Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2820 dnia: Wrzesień 08, 2018, 06:08:07 pm »
Ma i pewnie będą mieli mega cenę na stoisku, tak jak Incala mieli po 250zł z tego co pamiętam.

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2821 dnia: Wrzesień 08, 2018, 08:07:09 pm »
Taka działalność zawsze jest dla mnie niezrozumiała. To jest to wydawnictwo czy antykwiariat? Pamiętam jak Incal - sklep miał pierwsze wydanie "Azylu Arkham" i sytuacja wyglądała identycznie. Za to np. Kultura Gniewu poinformowała kiedyś, że ma jeszcze trzy sztuki Black Hole (pierwsze wydanie) pojechałem na festiwal i zakupiłem komiks po standardowej 25% zniżce. Nie rozumiem praktyk stosowanych przez Scream. To niech schowają pod stół połowę nakładu, po co kilka sztuk.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2822 dnia: Wrzesień 08, 2018, 09:42:35 pm »
Wiocha wydawnicza, ale było to już tutaj omawiane, więc szkoda strzępić klawiaturę.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2823 dnia: Wrzesień 08, 2018, 09:52:05 pm »
Ale warto napomknąć, że nadal uważamy to za wiochę. W razie gdyby ktoś ze Screamu czytał.  Z jednej strony ultra kolekcjonerskie wydania i napinka na ąę-wydawnictwó z górnej półki, z drugiej - mentalność przekupy z bazaru.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2824 dnia: Wrzesień 08, 2018, 09:56:52 pm »
Dokładnie, tak jak lubię ich podejście tak takie zachowania i jeszcze reklamowanie na fb, że będą mieli ostatnie sztuki czegoś tam to straszna wiocha.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2825 dnia: Wrzesień 08, 2018, 11:05:37 pm »
Wiocha wydawnicza, ale było to już tutaj omawiane
To chyba było związane z płucienną "Antresolką"
...
Bezsprzecznie wiocha wydawnicza!

"Jesteś podwójnym sobą."

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2826 dnia: Wrzesień 08, 2018, 11:48:40 pm »
Nie, było o sprzedawanym w ten sposób Incalu (choć nie tylko) - przy okazji imprez wszelakich.

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2827 dnia: Wrzesień 09, 2018, 06:48:44 am »
O Antresolce było, było, ale w innym wątku.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2828 dnia: Wrzesień 09, 2018, 10:39:37 am »
Oczywiście, że było powiązanie z jakimś tam kontem Ongysa na Allegro gdzie pojawiło się sporo kolekcjonerskich wydań, które gdzieś tam się znalazły pod stołem, a powinny być sprzedane. Jedynym plusem było wystawienie tego na licytację od 1zł(chyba). No ale nie trzeba mówić na jakich cenach się zatrzymało.
Co do Scream to racja. Z jednej strony ostatnie sztuki mogą mieć bo to przecież zwroty uszkodzonych pozycji ale jak znowu się znajdzie całe wydanie Incala z obwolutą za jakieś 999zł to wyleją się uzasadnione żale.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2829 dnia: Wrzesień 10, 2018, 07:32:49 am »
Dla mnie takie praktyki są dziwne. Może nawet nieodpowiednie.
Przecież wydawca każdego tytułu może sobie zostawić ile chce, żeby potem za kosmiczne pieniądze odsprzedawać.
Ale Scream z tym "końcem nakładu" to przegina. Ile razy Książę Nocy się kończył już definitywnie?
Angel Wings? I serio są to jakieś zwroty? Niby skąd, jak każdy sklep wie, ze to perełki?

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2830 dnia: Wrzesień 10, 2018, 09:21:47 am »
Na facebooku Scream nie odpowieda na pytania? Messangera nie używają? Zastanawiam się czy mają możliwość płatności kartą na festiwalu, terminale teraz przenośne i tanie, internet dostępny wszędzie.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2831 dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:31:40 am »
Dzieje się:

Dzień dobry
 
Niestety z powodu błędu w druku musieliśmy zwrócić cały nakład komiksu do drukarni. Wydawca napisał że w przyszłym tygodniu powinny otrzymać poprawione egzemplarze. Przepraszamy za opóźnienie i postaramy się zrealizować zamówienie najszybciej jak to będzie możliwe.


Mowa o Bergmanie Orientalne Przygody

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2832 dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:35:00 am »
Drukarnie mają już dosyć Manary? Ile można?

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2833 dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:37:06 am »
Też dostałem takiego meila. Dobrze, że szybko zadziałali. Trochę liczyłem, że pojawi się ten box na całą serie, ale chyba nic z tego.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2834 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:19:26 am »
Też dostałem takiego meila. Dobrze, że szybko zadziałali. Trochę liczyłem, że pojawi się ten box na całą serie, ale chyba nic z tego.
W sumie i tak oficjalnie miało się to pojawić po MFKiG.

 

anything