieś juz deklaracja padła, zatem jest to półoficjalny news.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2137 dnia: Styczeń 05, 2018, 12:05:32 pm »
odnosiło sie kwestii licencji, na Majora, zanim wydadzą resztę to troche czasu minie.
Z tego co pamiętam to moebius i giro to dwa osobne byty inne style i chyba licencje. W sumie tylko przekazałem info bo myślałem ze gdzieś juz deklaracja padła, zatem jest to półoficjalny news.

A skąd nam się Gir tu wziął? Garaż to nadal Moebius nie GIR, więc pytam o całość Moebiusa w kontekscie licencji. Nie bardzo widzę, gdzie mogłem Cię zmylić.

Kijanek

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2138 dnia: Styczeń 05, 2018, 12:14:41 pm »

A skąd nam się Gir tu wziął? Garaż to nadal Moebius nie GIR, więc pytam o całość Moebiusa w kontekscie licencji. Nie bardzo widzę, gdzie mogłem Cię zmylić.
Dobra nie ważne, wystrzeliłem z info, wyszło zamieszanie.
Kiedyś ktoś pisał ze sprawa licencji to kwestia kasy, nawet jeśli chodzi o Egmont zawsze ktoś może podkupić licencję, nie pamitam za dobrze ale wersja kolorowa garażu to chyba amerykanie mieli nie francuzi.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2139 dnia: Styczeń 05, 2018, 12:24:48 pm »
Dobra nie ważne, wystrzeliłem z info, wyszło zamieszanie.
Kiedyś ktoś pisał ze sprawa licencji to kwestia kasy, nawet jeśli chodzi o Egmont zawsze ktoś może podkupić licencję, nie pamitam za dobrze ale wersja kolorowa garażu to chyba amerykanie mieli nie francuzi.

Tak czy inaczej trzymam kciuki.  Juz dawno zasłużyliśmy na porzadną kolekcję Moebiusa z prawdziwego zdarzenia, a nie takie jakieś oderwane kwiatki z Egmontu.

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2140 dnia: Styczeń 05, 2018, 01:04:01 pm »
Na Facebooku zapowiedzieli Białego Lamę (ma być taniej, niż obecnie na Allegro😂) i potwierdzili Maksencjusza w 2018.


https://www.facebook.com/screamcomics/?hc_ref=ARQD29TQ-e9U4TlLmA4XQkUG9FbeX8WCu3By0YmWf6o8-OEL_f5kurlK1UrF1AomL4U&fref=nf

Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2141 dnia: Styczeń 05, 2018, 02:06:10 pm »
Panie kolego... Zainsynuowali wydanie Rozbitków czasu, a Pan kolega mi tu o jakimś Lamie ;)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline wilk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2142 dnia: Styczeń 05, 2018, 02:06:34 pm »
Ktoś czytał "Legendy Białego Lamy? To już zamknięta historia, czy będą kolejne tomy? I jak się ma do "Białego Lamy". Niby kontynuacja, ale co tam kontynuować...? To się dzieje po wydarzeniach opisanych w Białym Lamie, czy przed, czy...? W ogóle warto?
Legenda Białego Lamy to bezpośrednia kontynuacja Białego Lamy. Akcja zaczyna się w 1950 r. wraz z początkiem okupacji Tybetu przez Chiny. To zamknięta historia ale z drugiej strony zakończenie daje możliwość pociągnięcia tej historii dalej. W mojej ocenie im dalej Legendy tym gorzej, a już ostatni tom jest odjechany straszliwie z pewną znaną historyczną postacią w roli głównej. Nawet oceniając przez pryzmat Jodorowsky'ego jest to strasznie kiczowate. Polecam więc jedynie fanom Jodorowsky'ego lub Bessa. Na szczęście poziom rysunków jest wciąż bardzo dobry. Zresztą generalnie Jodo ma szczęście do rysowników.

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2143 dnia: Styczeń 05, 2018, 03:53:36 pm »
Panie kolego... Zainsynuowali wydanie Rozbitków czasu, a Pan kolega mi tu o jakimś Lamie :wink:


Zainsynuowali po moim odczytaniu posta 😀. Pytanie widziałem, ale odpowiedżź była później. I zgadzam się, że to jest dopiero coś! Tym bardziej, że Lamę już mam z przed lat.

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2144 dnia: Styczeń 05, 2018, 04:10:49 pm »
Więc trzecie podejście oficjalnie?:) dla mnie to jeden z tych tytulow z tych dawnych czasów  który mnie rozkochal w sobie i książki odeszły na drugi plan..