trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3000 dnia: Październik 25, 2018, 02:11:21 pm »
Kurde, ale bajer. I to za takie grosze. Biorę!!!
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3001 dnia: Październik 25, 2018, 02:23:23 pm »
No ale to miało być to ultra limitowane? Bo już się pogubiłem.
Tak.
Format mial byc powiekszony jeszcze, ale wydawca z niewiasomych przyczyn z tego zrezygnowal.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3002 dnia: Październik 25, 2018, 02:26:06 pm »
Pytam dlatego, bo jest też określany jako kolekcjonerskie (w gildii tylko tak, nie ma słowa o limitowanym). Edena jest kolekcjonerska ale chyba nie jest limitowana. Ale na fejsie zapowiadali niby te 111 egzemplarzy na 14 listopada, wiec wychodzi na to, że to to. No to jestem ciekaw czy pójdzie tak szybko jak limitki Lain.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3003 dnia: Październik 25, 2018, 02:38:44 pm »
Ale na fejsie gilidii pojawia się hasło:" Niestety ilość egzemplarzy jest mocno ograniczona". Ale bajer, az mnie trzesie z rozkoszy!!!
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3004 dnia: Październik 25, 2018, 03:11:23 pm »
Czyżby "dyskretna" kryptoreklama?  :lol:

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3005 dnia: Październik 25, 2018, 05:45:20 pm »
Wszystko zależy od punktu widzenia: ktoś mógłby powiedzieć, że to dyskretne robienie sobie krypto-beki.

Tak czy siak, naprawde kupiłem, bo... w sumie nie wiem dlaczego.

O, kurde, znow sie zaczyna: Jezu, ale bajer, kolejny Incal, dzieki, dzieki, dzieki!!!!
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3006 dnia: Październik 25, 2018, 05:53:07 pm »
Chyba pierwszy raz 1 szt. komiksu lapie się na darmową wysyłkę.. :)

Offline CG-GNZ

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3007 dnia: Październik 25, 2018, 07:11:03 pm »
Poprzednie wydanie 3 w 1 + slipcase jest o wiele lepsze niż takie pojedyncze w plastiku. Jakoś nie wróżę im wysokiej sprzedaży, czas zweryfikuje.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3008 dnia: Październik 25, 2018, 07:55:44 pm »
Ktoś wspominał tu, że na MFKiG limitowana Edena wyprzedała się do cna ku zaskoczeniu chłopaków z Screamu, więc jestem pewien, że na Warsaw Comic Conie będzie podobnie z Incalem (szczególnie, że Incala ma być 111 sztuk).


BTW - cena kolekcjonerskiego Incala faktycznie kosmiczna (sic!). Za tyle to kupiłem trójpak Incal - powiększony i w etui.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3009 dnia: Październik 25, 2018, 09:37:06 pm »
(...) Incala ma być 111 sztuk.
Widząc to 111 w pierwszej chwili pomyślałem, że to w zapisie dwójkowym, czyli ze egzemplarzy bedzie decymalnie 7. Ale oczywiscie byloby to bez sensu i obstawiam, ze chlopaki predzej pojda co najmniej w szesnastkowy, czyli decymalnie 273, a jesli mialbym sie zakladac, to powiedzialbym, ze do deklarowanej limitki 111 egzemplarzy podstawa liczbowa zostanie dopasowana odpowiednio tak, aby i wilk był syty, i owca cała, i zeby nikt nie mogl powiedziec, ze zostal zrobiony w wała.

Dżizas, Incal, i to z kolorowanym grzbietem, ale bajer, Scream, dzieki, dzieki, dzieki!!! 

Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3010 dnia: Październik 25, 2018, 10:02:30 pm »
"Nie mam miejsca na komiksy" za chwilę będzie passe. Niedługo modnie będzie nie mieć miejsca na Incale.  :lol:

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3011 dnia: Październik 25, 2018, 10:05:18 pm »
Albo nie mam miejsca na kolejne ekskluzywne plastikowe etui. xD
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 10:52:06 pm wysłana przez Szekak »

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3012 dnia: Październik 25, 2018, 10:44:48 pm »
"Nie mam miejsca na komiksy" za chwilę będzie passe. Niedługo modnie będzie nie mieć miejsca na Incale.  :lol:


Może zmień hobby skoro wszystko już masz. Sam nie mam, nie czytałem i z tego powodu go nabędę.

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3013 dnia: Październik 25, 2018, 11:02:10 pm »
Ja poprzednim wydaniem incala od Scream byłem zachwycony, nabyłem bo to od wielkiego E miałem zmęczone. Tym razem odpuszczę jednak. Te parę stron mnie nie przekona.  Swiat edeny też wziąłem w tej tańszej wersji z tych samych pobudek i jest jak najbardziej ok:) Scream, świetna robota, pozdrawiam.

Offline raf82

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3014 dnia: Październik 25, 2018, 11:31:36 pm »
Gdyby nie te 111 sztuk to w tej cenie im by nie zeszło bo to masa kasy - tylko czy będzie faktycznie tyle czy więcej dodrukują jak będzie wyprzedane przed wydrukiem. Mnie kusi ta okładka i nakład wymusza szybką reakcje - chyba kliknę ale jak się okaże nakład większy to stracą klientów.