Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalbaro74

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2835 dnia: Wrzesień 13, 2018, 01:27:21 pm »
Grzbiet komiksu zaokrąglili zamiast zrobić na płasko. Ja nabyłem taki egzemplarz bo to taka limitka będzie.

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2836 dnia: Wrzesień 13, 2018, 01:35:25 pm »
Pamiętam jak irytowały mnie grzbiety w pierwszej edycji Sagi o Potworze z bagien - pierwszy płaski, drugi zaokrąglony  :doubt:  Fakt, że później bardziej irytowało mnie, że na drugim się skończyło...


Ciekawe jak to teraz naprawią?

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2837 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:33:21 pm »
@up
Zerwą środek i skleją ponownie z nowymi okładkami :)

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2838 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:39:33 pm »
@up
Zerwą środek i skleją ponownie z nowymi okładkami :smile:


To wszystkie okładki z pierwotnego druku na przemiał? Właśnie zastanawiałem się, czy jest jakaś technika pozwalająca to wyprostować...


To chyba na tej wklejce łączącej okładkę z środkiem, będzie to widoczne?

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2839 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:46:23 pm »
To chyba na tej wklejce łączącej okładkę z środkiem, będzie to widoczne?
Nie umiem Ci odpowiedzieć precyzyjnie. Raczej będzie widoczne/odczuwalne. Z podobnych zdarzeń kojarzę tylko Nokturno, które miało "wycinane" strony i "wklejane" inne. Pisze wklejane, bo nie wiem jak to fachowo się nazywa, chodzi mi, że dosztukowano je po prostu.

Offline -gościu-

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2840 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:49:50 pm »
Ja kojarzę jeszcze drugi tom Loveless Azzarello od Muchy i drugi tom New X-men Morrisona w WKKM, w których kilka stron miało zamienioną kolejność - poprawione egzemplarze nie miały tego specjalnie widocznego, no ale to jednak inna wada.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2841 dnia: Wrzesień 13, 2018, 08:28:31 pm »
Prośba do osób wybierających się na stoisko SC na MFGiK; jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza i zada ode mnie 3 pytania i potem podzieli się uzyskanymi odpowiedziami będę niewypowiedzianie wdzięczny.
1. Na kiedy KONKRETNIE planują premierę Maksencjusza ?2. W związku z francuską premierą 4 tomu Królewskiej Krwi z końcem października na kiedy planują wydać u nas?
3. Czy w związku z wyprzedażą nakładu Angel Wings (nie licząc egzemplarzy festiwalowych) planują wydawać kolejne części ?
Z góry wielkie dzięki.


Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2842 dnia: Wrzesień 14, 2018, 12:26:52 pm »
Edena wydana ślicznie, cięszę się, że zamówiłem limitkę. Biały Lama do końca roku - wiąże ich licencja. Technokapłani do końca roku - są przygotowani do druku. Powiększony Incal w formacie Edeny.

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2843 dnia: Wrzesień 14, 2018, 12:29:15 pm »
Edena wydana ślicznie, cięszę się, że zamówiłem limitkę. Biały Lama do końca roku - wiąże ich licencja. Technokapłani do końca roku - są przygotowani do druku. Powiększony Incal w formacie Edeny.
A czemu cieszysz się, że zamówiłeś limitkę? Na żywo wygląda lepiej od standardowej wersji?

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2844 dnia: Wrzesień 14, 2018, 12:39:51 pm »
A czemu cieszysz się, że zamówiłeś limitkę? Na żywo wygląda lepiej od standardowej wersji?
Sam komiks wygląda podobnie, różni je tylko kolor grzbietu i napisy na okładce (limitka nie ma napisów, są na plastiku). Ale ten slipcase cieszy oko i rękę, tekturowe  pudełko też jest wysmaczone, takie kolekcjonerskie (na pewno należy zachować do odsprzedaży).
Cena na miejscu 200 PLN, tylko 5 PLN drożej niż na gildii.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2845 dnia: Wrzesień 14, 2018, 01:26:46 pm »

3. Czy w związku z wyprzedażą nakładu Angel Wings (nie licząc egzemplarzy festiwalowych) planują wydawać kolejne części ?

Ostatnio jak ich pytałem to mówili że Angel Wings schodziło im jak ciepłe bułeczki, kontynuacja będzie tylko chcą zrobić znów album zbierający 3 tomy przez to czekają na 6 tom we Francji.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline hopsasa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2846 dnia: Wrzesień 14, 2018, 01:45:30 pm »
Dzięki, sam komiks mam na liście zakupów, choć niekoniecznie od ręki. Ale brzmi zachęcająco.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2847 dnia: Wrzesień 14, 2018, 01:47:14 pm »
Powiększony Incal w formacie Edeny.

Super. A mówili kiedy?

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2848 dnia: Wrzesień 14, 2018, 02:07:13 pm »
Super. A mówili kiedy?
Z tego, co mi powiedzieli to tuż, tuż. Ale wiadomo Scream...
Edena limitka kupiona. Idzie na półkę w tekturze 😀.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2849 dnia: Wrzesień 14, 2018, 02:17:19 pm »
Dajta fotkę tej tektury :D


 

anything